1. Anasayfa
 2. Dualar

Vefk Yapılan Kişi Ne Hisseder?

Vefkler değişik amaçlar için yapılan ve genelde dini terimler içeren uygulamaların ismidir. Bu yazımızda sizler için vefk yapılan kişi ne hisseder sorusuna cevaplar aradık. Medyum Rahime Hoca da sizlerden gelen bu soruları yanıtladı. Konuyla alakalı olarak tüm merak ettikleriniz yazının devamında...

Vefk Yapılan Kişi Ne Hisseder?

Vefk yapılan kişi ne hisseder sorusu bunu yaptıran yada yapılan kişilerin sık sorduğu sorulardandır. Vefk konusunda bir çok farklı kaynaktan değişik bilgilere ulaşabilmeniz mümkündür. Vefk İslam dini ile birlikte dini bazı temellere dayanmaya başlasa da daha eski dönemlerde farklı şekillerde kullanıldığı da biliniyor. Vefk hazırlanırken küçük kareler içerisine bir takım Kuran harfleri, ayetler, isimler, rakamlar ve esmalar yazılmaktadır. Vefkin bir çok yapılış amacı bulunuyor. Bunlardan bazıları nazara ve büyüye karşı korunmak amaçlıdır. Ancak yine de sizin için fayda sağlayacağı bilinen konularda da vefklerden faydalanılmaktadır.

Medyum Rahime Hoca insanların vefk yaptırdıktan sonra belli başlı kurallara uymaları gerektiğini söylüyor. Çünkü vefkin amacına ulaşması için yaptıran kişinin de uyması gerekeler vardır. Asıl önemli olan konu ise vefk yapılan kişi ne hisseder sorusunun cevabıdır.

Bir kimse bu şekilde bir olayla karşılaştığında vefkin amacına göre hisler oluşur. Örneğin sizi nazardan koruyan bir vefk bu şekilde bir sıkıntı yaşandığında sizi bariz bir şekilde koruyacak ve iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Vefkler yapılış amaçlarına göre değişik özellikleri de kendilerinde saklamaktadırlar. Ayrıca vefk yapılan kişi şunları hisseder.

 • Vefk yapıldığında kendinizi bir zırhla çevrili hissedersiniz.
 • Vefkin hem manevi hem de maddi olarak sizi çevreleyeceği bildirilir.
 • Vefk değişik amaçlar için yapılabilir.
 • Aşk için yapılan vefklerde içiniz kıpır kıpır olur.
 • Koruma vefkleri sizi koruduğunu hissettirir.

Vefk Yapılan Kişi Nasıl Etkilenir?

Vefk yapılan kişi nasıl etkilenir sorusu elbette ki çok önemlidir. Çünkü vefkler hakkında yanlış bilinen çok fazla bilgi bulunmaktadır. Öncelikle en çok kullanılan vefkler tehlikesiz diye tabir ettiğimiz ve koruma amaçlı olarak yapılan işlemlerdir. Fakat daha önce de bahsetmiş olduğumuz eski dönemlerde yapılan bir çok vefk işlemi büyü ile aynı işlevlere sahiptir. Bu ayrımı yapabilmek için kesinlikle çok iyi alim olmak gereklidir. Medyum Rahime Hoca vefkler konusunda son derece dolu ve bilgili olan alimlerdendir.

Medyum Rahime Hoca bu sebeple vefk yapılan kişi nasıl etkilenir sorusunu defalarca yanıtlamıştır. Çünkü insanlar bu tür soruları çok güvendikleri kişilere sormalıdırlar. Vefk yapılan kişinin nasıl etkilendiği öncelikle yapılan vefkin çeşidine göre farklılık gösterecektir. Özellikle en çok kullanılan yöntemleri içerdiği için dini uygulamalı vefkler hakkında çok merak edilen noktalar vardır. Biz sizler için her iki durumdan da bahsedeceğiz.

Vefk yapılan kişi nasıl etkilenir sorusu çok yerinde bir sorudur. Elbette ki bunun sebeplerinin başında farklı vefklerin yapılıyor oluşu gelmektedir. Örneğin bir nazar vefki ile büyüden koruma vefki farklı etkiler içermektedir. Ayrıca İslami olmayan vefklerin etkileri ise bariz bir şekilde çok büyük farklılıklar içermektedir. Vefk yapıldığında insanın ruhen ve bedenen farklılıklar hissettiği doğrudur. Bu vefkin yapılış amacına uygun olarak aşırı güçlü hissetme ya da kendini boşlukta hissetme gibi durumları da içermektedir.

Yazı Arası Banner

Vefkin Tutma Belirtileri

Vefkin tutma belirtileri saymakla bitmeyecek kadar fazladır. Çünkü yüzlerce farklı durum ve koşul için çok farklı vefklerin yapıldığı biliniyor. Medyum Rahime Hoca bu vefk çeşitleri içinde her birinin farklı belirtileri olduğunu da açıkça ifade etmektedir. Vefkler ne amaçla yapılmışlarsa o amaca uygun belirtiler sergilerler. Bir vefk eğer ki nazar için yapılmışsa nazardan korunmanız için sizin dışınızda görünmez bir kalkan oluşturur. Elbette ki bu vefklerin de kendi içlerinde çeşitleri vardır. Misal olarak aynı konu için farklı güçlerde vefkler yapıldığı da bilinmektedir.

Vefkin tutma belirtileri kesinlikle hafife alınmaması gereken önemli bir konudur. Çünkü insanlar vefklerin nasıl çalıştığını ve sonuç olarak da nasıl fayda sağladığını bilmek istemektedirler. Medyum Rahime Hoca bir vefkin tuttuğunu başınıza gelen hafif sıkıntılardan da anlayabilirsiniz demektedir. Örneğin hafif geçen baş ağrısı size nazar değdiğini ancak vefk sayesinde basit atlattığınızı göstermektedir. Vefkler aşk için ya da belalardan korunmak için de yapılıyorlar. Bu da değişik etkilerinin olduğunu bizlere söylüyor.

Medyum Rahime Hoca vefkin tutma belirtileri içinde değişiklikler olabileceğini söylemektedir. Örneğin bir vefkin tutması için onunla alakalı olayın gerçekleşmesi gerekir. Yada sizi tatlı ve şirin gösterecek bir vefkin tuttuğu daha önce yaşamadığınız ilgi ve alakayı yaşamanızdır. Bu özel durumların her birisi sizin yaptırdığınız vefkin tuttuğunu gösterir.

Vefkin İlk Belirtileri

Vefkin ilk belirtileri içerisinde gösterilecek çok fazla durum bulunmaktadır. Bunlar saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Asın bilinmesi gereken ise hangi tür bir vefk ile karşı karşıya olunduğudur. Yapılan vefk aşk ve muhabbet ile ilgili bir vefk ise sonuçlar farklı nazar ile alakalı bir vefk ise sonuçlar daha farklı olacaktır. Medyum Rahime Hoca vefklerin sebeplerinin ve yapılış amaçlarının farklın olduğunu iyi anlamak gerektiğini söylüyor. Çünkü vefklerin koruma işlemi olmak yanında farklı görevleri de vardır.

Medyum Rahime Hoca vefklerin bir çok belirtisi olabileceğini ve bunları saymanın da oldukça zor olacağını belirtmektedir. Bu sebeple sizler için genel manada ne tür belirtiler olabileceğinden bahsettik. Bir kaç örnekle de bu belirtilerin neler olabileceğiniz sizler için sıralamak bizim için olduğu gibi sizler için de oldukça faydalı olacaktır. Vefk işlemi yaptırdığınızda başta hocamız olmak üzere işinin ehli olan her medyum size belirtilerinden ve sonuçlarından mutlaka bahsedecektir. Vefkin ilk belirtileri içinde şunlar vardır.

 • Vefk yapıldığında ilk başta bir ürperti daha sonra da güven oluşur.
 • Vefkler yapılış amacına göre sizlere farklı rüyalar gösterebilir.
 • Vefk yapıldığında bunu başınıza gelen olaylarda hissedersiniz.
 • Vefk gönül işleri için yapıldıysa muhakkak farkı göreceksiniz.
 • Nazar vefklerin de ise size nazar değdiren kimseler artık o kadar başarılı olamayacaklardır.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir