1. Ana Sayfa
 2. Rüyalar

Rüyada Ölmüş Anneyi Görmek

Anne hem toplumumuzun hem de ailenin temel direğidir. Anneler evlatları yetiştiren dişi kuşlardır. Bizler için hep iyilik düşünmektedirler. Hatta bu dünyadan gitseler bile öyle bir sevgi bırakırlar ki rüyalarımızda bile bize haberler vermekten geri kalmazlar. Bu yazımızda Medyum Rahime Hoca rüyada ölmüş anne görmek hakkında yorumlarda bulundu. Konuyla ilgili tüm detaylara yazının devamında ulaşabilirsiniz...

Rüyada Ölmüş Anneyi Görmek

Rüyada ölmüş anneyi görmek kişinin annesi hakkında özlem duymaya başladığına işarettir. Bu rüyayı gören evlatlar anneleri hayrına sadaka ve yardım yaparlarsa hem annelerinin ruhunu rahatlatmış hem de bir garibi sevindirmenin sevabını annelerine hediye etmiş olurlar. Evlatlar anneleri bu dünyada bıraktıkları en güzel eserleridir. Kimse anne ya da babasını seçemez ancak herkes anne ve babasına karşı görevlerini yaparken onları kırıp dökmemeye dikkat edebilir. Anne bizim toplumumuzda kutsaldır. Toprağa bile ana diyen bir kavim elbette ki annesine iyi davranan evlatlar yetiştirmelidir.

Rüyada ölmüş anneyi görmek tüm bu sebeplerden dolayı hayra yorulmalıdır. Annenizin ruhunun da sizin duanıza muhtaç olduğu anlamına gelir. Bu rüya eğer ki mübarek bir gecede görüldüyse ve anneniz sizinle konuştuysa bu çok iyiye yorumlanır. Müjdeli haberler alacağınız ve maddi bir çok sorunun sona ereceği şeklinde yorumlanır. Anne bereket demektir. Ölmüş anneyi rüyada görmek ise size ettiği hayır dualar sebebiyle halen sizin üzerinizde eli olduğunu gösterir. Bu rüya şu şekillerde de yorumlanabilir.

 • Rüyada ölmüş anneyi görmek güzel bir haber alınacağına işaret eder.
 • Bu rüyayı gören kimselerin işlerinde bolluk ve bereket başlar.
 • Rüyada ölmüş annesini gören birisi mezarına sıklıkla ziyarete gitmelidir. Bu çok fayda sağlayacaktır.
 • Anne duası kabul olması için evladında hayırlı olması gereklidir.
 • Ölmüş anneyi rüyada görmek ona sıklıkla dua etmeniz gerektiğine işarettir.

Rüyada Ölmüş Anneyi Evde Görmek

Rüyada ölmüş anneyi evde görmek çok güzel bir rüya olarak tabir edilmektedir. Özellikle annenin size ait bir evde ve sizinle uzun uzun sohbet etmesi çok iyidir. Çünkü bu rüyayı gören kimsenin evi yoksa ev sahibi olacak demektir. Rüyada ölmüş anneyi evde görmek ayrıca hayırlı bir kısmet çıkacağına ve maddi yönden çok rahat bir yaşam yaşamanız için fırsatlar çıkacağına delil olarak gösterilmektedir.  Özellikle Medyum Rahime Hoca insanların bu rüya konusunda tavsiyelere de kulak asmaları gerektiğinin altını çizmektedir.

Özellikle rüyada ölmüş anneyi görmek size açılacak olan kapıların yüzünüze kapanmayacağına ancak sizlerin de bu şansları iyi değerlendirmeniz gerektiğine işaret etmektedir. İnsanın annesi her zaman iyiliğini ister. Evladı hep iyi yerlere gelsin ister ve toz konduramaz. Bizler ne kadar da mücadele edersek edelim bazen işler yolunda gitmez ancak anneler hayır dua etmeye devam eder. İşte aradan yıllar geçse de rüyada ölmüş anneyi evde görmek o hayır duaların tutacağına delildir.

Bazen mal mülk ve para çok geç gelse de aslında hiç bir zaman geç değildir. Hayır dua ile yıllar sonra gelen varlık insanın pişmesi için ona zaman tanındığına işarettir. Rüyada ölmüş anneyi evde görmek de kimisi için bir ev sahibi, kimisi için yeni bir iş kurma anlamına gelir. Çoğunlukla da borçlardan kurtulup hayatınızın düzene gireceğini ifade eder. Ancak her halükarda bu rüyaları gören kimseler annelerinin kabirlerine gidip ona dua etmeli ve onu unutmadıklarını göstermelidirler.

Rüyada Ölmüş Anneyi Endişeli Görmek

Rüyada ölmüş anneyi endişeli görmek kötüye yorulacak bir rüya değildir. Bazı özel durumlar hariç rüyada anne görmek hep iyiye yorumlanır. Ancak bazı ince detaylar vardır ki iyi bile görünse aslında sıkıntılı şeyleri haber verir. Fakat bu bahsettiğimiz rüya kesinlikle iyi bir rüya olarak bilinmektedir. Rüyada ölmüş anneyi endişeli görmek bizler için hayırlı haberler olduğunu işaret edebilir. Bu konuda yapılan bir çok rüya yorumunda iyi haber ve maddi kazanç işaret edilmiştir.

Medyum Rahime Hoca rüya yorumları yapılırken kişiye özel yapılması gerektiğini her seferinde bildirmektedir. Bu da her rüya için geçerli bir durumdur. Ancak insanların çok merak ettikleri konularda bazı genellemeler yamak yanlış sayılmaz. Yine de özellikle altını çizmekte fayda var ki, rüyada ölmüş anneyi endişeli görmek bazı özel durumlarda sıkıntılı yorumlanabilse de genellikle olumlu yorumlanmaktadır. Özellikle annenin endişeli olması sizin beklediğiniz bir haberi yakında alacağınıza ve çok mutlu olacağınıza işaret edebilir.

Rüyada ölmüş anneyi endişeli görmek ile ilgili yapılan rüya tabirleri genellikle sağlıklı bir hayata, gelecek olan bir paraya ve sıkıntılardan kurtulmaya yorulur. Aynı zamanda yakında büyük bir karar alacağınız ve bu karardan dolayı da çok mutlu olacağınız şeklinde de yorumlanabilmektedir. Rüya yorumlama da bir ilimdir. Hem bir şeyleri bilmek hem de kalben ilhan alınması gerekir. Öncelikle rüya sahibini bazı bilgilerle tanımak ve daha sonra rüyasını yorumlamak sağlıklı sonuçlar alınmasına sebeptir.

Rüyada Ölmüş Anneyi Öpmek

Rüyada ölmüş anneyi öpmek Medyum Rahime Hoca tarafından çok olumlu bir rüya olarak tabir edilmektedir. Rüyalar bizler için olumlu ya da olumsuz haberler içerebilir. Bazı rüyalar ise hiç bir ayrıcalığı olmayan rüyalardır. Fakat genellikle annelerin olduğu rüyalar değerlidir ve yoruma muhtaçtır. Rüyada ölmüş anneyi öpmek bekarlar için evliliğe delalet eder. Bir kişi bu rüyayı gördüyse şükür duası yaparak hayırlı kısmetinin karşısına çıkmasını beklemesi gerekir. Bu rüya çok özel bir rüyadır ve yine bu rüyayı gören kişi annesi adına hayır yaparsa misli misline geri kazanacak demektir. Rüyada ölmüş anneyi öpmek hakkında şu yorumları yapmak da mümkündür.

 • Rüyada ölmüş anneyi öpmek onun hayır duasına nail olmak demektir.
 • Anne duasının kesin tuttuğu bilinmektedir. Bu sebeple zamanı geldiğine işarettir.
 • Rüyada ölmüş anneyi öpmek annesi adına hayırlı bir yardım yapılmasına delildir.
 • Bu rüyayı gören kimse çevresinde gördüğü muhtaç kişileri az çok demeden sevindirir ise çok büyük kapılar açılır.
 • Rüyasında ölmüş annesini öpen ve onun mis kokusunu içine çeken evlat yakın zamanda çıkacağı bir seyahatte maddi manevi sıkıntılarının biteceğini bilmelidir.

Yorum Yap