1. Ana Sayfa
 2. Rüyalar

Rüyada Siyah Köpek Görmek

Rüyalar herkes için başka dünyalara açılan kapılar gibidir. Bu da her yorumun şahsına münhasır olması gerektiğini ortaya çıkarmaktadır. Medyum Rahime Hoca özellikle bunu vurgularken bir yandan da rüyada siyah köpek görmek ile ilgili konulara değinmektedir. Bu konuyla ilgili tüm merak ettikleriniz yazının devamında sizlerle...

Rüyada Siyah Köpek Görmek

Rüyada siyah köpek görmek kişilerin rüyasının gidişatına göre yorumlanmalıdır. Genel düşüncenin aksine kara kedi, kara köpek uğursuzluk değildir. Burada rüyadaki siyah köpek aslında sizin bir tür kötülüğe karşı koyabileceğinize ya da sizin başınıza bir kötülük geleceğine işaret eder. Rüyada siyah köpek görmek aslında size karşı kumpaslar kuran kişilerin nefislerindeki karanlığı ve birbirlerine olan bağlılıklarını temsil etmektedir. Medyum Rahime Hoca özellikle rüyada siyah köpek görmenin sizinle uğraşan bazı insanların karanlık planları olduğuna işaret eder demektedir.

Bir kişiye büyü yapıldığında genellikle rüyasında siyah köpek görmektedir. Aslında daha önce de açıkladığımız gibi normal hayatta kara kedi görmek ya da siyah köpek görmek hakkındaki batıl inançlar ile rüya yorumlama karıştırılmamalıdır. Çünkü rüyada köpeğin temsil ettiği şey ve renk farklı yorumlanabilir. Bazen rüyada siyah köpek görmek sizi koruyan bazı güçler olduğunun da habercisi olabilmektedir. Ancak yine de bu rüya hakkında şunlara dikkat etmenizde fayda vardır.

 • Rüyada siyah köpek görmek yakın zamanda başınıza bir bela gelebileceğine işaret ediyor olabilir.
 • Rüyasında siyah köpek gören kişi özellikle yakınlarındaki insanlara çok dikkat etmelidir.
 • Bu rüyayı sıklıkla gören kimse bir süre başkasının verdiklerini yiyip içmeyi kesmelidir.
 • Rüyada siyah köpek gören kimse acilen iyi bir medyum ile iletişime geçmelidir.
 • Rüyada siyah köpek görmek hakkında Medyum Rahime Hoca büyü ihtimali üzerinde durulmasını öngörmektedir.

Rüyada Siyah Köpek Kovalamak

Rüyada siyah köpek kovalamak hakkında yapılan rüya tabirlerinin genelinde kötü haber olarak yorumlanmış ve düşmanlarınız olabileceği söylenmiştir. Bu konu hakkında farklı yönlerden yaklaşıldığı gibi değişik olasılıklar da değerlendirilmiştir. Medyum Rahime Hoca özellikle bu konuda insanların çok dikkatli olmalarının önemine değinmektedir. Yani rüyanızı herkese anlatmamanız gerekir. Rüya yorumlama bambaşka bir ilimdir ve rüyada siyah köpek kovalamak da size özel olarak yorumlanması gereken tehlikeli bir rüya olarak görülmektedir.

Medyum Rahime Hoca yine belirttiğine göre bu rüyada size büyü yapıldığına dair bazı işaretlerin olabileceğini de söylemektedir. Çünkü bir kimse rüyada siyah köpek kovalamak ile ilgili bir durum yaşıyorsa bu onun ya düşmanları olduğuna ya da düşmanlarının ona yaptığı bir kötülüğün ona zarar vermeye başladığına yorumlanır. Genellikle de hayatınızdaki değişik sıkıntıları da düşünürseniz büyü ile karşılaşacağınızı göreceksiniz. Rüyada siyah köpek kovalamak özellikle yoruma muhtaç bir rüyadır. Çünkü bu kovalamacanın ne kadar sürdüğü ve köpeğin sonunda ne yaptığı da büyük önem taşır.

Rüyada gördüğünüz bu olay sonunda hayatınızda büyük sıkıntılar peydah olabilir. Bir çok dostunuz size sırtını dönebilir. Çok büyük bir iftira ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Özellikle arkadaşınız sandığınız kişilerin size büyük bir ihanet içinde olduğunu görebilirsiniz. Bu rüyayı gören kişilerin eşleri ve sevgilileri bile onun için kötülük ağına dahil olmuş olabilir. Ancak bunların hepsini çözmenin yolu yine Medyum Rahime Hoca ile iletişime geçmenize bağlıdır. Rüyada siyah köpek kovalamak hakkında önlemler almak için yapılması gereken budur.

Rüyada Siyah Köpek Yavrusu Görmek

Rüyada siyah köpek yavrusu görmek oldukça önemli bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Bu rüyanın olumlu ve olumsuz bir çok yorumu bulunur. Özellikle bu rüyayı gören kimseler yeni evli ya da henüz genç olan kimseler ise onların bebeği olacağına işarettir. Bu bebek eğer erkek olursa liderlik vasfı güçlü ve dürüst olacaktır. Bu bebek kız olursa da çok zeki, çok çalışkan, lider ruhlu ve zengin birisi olacaktır. Bu sebeple rüyada siyah köpek yavrusu görmek çok büyük önem arz etmektedir.

Bazı rüya yorumlarında ise size zarar veren insanlar olduğuna ve bunların size çok yakın olduklarına işaret eder. Bu kimseler sizinle dost görünüp hatta size iyilik yaptığını sandığınız insanlar olabilir. Rüyada siyah köpek yavrusu görmek aynı zamanda size sadık bazı kimseler olduğuna ve sizin için her şeyi göze alacak bir sevgiliniz olacağına da delalet etmektedir. Bu rüyayı gören kişi evlilik hayatında çatırdamalar ve sıkıntılar ile boğuşabilir. Medyum Rahime Hoca özellikle bu konuda çok dikkat edilmesini tavsiye etmektedir.

Rüyada siyah köpek yavrusu görmek ile alakalı olarak görüldüğü üzere bir çok rüya tabiri yapılabilmektedir. Çünkü bu rüya tabirleri kişiye özel yapıldığı gibi rüyanın gidişatına göre de değişiklik gösterebilmektedir. Her durumda kişinin rüyasını doğru şekilde yorumlatması gereklidir. Bunun için de yalnızca güvendiği bir rüya tabircisi ile iletişime geçerek ondan yardım alması oldukça faydalı olacaktır.

Rüyada Siyah Köpekten Kaçmak

Rüyada siyah köpekten kaçmak oldukça önem arz eden rüyalardan biridir. Bu rüya özel olarak ayrı bir yere koyulmalı ve ayrıntılı olarak incelenmelidir. Çünkü bu rüyayı gören kimseler oldukça büyük bir sınavın içinde olabilmektedirler. Rüyada siyah köpekten kaçmak size zarar veren bir yakınınız olduğuna ve bunun sürekli size zarar vermeye çalıştığına işarettir. Bu rüyayı gören kimse bazen bu durumun farkındadır bazen de farkında değildir. Ancak her halükarda ona yardım elini uzatacak kişilerin de olacağı bilinmektedir.

Rüyada siyah köpekten kaçmak başınıza dert açacak olan bir kimsenin bunda muvaffak olamayacağına da işaret ediyor olabilir. Bu rüyayı gören kişilerin boşanma durumunda olması ya da boşanmayı düşünüyor olması normaldir. Ayrıca rüyada siyah köpekten kaçmak sizin bu sıkıntılı dönemleri rahatlıkla atlatacağınıza delildir. Bu rüya hakkında Medyum Rahime Hoca şunları söylemektedir.

 • Bu rüya bazen olumlu bazen de olumsuz yorumlanabilmektedir.
 • Rüyada siyah köpekten kaçmak size karşı büyü girişimi olabileceğine delildir.
 • Bu rüyayı gören kimse özellikle yakınlarına asla anlatmamalıdır.
 • Rüyanızı kesinlikle başta Medyum Rahime olmak üzere güvendiğiniz bir rüya yorumcusuna anlatmalısınız.
 • Medyumunuzun belirlediği yöntemler ile alınacak önlemler size büyük fayda sağlayacaktır.

Yorum Yap