1. Anasayfa
  2. Dualar

Ya Vedud Sevgi İçin Kaç Kere Okunmalı?

Ya Vedud Sevgi İçin Kaç Kere Okunmalı?
Ya Vedud Sevgi İçin Kaç Kere Okunmalı?

Ya vedud sevgi için kaç kere okunmalı sorusunun yanıtı günümüzde sık sık araştırılmaktadır. Ya vedud, insanlar arasındaki sevgi bağının arttırılması için çok fazla tercih edilmektedir.

Bu dua türü, arasında sevgi biten eşlerin sevgisini artırır, partnerler arasındaki bağını kuvvetlendirir ve hanedeki huzursuzlukların sona ermesine yardımcı olur. Bu tesirli dua medyum hocalar tarafından yapıldığı zaman daha kısa bir sürede etkisini göstermektedir. Uzman Medyum Rahime, kişilere ya vedud duasında büyük bir yardım sağlamaktadır.

Ya vedud duası 400 defa okunmalıdır. Özellikle bu duayı yemek sofrasında okuyan kişiler, yemek yedikleri kişiyle olan bağını hiç olmadığı kadar kuvvetlendirebilmektedir. Bu sayede yemeğin bereketi de artar ve kişiler birbirine sevgilerini belli etmeye başlar.

Ya Vedud Esması Kaç Kere Okunur?

Ya vedud esması kaç kere okunur sorusu, bu duayı özellikle huzur, mutluluk ve sevgi için etmek isteyen kişilerin yanıtını merak ettiği sualler arasında yer almaktadır.

Bu esma için pazartesi günleri sabah namazının hemen ardından 400 kere okunması uygun görülmektedir. Ancak kişiler istedikleri zaman bu duayı edebilmekte özgürdür.

Duaların yüksek tesir gösterebilmesi için kişilerin inançlı olması, abdestsiz dua etmemesi ve mümkünse namazdan sonra dua etmeye başlaması tavsiye edilmektedir.

Yazı Arası Banner

Ayrıca bu denli yüksek tesirli duaları ederken bilinçsiz bir şekilde hareket edilmemesi oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Bu nedenle dileklerinin kabul olmasını isteyen kimselerin medyum hoca yardımı alması önerilmektedir.

Ya Vedud 1000 Kez Okunursa

Ya vedud 1000 kez okunursa tesiri oldukça güçlü olacaktır. Daha önce de belirtildiği üzere duanın kaç kez okunacağı ya da hangi zamanlarda okunacağı üzerine herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Ancak bir duanın fazla kez zikredilmesi, dua tesirinin büyük olmasına yardımcı olmaktadır.

Alimlere göre günde 100 defa ya da 1000 defa okunan ya vedud, kişilerin hayalindeki kişilere hemen kavuşmasına yardımcı olmaktadır.

Bu duayı ederken sevdiği kişiyi düşünüyor olmak oldukça önemlidir. Eğer her bir zikrinizde aklınızdan o kişiyi geçirirseniz, o kişiyle olan sevgi bağınız artar ve kısmetiniz açılır. Bazı alimler bu dua ile evlenmemiş olan kişilerin kısmetlerinin açıldığını söylemektedir.

3 Günde Etkisi Görülen Ya Vedud Tertibi

3 günde etkisi görülen ya vedud tertibi, bu tertibi yerine getirmek isteyen kişilerin ilgi alanları arasındadır. 3 gün boyunca düzenli olarak ya vedud zikri çeken kişilerin göreceği olumlu etkiler aşağıdaki listede belirtildiği gibidir.

  • Kişilerin huzur seviyesi artar.
  • Kısmet arayanlar muradına erer.
  • Yemeğe okunan bu zikir yemeğin ve ailenin bereketini arttırır.
  • Seven sevdiğine kısa sürede kavuşur.

Yukarıdaki listeden de anlaşılabileceği üzere bu duanın etkisi oldukça büyüktür. Eğer siz de dileklerinizin kısa sürede gerçekleşmesini istiyorsanız, edeceğiniz dileğe uygun şekilde dua etmek ve kısa sürede tesiri görmek için uzman medyum hoca desteği alabilirsiniz. Böylelikle dua ederken bilinçsiz hareket etmemiş olursunuz.

Ya Vedud Zararları

Ya vedud zararları, bu duayı etmek isteyen kişiler tarafından araştırılmaktadır. Ancak bilinmesi gerekir ki, önemli dualardan biri olan ya vedud herhangi bir zarara sahip değildir.

Aksine her derde deva olarak bilinmektedir. Bu zikri düzenli olarak söyleyen kişiler, etraflarındaki insanlar tarafından çok sevilir. Kişiler hane içinde huzur bulur, eşleriyle daha iyi anlaşır, evlenemeyenler kendilerine kısmet bulabilir.

Kısaca özetlemek gerekirse; bu duanın zararı olmamakla birlikte pek çok yararı bulunmaktadır ve pek çok hoca bu duanın düzenli olarak tekrar edilmesini öğütlemektedir.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir