1. Anasayfa
 2. Rüyalar

Rüyada Saç Görmek

Rüyalar bizlere bir çok konuda haber verebilir. Bazen de aslında sadece rüyadırlar. İşte bu ayrımı en güzel şekilde yapabilen kişiler rüya yorumcularıdır. Medyum Rahime Hoca en iyi rüya yorumcularından birisi olarak bu yazımızda sizler için rüyada saç görmek hakkında merak edilenleri yanıtladı. Bu konuyla alakalı olarak merak ettiğiniz tüm detaylara yazının devamında ulaşabilirsiniz...

Rüyada Saç Görmek

Rüyada saç görmek hakkında bir çok farklı yorum yapılması son derece doğaldır. Çünkü bu tür rüyalar saçın rengine, uzamasına, kısalmasına ve dökülmesine kadar bin bir farklı şekilde yorumlanabilmektedir. Medyum Rahime Hoca rüyada saç görmek konusunda kişiye özel olarak rüya tabiri yapılmasının daha doğru olacağını ifade etmektedir. Genellikle rüyada saç görmek olumlu olarak tabir edilir. Biz de bu yöndeki tabirlerden sizlere örmekler sunalım. Misal olarak birisi rüyada uzun saç görürse ya da kendi saçlarının uzadığını görürse bu uzun bir yola çıkılacağını ve sonunda bolluk ve refaha kavuşulacağına delalet eder. Rüyada saç görmek aynı zamanda uzun ömürlü olmaya ve çocuk bekleyen kimseler içinde de çocuk haberi alacaklarına delalettir. Rüyada saç görmek şu şekillerde de yorumlanabilir.

 • Rüyada uzun saç görmek uzun bir yola çıkıp sonunda maddi manevi rahatlığa kavuşulacağına ve sağlıklı ve uzun bir ömür yaşanacağına işaret eder.
 • Rüyada sarı renkli saç görmek ise hastalık habercisidir. Burada kişilerin saçlarından değil sadece sarı saç görmek kastedilmektedir.
 • Rüyada kısa saç görmek yapılacak işlerden zarar etmeye ve hayatınızda yıkımlar yaşamaya başlayacağınıza işaret etmektedir.
 • Rüyanızda saçlarınızın dökülmesi ise yine sağlık yönünden yaşayacağınız sıkıntıların habercisi olarak yorumlanmaktadır.
 • Rüyada saçlarınızı taramak da karşınıza çıkan zorluklarda yanlış kararlar alabileceğinizi ve istişareden kaçtıkça daha da hata yapacağınızı ifade etmektedir.

Rüyada Başkasının Saçını Görmek

Rüyada başkasının saçını görmek hakkında Medyum Rahime Hoca çok güzel yorumlar yapmaktadır. Bu rüyayı gören kimsenin hayatında çok büyük değişiklikler olacaktır. Özellikle sağlıklı bir hayata kavuşacak, işleri açılacak ve karşısına maddi açıdan çok büyük fırsatlar çıkacaktır. Rüya tabirleri incelendiğinde bu konuda bir çok farklı rüya yorumcusunun değişik şekillerde tabirler yaptığı görülecektir. Bu son derece normal bir durumdur. Rüya tabiri kitaplar ya da bu konuyla alakalı kaynaklar hazırlanırken belirli bir genellemeye göre hazırlanmaktadır. O dönemde o rüyayı gören kimseler için neler yaşandıysa ona göre bir yol izlenmiştir. Ancak günümüz dünyası ile bir yıl öncesi insan hayatı aynı değildir.

Hem gördüklerimiz hem de günlük hayatta yaşadıklarımız bizim için farklı ufuklar açmakta ve farklı hayatlar sunmaktadır. Bu sebepten dolayı da rüyada başkasının saçını görmek hakkında farklı yorumlar duymak normaldir. Medyum Rahime Hoca en iyi rüya yorumcularından biri olması sebebiyle bu rüya hakkında bu şekilde görüş bildirmektedir. Bu tecrübelere dayalı bir yorumdur ancak yine de bilinmesi gerekir ki bir rüya yorumlanırken kişilerin hayatlarına ve şahıslarına göre yorumlanır. Her zaman ifade ettiğimiz üzere rüyada görülen her nesne ve renk de bir şey ifade etmekte gözden kaçırılan en ufak nokta bizler için rüya yorumunu değişmesine yol açmaktadır. Bu asla göz ardı edilmemesi gereken bir noktadır.

Rüyada Saç Kesmek

Rüyada saç kesmek özellikle rüya sahibine özel yorumlanması gereken bir rüyadır. Ancak bizler genel bir tabir yapacak olursak bu konuda Medyum Rahime Hoca açık dillilikle şunları ifade etmektedir. Rüyada saç kesmek bazı durumlarda kötüye bazı durumlarda da iyiye yorumlanabilmektedir. Bizler yine de hayır olması adına iyi yorumlardan bahsetmeyi yeğliyoruz. Sizler bu konuda endişe taşıyor ve rüyanızı doğru biçimde size özel olarak yorumlatmak istiyorsanız Rahime Hoca ile iletişime geçebilirsiniz. Gelelim rüyada saç kesmek konusunda ne gibi hayırlı yorumlar yapıldığı konusuna. Bu konuyu ele almadan önce belirtmeliyiz ki rüya yorumlama kesinlikle çok özel bir ilim ister. Bu ilme sahip olamayan kimselerin sırf meraktan rüya dinleyip yorum yapması karşısındaki rüya sahibine kötülükten başka bir şey değildir.

Rüyada saç kesmek kişinin hayatı eğer ki kötü ilerliyorsa bu hayattan kurtulacağına ve yepyeni bir sayfa açarak helal kazançla bereketli rızıklar kazanacağına delildir. Bir diğer yönden ise rüyada saç kesmek Girilecek bir işte başlarda sıkıntı olacağı ancak daha sonra sabır ve sebatla çok paralar kazanılacağını ifade etmektedir. Rüyada saç kesmek konusunda yorum merak eden kimseler özellikle riskli yatırımlarını biraz geri çekmelidirler. Zira kısa sürede büyük kayıplar yaşayarak hata üstünü hata yapmaktansa elde olanla yetinmek daha sağlıklı olacaktır. Rüyada saç kesmek özel bir rüyadır ve onlarca farklı şekilde görülüp yine bir o kadar farklı şekillerde de yorumlanabilir.

Rüyada Saç Yumağı Görmek

Rüyada saç yumağı görmek bir çok farklı rüya yorumcusu tarafından bir çok farklı şekillerde yorumlanmıştır. Bu rüya rüyayı gören kişiye göre yorumlanmalıdır. Elbette ki hem olumlu hem de olumsuz şekilde yoruma açık bir rüyadır. Medyum Rahime Hoca özellikle bu rüyanın son derece farklı kapılara açıldığının da bilinmesini açıkça dile getirmektedir. Yine de bizler bu rüyanın olumlu yorumuna yer vererek diğer konularda iletişime geçmenizi tavsiye etmekteyiz. Rüyada saç yumağı görmek rüya sahibinin yaptığı işlerden kar edemediğini ancak yakın zamanda sabır ve sebatla tüm karmaşıklıklardan kurtularak bol rızık ile ödüllendirileceğini ifade eder. Diğer yandan bu rüyayı gören kişiler bir hastalık yaşayabilirler ancak etraflarını saracak olan samimi dostları sayesinde bunu atlatmaları da çok kolay olacak ve sonrasında büyük bir ferahlık gelecektir. Rüyada saç yumağı görmek bazen de şu şekillerde yorumlanabilmektedir.

Yazı Arası Banner
 • Rüyada saç yumağı görmek düzensiz işlere delalet eder ancak buna rağmen rızıkta bolluk vardır.
 • Bu rüyayı gören kişiler aile, akraba ya da bir yakınlarından çok büyük destek görecekler demektir.
 • Rüyada saç yumağı bazen size karşı düşmanlıklar yapan bir grup insan olduğu ancak başarısız olacakları şeklinde de yorumlanır.
 • Rüyada saç yumağının bir diğer anlamı da size büyü yapılmış olabileceğidir ki bu konuda medyumunuz Rahim Hoca’ya danışmanız gerekir.
 • Rüyada saç yumağı görmek ayrıca güzel bir haber alacağınızın da delili olabilir.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir