1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Tırnak Büyüsü

Tırnak büyüsü çok eski büyüler arasında yer almaktadır. İnsanın bir parçası olan tırnak kullanılan bu büyüler aynı zamanda çok güçlü büyülerdir. Bir çok amaçla tırnak büyüsü yapıldığı biliniyor. Medyum Rahime Hoca da sizlerin bu konudaki merakını gidermek adına tırnak büyüleri hakkında bilgiler verdi. Bu güçlü büyü hakkında tüm merak edilenler yazının ayrıntılarında sizlerle...

Tırnak Büyüsü
+ - 0

Tırnak büyüsü on binlerce yıldan beri gerçek medyum hocalar tarafından yapılmakta olan ve sonuçları bakımından ak büyü kabul edilip sevdiğiniz birisinin ömür boyu size bağlanmasını sağlayan bir büyü çeşidi olarak önümüze çıkmaktadır Tırnak büyüsü, büyü yapılan insanın hayatını riske atabilecek türde bir büyüdür.

Bundan dolayı bu büyünün dolandırıcı amaçlı çalışan medyumlara ya da alanında gerçek manada uzman olmayan medyumlara yaptırılması çok büyük riskler içermektedir. Tırnak büyüsü hakkında dikkat edilmesi gereken konuların başında bunlar gelir.

 • Tırnak büyüsü genellikle bağlama büyüsü olarak yapılır ancak başka amaçlar için de yapılabilir.
 • Tırnak büyüsü yapılan evin değişik yerlerinde tırnak bulmak mümkündür.
 • Bu özel büyüler kesinlikle işinin ehli tarafından yapılmalı ve bozulmalıdır.
 • Her önüne gelen kimse tırnak büyüsü gibi bir büyüyü bozamayacaktır.
 • Tırnak büyüsü en etkili sonuç veren büyülerdendir.

Tırnak büyüsü nedir?

Tırnak büyüsü, genelde medyumlar arasında iki insanı birbirine bağlamak için yapılmakta olan bir büyü çeşididir. Bu büyü yapılırken farklı yöntemler uygulansa da medyumlar arasında genelde uygulanan gizli ritüeller benzerlik göstermektedir. Tırnak büyüsü, sevdiğinizin birisinin size ömür boyu bağlanmasını sağlayabileceği gibi, bazı sebeplerden dolayı sizden soğuyan sevgilinizin veya eşinizin yeniden size bağlanmasını da sağlayabilir.

Burada önemli olan nokta ise, bu büyüyü yaptırmak istediğiniz kişiyi gerçekten çok seviyor olmanız gerekmektedir. Aksi durumda yaşanacak kötü olaylardan sadece siz sorumlu olacaksınız. Zaten gerçek bir medyum hoca olan Medyum Rahime, sizin kalbinizden kötü düşünceler geçtiğini hissettiği an, tırnak büyüsü yapmaktan anında vazgeçecektir.

Tırnak büyüsü yapan medyum hocalar

Tırnak büyüsü yapan medyum hocalar ile ilgili araştırma yaparken çok ince dokuyup sık elemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Çünkü, sağda solda birçok kişi kendisini gerçek bir medyum hoca olarak tanıtıp sizler için tırnak büyüsü yapabileceğini iddia etmektedir.

Bu kişilerin aslında tek yaptıkları şeyin sizin paranızı ve sonrasında hatta sağlığınızı almaktan ibaret olduğunu bilmeniz gerekir. Bu acı ve kötü durumları tecrübe etmemeniz için en başından sizleri uyarmaktan dolayı çok mutluyuz. Medyum Rahime, hoca sizler için güvenilir bir şekilde tırnak büyüsü yapabilmektedir.

Sizin bunun için yapması gereken tek şey ise kendisiyle iletişime geçip neden tırnak büyüsü yaptırmak istediğinizi kendisine anlatmanızdır. O, sizin kalbinizde bir kötülük olmadığını kısa zamanda anlayacak buna göre de sizin isteğiniz üzere tırnak büyüsü yapıp yapmamaya karar verecektir.

Tırnak büyüsü yaptırmak istediğiniz zaman kesinlikle ilk rastladığınız medyuma bunu söylememelisiniz. Zira o medyumun gerçek bir medyum hoca olup olmadığını hakkındaki yorumları araştırarak öğrenebilirsiniz. Hakkında olumsuz yorumlara denk geldiğiniz medyum ile tırnak büyüsü yaptırmak konusunda sakın ola anlaşmayın. Kendisi sizin paranızı aldıktan sonra başınıza gelebilecek olan kötü şeyleri zerre kadar umursamayacaktır. Bundan sonra da başınıza gelebilecek olan kötü şeyleri düzeltecek bir medyum bulmanız daha da zor bir iş olarak önünüze çıkmış olacaktır.

Tırnak büyüsü yapan medyum hocalar için tamamen iyi bir araştırmadan sonra karar vereceğiniz bir medyum hoca ile çalışmalısınız. Kendisinin size yapacağı tırnak büyüsü sizin sadece mutluluğunuz mutluluk katacaktır. Medyum Rahime, bu şekilde güvenilir bir medyum olarak karşınıza çıkmaktadır. Kendisine tam olarak güvenip tırnak büyüsü yaptırabilirsiniz.

Tırnak büyüsü yapımı

Tırnak büyüsü yapımı ile ilgili bilgiler çok kısıtlı ve çok az bilgilerden oluşmaktadır. Bundan dolayıdır ki, hiçbir medyum tırnak büyüsü şöyle yapılır, şunları yapmanız gerekir diye bir bilgiyi insanlarla paylaşmaz. Bu tür bilgileri paylaşmamalarının sebebi aslında sadece siz büyü yaptırmak isteyen insanların sağlığının ve güvenliğinin korunmasından ibarettir.

Çünkü, bir insanın gerçek bir medyum hocanın yardımı olmadan kendi başına tırnak büyüsü yapmaya çalışması çok tehlikelidir. Bu tür sorunlardan dolayı gerçek bir medyum hoca büyü yapımı ile ilgili gizli ritüelleri ve özel duaları insanlarla paylaşmaz. Ama yaptığı ve yapacağı bütün ritüel ve dualarda tek amacı insanlara yardım etmek ve onların mutluluğun bir ömür boyu sürmesini sağlamaktır.

Medyum Rahime, sizlerin huzuru, mutluluğu ve aşkı bulması için her zaman hazır bir şekilde tırnak büyüsü yapımı için sizleri beklemektedir. Kendisiyle ne zaman isterseniz o zaman iletişim kurabilirsiniz.

Tırnak büyüsünün etkisi

Tırnak büyüsünün etkisi öncelikle büyü yaptırmak isteyen kişinin gerçekten aşık olup olmamasıyla alakalı bir durumdur. Çünkü gerçekten aşık olmadığınız bir kişiyi kendinize bağlatmak için tırnak büyüsü yaptırmak isterseniz bu büyü asla başarıya ulaşmayacaktır. Belki bir parça başarılı olsa bile büyü çok kısa süre içerisinde bütün etkisini kaybedecek ve geriye büyü yaptırdığınız kişinin size olan nefreti, kini ve öfkesi kalacaktır.

Elbette hiçbiriniz de böyle bir durumla karşı karşıya kalmak istemezsiniz. Öte yandan gerçek bir medyum hoca olan Medyum Rahime, böyle bir durumu üstün özel sezileri sayesinde anladığı vakit, sizin tırnak büyüsü yaptırma isteğinizi reddedecek ve bu büyü asla ve kat’i yapmayacaktır.

Tırnak büyüsünün etkisinin çok uzun sürmesinin ikinci temel şartı ise, büyüyü yapan medyum hocanın bu büyü ile ilgili gerçekten çok uzmanlaşmış ve gizli bilgilerinin olmasının gerekliliğidir. Tırnak büyüsünün etkisi konusunda gerçekten uzmanlaşmamış bir medyum hoca tarafından iyi niyetli olarak dahi yapılmış olsa bu büyü çok kısa zamanda tüm etkisini yitirecektir.

Bu etki kaybolduktan sonra da yine büyü yaptırdığınız kişide sadece size olan nefret, düşmanlık ve kinden başka hiçbir duygu ve düşünce kalmayacaktır. Elbette bu tür zor bir duruma asla düşmek istemeyeceğinizi biliyoruz. Biz de bu kötü ve üzücü duruma düşmemeniz için sizlere tırnak büyüsü yaptırmak istediğinizde Medyum Rahime, iletişim kurmanızı öneriyoruz. Kendisi yılların verdiği güçlü tecrübeler ve çok güçlü iradesiyle bu büyüyü yapmaya hazırdır.

Tırnak büyüsü kara büyü müdür?

Tırnak büyüsü kara büyü müdür sorusunu araştırdığınızı tahmin etmiyor değiliz. Bundan dolayı Medyum Rahime, tarafından bu konu hakkında yapılmış olan açıklamayı sizlerle aynen paylaşmak istiyoruz. Medyum Rahime diyor ki, “tırnak büyüsü hem yapılışı hem uygulanış ritüelleri hem de amaçları ve sonuçları bakımından bir kara büyü asla değildir.

Yine de bazen tamamen kötü düşünceleri insanlar tarafından, sahte medyum hocalara yaptırıldığında insanların başına kötü olayların gelmesi kuvvetle muhtemeldir. Bu da tırnak büyüsünün kötü niyetlerle kullanılmasından ileri gelmektedir. Bir ikinci sorun ise, bu büyüyü tecrübesiz ve bilgisiz medyum diye geçinen kişilerin yapmasıdır. Bu gibi durumlardan uzak durduğunuz müddetçe tırnak büyüsü kesinlikle bir ak büyü çeşididir ve tek amacı ve gayesi insanların sevdikleriyle birlikte aşk ve sevgi dolu bir ömür birbirlerine bağlı yaşamalarını sağlamaktır.”

Gördüğünüz gibi Medyum Rahime, bağlama amacıyla yapılmakta olan tırnak büyüsünün amacının tamamen iyi olduğunu söylemektedir. Yine de her büyüde olduğu gibi tırnak büyüsünde de yaptırmaya karar verirken de büyüyü yaptırırken çok fazla dikkat etmeniz gereken mesele olduğunu aklınızın bir ucuna yazmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Tırnak büyüsü bozdurma

Tırnak büyüsü bozdurma konusu tahmin ettiğinizden çok daha karmakarışık bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü tırnak büyüsü yapan medyumun bu büyüyü yaparken hangi ritüelleri hangi sıralamaya göre yaptığını kolay kolay kendisinden başkasının bilmesi asla ve asla mümkün olmamaktadır.

Bu noktada tek çözüm, gerçek bir medyum hoca tarafından cinlerin göreve çağrılıp bu büyünün nasıl yapıldığının çözülmesinin sağlanmasıdır. Bundan dolayıdır ki, tırnak büyüsü bozdurma için gerçek bir medyum ile görüşmeniz gerekmektedir. Medyum Rahime bu konuda her zaman sorun yaşadığınızda sizlere yardımcı olmak için beklemektedir.

Tırnağa Yazılan Büyü

Tırnağa yazılan büyü çok eski zamanlardan beri yapılan kara büyüler arasında yer alır. Medyum Rahime Hoca’nın da ifade ettiği gibi bu büyü bir çok farklı amaç için yapılabilir. Tırnak kişinin bir parçasıdır ve uygun koşullarda uzun yıllar boyunca muhafaza edilebilir. Bu sebeple yapılan bir büyüde eğer tırnağınız kullanıldıysa bunu bozdurmak için çok uğraşmanız gerekecektir.

Tırnağa yazılan büyü kimi zaman bağlama büyüsü kimi zaman aşk büyüsü kimi zaman da kişiye zarar vermek için yapılan bir büyü olabilir. Bunun zamanla kendini göstereceği biliniyor olmakla birlikte tespit edilir edilmez bozdurulması gereklidir. Tırnağa yazılan büyü konusunda şunlara çok dikkat edilmelidir.

 • Tırnağa yazılan büyüler genellikle kötü niyetli olarak yapılmaktadırlar.
 • Bu büyüler insan hayatı için de risk taşımaktadır.
 • Tırnağa yazılan büyü konusunda kesinlikle uzman bir medyuma danışmanız gerekir.
 • Evinizin olmadık yerlerinde tırnak buluyorsanız da bir medyuma danışmalısınız.
 • Tırnağa yazılan büyüler cinler tarafından işlendiği için gözle görülmesi mümkün olmayabilir.

Yorum Yap