1. Anasayfa
  2. Büyüler

Yumurta ile Büyü Olduğunu Nasıl Anlarız?

Yumurta ile Büyü Olduğunu Nasıl Anlarız?
Yumurta ile Büyü Olduğunu Nasıl Anlarız?

Yumurta ile büyü olduğunu nasıl anlarız sorusunun cevabını Medyum Rahime vermektedir. Ayrı bir uzmanlık dalı olan vefk, tılsım ve büyü çeşitleri arasında farklı bir yeri olan yumurta büyüsünün anlaşılması da epey güçtür.

Üzerinizde ağırlık olduğunu hissedebilirsiniz, işiniz gücünüz rast gitmiyor olabilir ya da çeşitli şikâyetlerle başvuran danışanlardan benzer şikâyetlerle gelmektedir. Üzerinizde büyü olup olmadığını merak edip kendiniz anlamaya çalışabilirsiniz.

Yalnız bilmeniz gereken şey siz büyüyü bozamazsınız sadece sizin üzerinize yapılıp yapılmadığını veya hangi organlarınızı etkilediğini anlayabilirsiniz. Bu teşhis bile bazen doğru olmayabilir. Size sunacağımız reçete ile umarız ki şifa bulursunuz. Bize ne zaman ihtiyacınız olursa biz yanınızdayız.

Yumurta ile Büyü Yapmak Nedir?

Yumurta ile Büyü Yapmak Nedir?
Yumurta ile Büyü Yapmak Nedir?

Yumurta ile büyü yapmak nedir şeklinde bir sorunun cevabı basit görünse bile çok komplekstir. Özellikleri:

  • Öncelikle yumurta ile yapıldığını söylemeliyiz.
  • Vefk ya da tılsım değildir bu ise büyü olduğu anlamına gelmektedir.
  • Kara büyü çeşitlerindendir.
  • Hem yapılması hem de bozulması zaman alır.
  • Faklı amaçlarla yapılır: birini kendine aşık etmeden, eşleri ayırmaya kadar yapılan bir süreç izler.
  • Sadece ilişkiler için değil kısmet kapama için yapılan çeşidi de vardır.
  • Doğada belli bir enerji vardır herkes tarafından kabul edilen. Büyü ile yapılan şey bunu olumlu veya olumsuz alana kanalize etmektir. Büyüye maruz kalan insanların içinin sıkılması ve olumsuz durumlarla karşılaşması o büyüde olumsuz bir enerjinin ve malzemelerin kullanıldığı anlamına gelir.

Yumurta ile Büyü Nasıl Yapılır?

Yumurta ile Büyü Nasıl Yapılır?
Yumurta ile Büyü Nasıl Yapılır?

Yumurta ile büyü nasıl yapılır sorusu kullanılan malzemenin azlığına rağmen etkisinin büyüklüğüyle açıklanabilir. Evde profesyonel olmayanlar tarafından yapıldığı gibi medyumlar tarafından da yapılmakta ve bozulabilmektedir.

Her duanın bir enerji saati vardır ve o zaman okunduğunda çok daha fazla etki eder. Öncelikle sabah ezanı okunmadan önceki saat dilimi yüksek yoğunlukta bir enerjiye sahiptir.

Yazı Arası Banner

Cuma günleri, bayram ve kandil geceleri genellikle olumsuz büyü yapılmamaktadır. Çünkü yapılan kişiye döner. Bu ve benzeri özellikleri bilen bir medyum size yardımcı olabilir.

Sadece yumurta bulundurarak bu işlemi yapamazsınız bunu söylemeliyiz. Tılsımlı sözcüklere sahiptir bu büyünün yapımı.

Örneğin bir dileğinizin gerçekleşmesi için yapmak istediğinizde dileğe odaklanmalı ve sağ elinizle yumurtayı kırmalı ve herhangi bir sarı kâğıt üzerine akıtmalı ve kurumasını beklemelisiniz. 1 gece geçmeli işlemin üzerinden sonrasında ise temiz bir toprağa gömülmeli ve duası edilmelidir.

Yumurta Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Yumurta Büyüsünün Etkileri Nelerdir?
Yumurta Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Yumurta büyüsünün etkileri nelerdir  diye sorulduğunda her büyü sahip olduğu veya aktive edeceği varlıklarla belli organlarda olumlu veya olumsuz etkilere sahip olur. Zihin üzerinde olabildiği gibi kadınlarda ve erkeklerde cinsel bölgede olumsuz etkilere sahip olabilmektedir.

Hangi bölgenin enerjisi düşükse genelde o alanda daha fazla yıkıma sahip olmaktadır. Ancak bu bazı büyüler için geçerli değildir. Mesela sadece bir organ üzerine yapılan özellikle o alan için yapılabilen büyüler de var olduğu anlamına gelir bu durum.

Ruhani güçlerin etkileşim alanı gecedir ve sabah ezanına kadar sürer bu durum. Yapılan büyünün etkisinin uzun sürmesi için medyum ve hocalar bunu göz önünde bulundurur.

Yumurta Büyüsünün Etkisinden Nasıl Korunurum?

Yumurta Büyüsünün Etkisinden Nasıl Korunurum?
Yumurta Büyüsünün Etkisinden Nasıl Korunurum?

Yumurta büyüsünün etkisinden nasıl korunurum diye sorulduğunda öncelikle niyetinin ve kalbinin iyi olması gerekir. Bir insanın kalbi temizse ona gerçek anlamda hiç kimse zarar veremez çünkü zaten korunuyordur.

Bazı art niyetli kişiler tarafından olumsuz enerjilere maruz kaldıysa bile kendi kendine okumalar yaparak, Allah’a sığınarak bu durumdan kurtulabilir.

Bazen kronik hale gelen ve aşılamayan durumlarda ise mutlaka işin ehli bir medyumdan yardım alınması gerekir ki kısa zaman içerisinde bu durumdan kurtulabilme şansını elde etsin.

Enerji le doğan ve güzelleşen dünyada olumsuzlarla baş etmek adına bazen buna ihtiyacımız olmaktadır. Bizi aramaktan ve bize danışmaktan kesinlikle çekinmemelisiniz.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir