1. Anasayfa
  2. Dualar

Şans Getiren Dua

Şans Getiren Dua
Şans Getiren Dua

Şans getiren dua günlük yaşamda herkesin ihtiyaç duyduğu ve yaptığı bir dua olarak karşımıza çıkar. Kimi zaman bazı insanların daha talihli olup zengin olduklarını ya da daha fazla mutlu olduklarını görürüz.

Piyangodan para çıkar ya da sahip olduğu ev aşırı değer kazanır veya güzel bir evlilik yapar. Bu durumlarda şansın olduğu muhakkaktır.

İşleri istediği gitmeyen ve bir türlü düzenli bir yaşam süremeyen ve bahtının açılmasını isteyenler şans duası için Medyum Rahime’ye başvurabilir. Rızkın artması ve bolluğun kişiye gelmesi için bazı yapılması ve okunması gereken dualar vardır.

Şans Getiren Dua Nedir?

Şans getiren dua nedir denildiğinde aslında alimlerin ve hocaların Kuran- kerim de bazı ayetleri okunması söylenmektedir.

Elbette ibadet bolluk ve bereketin anahtarıdır. Ama bazen insan bahtının kapalı olduğunu görür ya da hisseder. Bu gibi durumlar da işinin ehli bir medyum hocadan yardım istemek gerekir. Şans herkese aynı şekilde gelmez.

Gerçekten de bazı insanların özellikle bazı konularda şanslı olduğu görülmektedir. Bu konuda yardım almak isteyen kişiler doğru duayı ve diğer yapılacak şeyler için ilim sahibi bir medyuma başvurmalıdırlar.

Yazı Arası Banner

Şans Getiren Dua Nasıl Yapılır?

Şans getiren dua nasıl yapılır diye baktığımızda her duanın bir yapılış kaidesi vardır. Herkes her duayı yapamaz ve her dua yapan kişinin etkisi aynı olmaz.

Şans işte, okulda ya da evlilik gibi önemli bir kurumda da karşımıza çıkar. Daha iyi bir yaşam standarttı ya da daha zengin bir hayat herkes ister. Bunların medyum hoca tarafından yapılan bir dua ile mümkün olabilir. Önemli olan içtenlik, doğru medyum ve çabadır. İstenen herkes bu fırsatı sağlayabilir. İnançlı birinin duadan umut beklemesi de gayet doğal ve gerçektir.

Medyum hocaya giden kişi tam olarak ne istediğini ve durumunu açıkça anlatmalıdır. Ne gibi şansızlıklar yaşadığını ve neye ihtiyacı olduğu söylemelidir.

Bazen iyi işi olan biri evlilik konusunda şans ister bazen mutlu bir ilişkisi olan kişi daha çok zengin olmak ister. Medyum hoca hem Kuran- kerimden ayetler hem de başka dualar okuyarak kişinin şansını açar.

Şans Getiren Dua Belirtileri Nelerdir?

Şans getiren dua belirtileri nelerdir konusu da sıkça sorulan soruların başında gelir. Bir kişi medyum hocaya gidip şansının açılması için dua istediğinde ne gibi belirtiler göreceğini merak eder.

Elbette her duanın bir etkisi ve süreci vardır. Kişi yaptıracağı medyumu doğru seçtiğinde duanın etkisi de daha hızlı bir şekilde bireyin hayatında görülecektir.

Herkesin amacı sağlıklı, mutlu ve zengin bir hayat sürmektir. Böyle bir hayata sahip olmak için çoğu kişi uğraş verir. Maalesef herkes istediği şanslı yaşama sahip olamaz. Ama kişi kendinde şanssız gördüğü konularda duanın gücüne başvurabilir.

Bu hem kişiye pozitiflik katar hem de gerçekten talihin dönmesini sağlayabilir. Şimdi şans getiren duanın belirtilerinin neler olduğuna bakalım.

  • Bu duayı yaptıran kişi zaman içinde işlerinin düzgün gittiğini görür.
  • Hayatında bir huzur ve mutluluk gelir.
  • Beklediği işler yolunda gider ve insan ilişkileri düzelir.
  • Yeni şeyler yapmaya cesaret bulur ve başarılı olur. Kazadan beladan korunur.

Olumlu ve pozitif etkiler kişinin duayı yaptırdığı an başlar. Ayrıca bu dua sadece kişi kendi için istemeyeceği gibi ailesi, eşi ya da bir arkadaşı için de yaptırabilir.

Şanslı olması ve bahtının açılması isteyen kişinin de bizzat medyum hoca yanında bulunması daha iyidir. Zararı olmayan bir yol olan dua insana tatlı bir huzur getirir.

Şans Getiren Dua Sırasında Dikkat Edilecek Hususlar

Şans getiren dua sırasında dikkat edilecek hususlar en başta kişinin duanın gücüne ve etkisine gönülden inanması gerekir.

İyi niyetli olmak ve dua yapılacağı sırasında abdestli olmak da önemlidir. Medyum hocanın dedikleri iyi dinlenmeli ve tavsiyelerine uyulmalıdır. Tam anlamıyla duanın tutması için söylenen şeylerin eksiksiz ve doğru biçimde yapılması gerekir.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir