1. Anasayfa
  2. Dualar

Uzaktan Büyü Bozmak İçin Okunacak Dualar

Uzaktan Büyü Bozmak İçin Okunacak Dualar
Uzaktan Büyü Bozmak İçin Okunacak Dualar

Uzaktan büyü bozmak için okunacak dualar ne tür bir büyü yapıldığına, içeriğine, çeşidine ve oluşturduğu olumsuz etkilerin yayıldığı alana göre farklılaşır.

Medyum Rahime Hoca gözlem ve deneyimleri, sahip olduğu derinlikle bu soruların yanıtlarını bulabilmeniz için bunlardan bahsedecektir.

Öncelikle gerçekten bir büyü var mı diye bir bakım yapacaktır gerçekten sizin üzerinizde büyü olmaya da bilir belki sadece kötü enerji almış olabilirsiniz. Büyünün içeriğini ak büyü mü yoksa kara büyü mü diye tespit edecektir.

Bunun ardından size okuyacağı dualar ve vereceği okumalarla şifa bulmanız amaçlanmaktadır. Büyüyü yapmak için ne kadar uğraşılmışsa onu büyüyü bozmak için de o kadar emek ve zaman harcanması gerekir. Aynı işlemler tekrardan tersine çevrilir.

Uzaktan Büyü Bozmak İçin Okunacak Dualar Nelerdir?

Uzaktan büyü bozmak için okunacak dualar nelerdir diye merak edenler için şu söylenmelidir ki kutsal kitap şifa içeriğindeki dualarla doludur.

Siz de kendinize uygun olanı bulup hem ruhen hem de bedenen ağırlıklarınızdan kurtulacak, iyileşeceksiniz.

Yazı Arası Banner

Tamamen kötü niyetle yapılmış olan kara büyüden sizi kendisine bağlamak için özel biri tarafından yapılmış ya da yaptırılmış ak büyüye kadar hepsinin bir çözümü vardır.

Önemli olan sizin neye ihtiyacınız olduğudur. Bu duaları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • 41 Ayetel Kürsi sabah ve akşam döngülerinde okunmalıdır. Gece yatarken okuduysanız başınız kıbleye gelecek şekilde yatın ve sağa dönerek uyuyun.
  • 7 Felak ve 7 Nas suresi içiniz ferahlayınca kadar devam edilmelidir. Hem en basit olan nazardan korunmak hem de iç huzur için okunması en faziletli dualardan ikisidir.

Uzaktan Büyü Bozmak İçin Okunacak Duaların Etkileri Nelerdir?

Uzaktan büyü bozmak için okunacak duaların etkileri nelerdir sorusunun cevabını şu şekilde verebiliriz:

  • Eskiden yaşamış olduğunuz iç sıkıntısı, evham, vesvese, korkulu rüya görme, kötü bir olay olacakmış gibi hissetme, içinizdeki anlamsız şüphe gibi etkiler tamamen ortadan kalkacak ve bunların yerini tam zıttı olan duygu ve durumlar alacaktır.
  • Derin bir huzur ve sükûnet hayatınıza dahil olacak bazı olayların kader olduğunu bilip derin duygularla tevazu ve huşu içinde Allah’a yönelip dua edeceksiniz.
  • Duaların olumlu enerjisi sizi tamamen saracaktır ve siz güzel günlerin başlangıcında olduğunuzu bilmelisiniz.
  • Okumalara devam ettikçe üzerinizdeki ağırlıklar ve diğer etkiler kalkacak ve eski mutlu günlerinize döneceksiniz.

Uzaktan Büyü Bozmak İçin Okunacak Duaların Belirtileri

Uzaktan büyü bozmak için okunacak duaların belirtileri tamamen sizin iyi niyetiniz ve gönül gözünüzle yaptınız duanın Allah katında kabul olmasıyla ilgili bir süreçtir.

Kabul süreci, bazen kısa olabileceği gibi bazen uzun bir zaman da gerekebilmektedir. Kaza ve kadere inandığınız sürece bu durumun geçici bir süreç olduğunu da bilirsiniz.

Duaları okudukça içiniz ferahlayacak, üzerinizdeki büyünün etkisi ve yayılım alanı daralacaktır. Siz hayatınızdaki rutin alışkanlıkları devam ettirebilmek adına buna devam etmeli ancak bir medyum hocadan da ücretsiz bakım istemelisiniz.

Siz etki altında olduğunuz için ve bu konuda yapacaklarınız sınırlı kalacaktır. Bir uzman gözüyle size en iyi teşhisi yine o koymalıdır.

Uzaktan Büyü Bozmak İçin Dua Nasıl Okunmalı?

Uzaktan büyü bozmak için dua nasıl okunmalı diye soran ve büyünün etkisinde olan insanların bilmesi gereken bazı hususlar vardır.

Hemen her duanın adabı olanlardan biri abdestli ve temiz olunmasıdır. Allah’tan bir dilek niyaz ederken bu şekilde olması gerekmektedir. Ancak bu durumun geçici bir süreç olduğunu unutmamalısınız.

Şu an üzerinizde olan kara bulutlar yakın zamanda aydınlanacaktır. Şu bilinmelidir ki her büyünün yapılışında cismani varlıklar kullanılır ve bunlar genellikle kötü niyetli olanlarıdır. Eğer gerçekten size büyü yapılmışsa bu cinler vücudunuzda bir yere konumlandırılır.

Bir yerinizin özellikle ağrıyor, titriyor ya da seğiriyor olması çok olasıdır. Size verilen şekilde okumalara devam etmeli ancak bir bakım talep etmelisiniz çünkü hocamızın vereceği dualarla kısa süre içinde şifa bulmanız daha mümkündür.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir