1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Şirinlik Büyüsü

Şirinlik Büyüsü

Şirinlik büyüsü nedir? Şirinlik büyüsü neden yapılır? Şirinlik muskası nerede taşınır? Şirinlik vefki çeşitleri nelerdir? Şirinlik büyüsü işlemleri kimler için uygundur? Kıymetli okurlarım, bu makalemde sizlerden gelen şirinlik büyüsü ile ilgili soruları yanıtladım. Medyum Rahime Hoca şirinlik ile alakalı hangi işlemleri yapıyor sorusunun cevabını yazımda bulabilirsiniz.

Şirinlik Büyüsü

Şirinlik büyüsü genel itibari ile insanlar tarafından sevilmek isteyen kişilerin değişik sebeplerden dolayı yaptırmak istedikleri bir işlemdir. Şirinlik büyüsü ak büyüler sınıfında yer almaktadır. Büyü olarak yapıldığı gibi vefk ve dua olarak da uygulamaları yapılmaktadır. Şirinlik büyüsü hakkında özellikle birçok makaleye ve bilgiye erişmeniz mümkündür. Ancak bunların birçoğu gerçeklik payı olmayan bilgilerden oluştuğu için akıl karışıklığına sebep olmaktadır. Peki Medyum Rahime Hoca şirinlik büyüsü işlemlerinde hangi metotları işliyor ve kimler için şirinlik büyüsü yapıyor dediğinizi duyar gibiyim. Ben şirinlik büyüsü isteyen kişinin durumuna ve şirinlik büyüsünü hangi sebepten dolayı istediğine göre bu konuyu değişik başlıklara ayırmaktayım. Örneğin bazı kişiler eşleri için şirinlik büyüsü yaptırmak ve yuvalarındaki huzuru korumak için talep de bulunmaktadır.

Bazı danışanların ise iş yerlerinde sevilmek ve kariyer basamaklarını kolay tırmanmak adına şirinlik büyüleri yaptırmak istiyorlar. Bazı insanlar ise arkadaş çevrelerinde sevilen ve her zaman şirin ve tatlı görünerek ön planda olmak için şirinlik büyüsü istemektedirler. Bazıları da sevdikleri ya da hoşlandıkları birisi için şirinlik büyüsü yaptırmayı denemektedirler. Bu liste anlayacağınız üzere uzayıp gitmektedir. İşin özü ise en iyi medyumlar ve gerek ilmen gerekse de irfan yönünden zengin bir portföye sahip olan medyumlar bu işlemlerde başarılı olmaktadırlar. Ben Medyum Rahime olarak başvuran danışanım için en uygun şirinlik büyüsü yöntemini tercih ederek en güzel sonuçları almaya odaklanmakta ve danışanlarımı da bu konuda mutlu etmeyi kendime görev saymaktayım.

Şirinlik büyüsü nedir?

Şirinlik büyüsü nedir sorusu tabi ki şirinlik büyüsü denilince akla gelen ilk sorulardandır. Şirinlik büyüsü konusunda açıklamalar yaptığım ilk kısmın ardından şirinlik büyüsü nedir ve bu işlem sonucunda ne olmaktadır sorusuna cevap vermek gerekmektedir. Aslında halk arasında şirinlik büyüsü olarak anılan bu işlem ak büyü yöntemleri ile yapılan bir büyüdür. Ancak niyetin ne olduğuna göre Kuran ayetleri ve sırlı dualar ile vefk olarak da hazırlanmaktadır. Ancak başta da bahsettiğim üzere bunun bazı koşulları vardır. Bazı danışanlarım bana Medyum Rahime Hanım şirinlik vefki istiyorum diye başvuruyorlar. Ancak şirinlik vefki daha çok aralarında gönül ilişkisi yaşanmış, ya da evli ya da aileler arası izinle evlilik kurmak için görüştürülecek kişilere yapılmaktadır.

Şirinlik büyüsü nedir sorusunun cevabı ise bu saydıklarımızı da içine alan ancak akla gelecek tüm şirinlik konuları için uygulanabilen bir yöntemdir. Bu sebeple de şirinlik büyüleri hakkında başvuran siz kıymetli danışanlarım için uygun olan yöntem ne ise onu tercih etmek uygulamanın sıhhati için oldukça önemlidir. Şirinlik büyüsü nedir sorusuna aslında çok uzun bir cevap vermek mümkündür. Fakat ben sizler adına kısa ve öz olarak konuya genel bir anlaşılırlık katmak istiyorum.

Şirinlik büyüsü nedir sorusuna cevap verirken akıl karışıklığının da önüne geçerek önemli ayrımları yapabilmenizi istiyorum. Şirinlik büyüleri bir aşk büyüsü değildir. Ancak etkili şirinlik büyüsü yapıldığında sonucunun aşk ile noktalanması için çok özel şirinlik büyüleri yazılıp hazırlanabilir. Bu konulardaki başarılarım ve danışanlarımın tecrübeleri de bunlara kanıttır. Büyü ilmi oldukça karmaşıktır. Bu sebeple de başarılı medyumlar içinde şahsım Medyum Rahime olarak anılmak benim için kıvanç verici bir olaydır.

Şirinlik muskası nerede taşınır?

Şirinlik muskası nerede taşınır sorusuna bu yazımızda cevap vermek istiyorum. Zira bu konuda farklı yerlere şirinlik büyüsü ya da şirinlik vefki yaptırıp bunu muska halinde taşıması söylenen insanlara doğru dürüst bilgi verilmediğini gördüm. Özellikle üzerinizde taşınması için bir şirinlik muskası yapıldıysa bu işlemin yazılışına göre belirlenen noktada taşınmalıdır. Medyum Rahime Hoca yaptığı şirinlik muskası işlemlerini nasıl uygulamaktadır sorusu ise birkaç farklı şekilde cevaplanabilmektedir. Öncelikle şirinlik muskası nerede taşınır sorusu net cevaplanmalıdır. Danışanın kafasında soru işaretleri olmamalıdır. Büyü ya da vefk işlemi yazıldığında buna uygun bazı yazımlar yapılır. Genellikle boyundan geçirilerek muska kısmı sağ koltuk altınıza gelecek şekilde yani vücudunuzu çapraz olarak kesecek şekilde şirinlik muskaları hazırlanabilmektedir. Bunun haricinde elbiselerinize ya da iç çamaşırlarınıza iliştirebileceğiniz şirinlik büyüsü muskası da hazırlanmaktadır.

Burada dikkat çekilmesi gereken konu ise vefk işlemlerinin iç çamaşırı gibi yerlere iliştirilemeyeceğidir. Ancak şirinlik muskası nerede taşınır sorusunu sorduğunuzda bu muskanın şirinlik büyüsü mü yoksa şirinlik vefki mi olduğunu iyi bilmeniz gerekmektedir. Şahsım Medyum Rahime olarak hazırladığım şirinlik büyüsü hangi usuller ile hazırlandıysa danışanlarıma ona uygun usul ve kaidelere göre taşıma talimatı vermekteyim. Fakat bir ayrıntının da altını çizmekte fayda görüyorum. Zira bazı şirinlik büyüleri su olarak içilirken bazıları da özel yöntemler ve okumalar ile yapılmakta ve bazıları da yakılmaktadır. Bazı şirinlik büyüleri de gömülebilmektedir. Ancak konumuz olan şirinlik muskası nerede taşınır konusunu cevaplarken saydığım diğer konulara da ileriki zamanlarda yazacağım yazılar ile cevap vereceğimi belirtmek istiyorum. Şirinlik muskası nerde taşınır kısmını burada noktalarken büyüler hakkındaki tüm sorularınızı iletişim kısmından bildirmenizi sizden rica ediyorum.

Şirinlik vefki çeşitleri

Şirinlik vefki çeşitleri oldukça farklı kollara ayrılmaktadır. Ancak sizlere şirinlik büyüsü yazımızın başında da anlattığım gibi şirinlik vefki işlemlerinde kesinlikle rızanın dışına çıkılmamaktadır. Yani sonu haram ile biten niyetler olmamalıdır. Bana şirinlik vefki için başvuran danışanlarımın bir kısmı Medyum Rahime Hanım, ben falanca erkeğe şirin görünmek için şirinlik vefki çeşitleri hakkında bilgi almak istiyorum diyorlar. Fakat bilindiği üzere vefk işlemleri yapılırken genellikle Kuran ayetlerinden sırlanan ifadeler kullanılmaktadır. Ancak bir takim İbrani kaynaklar ile de vefk işlemleri yapılsa da o işlemler herkes için uygun değildir. Bu sebeple de şirinlik vefki çeşitlerinin uygun olup olmadığı için kişini,n niyetine bakılarak karar verilmekte ve şirinlik vefki çeşitleri ona göre hazırlanmaktadır. Genel manası ile Medyum Saliha Hoca olarak sizlerin şirinlik büyüsü hakkındaki istek ve meraklarınızı gidererek aklınızdaki soruları cevaplamakta ve işlemi yürürlüğe koymaktayım. Bu sayede dilediğiniz gibi huzurlu bir şekilde başınızı yastığa koymalı ve talimatlara harfiyen uymalısınız.

Şirinlik vefki çeşitleri ilk olarak eşler arası şirinlik vefki olarak bilinir. Daha sonra ise iş yerinde sevilmek için yapılan şirinlik vefki vardır. Ciddi bir birliktelik kurulması adına ilk tanışmada şirin görünmek ve etki bırakmak adına yapılan şirinlik vefki çeşitleri bulunmaktadır. Diğer yandan da nişanlılık, sözlülük gibi süreçleri kazasız ve belasız atlatmak için yapılan şirinlik vefki işlemleri vardır. Okulda hocalarınıza şirin görünmek ve kanaat notlarınızı yükseltebilmek için hazırlanmış şirinlik vefki çeşitleri de yapılabilmektedir. Uzun sözün kısası birçok hayırlı niyet için hazırlanabilecek şirinlik vefki bulunmaktadır. Aynı tür durumlar ve daha zor olma ihtimali olan meselelerde de şirinlik büyüleri uygulanmaktadır. İnternet sitemizdeki iletişim numaralarımızdan bana ulaşarak şirinlik vefki ve şirinlik büyüsü için yardım almanız mümkündür.

Yorum Yap

Yorum Yap