1. Anasayfa
  2. Dualar

Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak İçin Dua

Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak İçin Dua
Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak İçin Dua

Sevdiğin insanı kendine bağlamak için dua konusu seven ve sevilmek isteyen insanları çok ilgilendirmektedir.  Medyum Rahime Hoca bu konuyu derinlemesine ele alacak ve size şifa sunmaya gayret edecektir.

Bu dünyayı sevgisiz yaşamak mümkün değildir. Bazen geçici bazen de kalıcı olarak birine bağlanma ihtiyacı hissederiz.

Gönül yoldaşımızı hayatımızın her alanında görmek ve her mutlu anımızın başkahramanı olmasını isteriz ancak bazen herhangi bir nedenle uzak olması hatta bazen imkânsız olması gibi sonuçlarla karşılaşmak mümkündür.

Bu gibi durumlarda ücretsiz danışabilmek, içinizi dökebilmek, onu size getirecek duayı ya da duaları öğrenmek isteyebilirsiniz. Bize ücretsiz olarak danışabilirsiniz bu durumlarda.

Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak İçin Dua Nedir?

Sevdiğin insanı kendine bağlamak için dua nedir sorusu yuvayı yapan dişi kuş misali genellikle kadınlar tarafından araştırılmaktadır.

Öncelikle bu konuda kendinizden emin olmalısınız onu gerçekten sevip sevmediğiniz konusunda. Ona olan bağlılığınız sınanmalı ve doğru bir karar verilmelidir.

Yazı Arası Banner

Sizin için hayırlı olup olmadığı konusunda da istihare duasını okuyup, gece rüyanızda yeşil ya da beyaz görüp görmediğinize göre onun sizin için iyi biri olduğuna kanaat getirebilmeniz mümkündür.

Sizin için gerçekten hayırlı olduğu çıktıysa bu vesile ile dua okumalarınızı sıklaştırmalı ve okumalarınıza bu duaları da eklemelisiniz:

  • Cuma sabah ezanından sonra 1001kez Salavat-ı Şerife,
  • 1001 kez Ya Semi
  • Eğer daha önce hayatınıza girdiyse Çevir Döngel duası,
  • 101 kez Nahl duası okunmalıdır.

Nahl suresi okumak için : https://kuran.diyanet.gov.tr/tefsir/sure/16-nahl-suresi

Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak İçin Okunan Duanın Etkileri Nelerdir?

Sevdiğin insanı kendine bağlamak için okunan duanın etkileri nedir sorusunun cevabı size sevdiğiniz kişiye ulaştıracak olan mistik bir yoldur.

Doğaya vereceğiniz olumlu enerjilerle ve niyetlerle en kısa sürede size gelecek, arayacak olduğunu söylemek mümkündür. Şu an belki farklı çekim enerjilerinizde olduğunuzu söyleyebiliriz ancak ortak paydada yakın zamanda buluşup sağlam bir ilişkinin temellerini atacaksınız.

Siz önce kendi ruhsal alanınızı temizlemeli ve arınmalısınız ilk olarak bu gereklidir. Çünkü eğer siz hazır değilseniz o size gelmeyecektir. Duaları okumalı, tütsü yapmalı, nefes ve meditasyon çalışmalarına katılmalı kötü ya da bozulmuş blokajlardan kurtulmalısınız. Sonrasında mutlu bir gelecek sizleri beklemektedir.

Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak İçin  Okunan Dua Ne İşe Yarar?

Sevdiğin insanı kendine bağlamak için okunan dua ne işe yarar sorusunu soran kişiler tarafından henüz deneyimlenmemiş bir olgudur. Kendini ve çevresini dönüştürmeyi arzulayan nice insan bu dualarla mucizeleri yaşamıştır.

Çeşitli şifa yolları vardır bunların en doğalı da dualarla yapılanıdır. Siz eğer biriyle mutlu olmak istiyorsanız öncelikle kendi başınıza mutlu olabilmelisiniz.

Negatif kişi ve kişilerden arındıkça hayatınıza güzel insanları çektiğinizi göreceksiniz ve bunlar size değer veren, sizi hak eden insanlar olacaktır. Ruhun dinginliğini deneyimleyen birçok kişinin ortak özelliği kendi benliklerini çekmiş olmalarıdır.

Bu olumluluk sadece aşk hayatınızda değil yaşamınızın tümüne yayılacak ve başınızda adeta bir hale olacaktır pozitif enerjinizi yansıtan. Artık bir ışık enerjisi taşıyan bir kişiye dönüşeceksiniz.

Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak İçin Dua Nasıl Okunur?

Sevdiğin insanı kendine bağlamak için dua nasıl okunur sorusu birçok kişi tarafından farklı şekillerde açıklanmış ve uygulanmıştır. Bunun cevabını en iyi bilenler medyum hocalardır.

Duaları okumaya henüz başlamış ya da başlamayı düşünen biri olabilirsiniz. Kuran-ı Kerim’de yer alması nedeniyle abdestsiz okumamanız gerekmektedir. Kaderinizde eğer o kişi varsa zaten size nasip olacaktır kendinizi üzmenize gerek yoktur ama dua etmeniz bu süreci kısaltacaktır.

Belli sayılarda okunması o duanın indiği zaman ve gündeki enerji alanıyla ilgilidir ve de çoğu dua tek sayı şeklinde okunmaktadır.

Siz de eğer ücretsiz olarak bakım çalışması yaptırmayı istiyor sevdiğime ne zaman kavuşurum Diye merak içinde yanıp tutuşuyorsanız medyum hocamız hemen yanı başınızda bizi arayabilirsiniz.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir