1. Ana Sayfa
 2. Rüyalar

Rüyada Kedi Görmek

Rüya görmek başlı başına gizemli bir durumken rüyada gördüklerimize anlam vermek ise çok daha farklı bit boyuttur. Medyum Rahime Hoca bu yazıda sizlere rüyada kedi görmek hakkında merak edilenleri açıkladı. Özellikle bu rüyaların olumlu ve olumsuz yönlerinin birlikte işlendiği yazımız sizlerle...

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek bir çok şekilde yorumlanan rüyalar arasında gösterilir. Özellikle bu rüyalar hakkında bir çok farklı rüya kitabı ve bir çok farklı rüya yorumcusu değişik tabirler söylemiştir. Bir kimse rüyada kedi gördüğünde bunun anlamını öğrenmek için Medyum Rahime Hoca ile iletişime geçerse kendisi adına faydalı bir adım atmış olur. Çünkü rüya tabiri yapmak büyük bir ilimdir. Okumakla elbette ki bir fayda sağlanır ancak bu daha çok yetenek ve bir üstadın bunu onaylaması ile rüya tabircisi olunmaktadır. Bunlar günümüz insanı için oldukça tuhaf gelebilecek gelenekler olsa da günün sonunda yapılan tabirler gerçekleştiği için tüm bu farklı bakışlar anlamını yitirecektir.

Medyum Rahime Hoca rüyalar ile ilgili yapılan her yorumun önemli olduğuna değiniyor. Çünkü bir rüya yorumcusu rüya yorumlarken bunu kişiye özel olarak yapmaktadır. Aynı zamanda bu rüya tabiri ciddi manada insanın geleceğini etkileyecek durumlardan haber veriyor da olabilir. Bu sebeple rüyada kedi görmek asla hafife alınacak bir rüya olarak görülmemelidir. Bu rüya bilakis hem olumlu hem olumsuz yorumlanan rüyalardandır. Yani rüyanın ayrıntılarının bilinmesi gerekmektedir. Özellikle bu rüya hakkında yapılan bazı yorumlar da şunlardır.

 • Rüyada kedi gören kimse eşiyle sıkıntılar yaşayabilir.
 • Bu rüyayı görenler maddi sıkıntıya düşebilirler.
 • Aynı zamanda rüyada kedi görmek bebek haberi olarak yorumlanır.
 • Rüyada kedi gören bazı kimseler kısa sürede zengin olurlar.
 • Bu rüyalar bazen de dolandırılacağınıza işaret ediyor olabilir.

Rüyada Beyaz Kedi Görmek

Rüyada beyaz kedi görmek de daha önce bahsettiğimiz gibi hem olumlu hem de olumsuz yorumları olan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kimseler genellikle iyi haberler alırlar. Yakında düğün olacağına işaret eder. Bir yakınınızın yanında işe başlamak ve daha sonrasında kendi işinizi kuracağınız şeklinde yorumlanır. Rüyada beyaz kedi  bazen de kısmetinizin çıkacağı ve evleneceğiniz şeklinde yorumlanır. Bu sebeple de rüyanızın çok iyi bir rüya tabircisi tarafından yorumlanması karşınıza çıkan şansları kaçırmamanız için büyük bir fırsat olabilir.

Medyum Rahime Hoca rüyaların insan hayatı için çok önemli yerleri olduğundan bahsetmektedir. Özellikle hayatımızda kökten değişiklik olabileceğini haber veren rüyalar çok ama çok önemlidir. Rüyada beyaz kedi görmek bu sebeple bir çok kafa karıştırıcı yorumlara açıktır. Kimi zaman ölüm haberi verirken kimisi için de doğum haberi verebilmektedir. Fakat her durumda bu rüyayı gören kimseler doğru bir yorumcuya danışarak rüyanın sahih olup olmadığını da kontrol etmelidirler.

Rüyada beyaz kedi görmek çoğunlukla olumludur. Fakat daha önce de bahsettiğimiz gibi sıkıntılın yorumlar da vardır. Bunun için de rüyanızın her önünüze gelen tarafından yorumlanmaması çok doğru olacaktır. Bazen rüya yorum yapılır yapılmaz harekete geçer. Yani bazı rüyalar askıda kalan kader gibidir. Yorumlanınca o yönde gelişir. Bu da yanlış bir yorumun bizler için nelere mal olacağının asla kestiremeyiz.

Rüyada Evde Kedi Görmek

Rüyada evde kedi görmek çok önemli bir rüya olarak görülmektedir. Çünkü bu rüyayı gören kimseler için değişik haberler olabilir. Öncelikle böyle bir rüyanın büyü ile de bağlantısı olabileceği sizi korkutmamalıdır. Çünkü Medyum Rahime gibi işinin ehli bir medyum bu konuda sizlere en sağlam şekilde yardımcı olacaktır. Bir kimse bu rüyayı gördüğünde hayatında bazı sıkıntılar olabilir. Yani bir süreç başlamış ve siz bu kötü sürecin içinde savruluyor olabilirsiniz. Bu da hayatınızın büyük bir bölümünü sorunları çözebilmek için feda ettiğiniz anlamına gelebilir. Bu gibi durumlarda bu rüya bencil kimselerden uzak durmanız gerektiğini işaret eder.

Ayrıca rüyada evde kedi görmek sizin sosyal çevrenizin çoğalacağına, hayatınızın yeniden düzene gireceğine ve evlilik kararı alabileceğinize de delil olabilir. Yani bu rüya hem olumlu hem olumsuz bir çok haberi size veriyor olabilir. Burada asıl önemli konun ise rüyada evde kedi görmekten ziyade bu rüyanın nasıl görüldüğüdür. Özellikle kedinin evde neler yaptığı da önemlidir.

Rüyalarımızda bazı karakterler biz fark etmeksizin bir şeyler ile uğraşabilirler. Örneğin rüyada evde gördüğümüz bir kedi aslında farklı bir iş yapıyor olabilir. Aslında bu size evde olabilecek bir büyüyü işaret de ediyor olabilir. Cinlerin de genellikle kedi olarak göründükleri aşikardır. Bu sebeple rüyalara da girebilmeleri son derece normaldir.

Rüyada Yavru Kedi Görmek

Rüyada yavru kedi görmek belki de bu tür rüyaların içinde tek olumlu haber içerenidir. Çünkü rüyada kedi görmek hakkında bir çok muallak varken rüyada yavru kedi görmek çok büyük ihtimalle güzel bir habere delalet eder. Rüyada yavru kedi görülmesi bazıları için bebek olacağını haber verir. Bazı durumlarda da borçların bir anda silineceğine ve huzurlu bir hayat sürüleceğine işarettir.

Rüyada yavru kedi görmenin en güzel yanlarından birisi de bu rüyanın para ile ilgili konularda da çok açıklayıcı olabileceğidir. Çünkü bu rüyaların sonunda hiç aklınızda bile olmayan bir tanıdığınız ile tekrar karşılaşarak iş yapabilmeniz mümkündür. Medyum Rahime Hoca rüyada yavru kedi görmek hakkında bir çok kimseye rüya tabiri yapan birisidir. Ancak bu rüyaların çoğunluğu da hayırlı tabirlerden oluşur. Özellikle böyle bir rüya gördüğünüzde onu bir kenara yazarak medyumunuza anlatmanız çok doğru bir hareket olacaktır. Bu konuyla ilgili bilmeniz gerekenler şöyledir.

 • Rüyada yavru kedi çoğunlukla iyi haberdir.
 • Bu rüyayı gören kimselerin ya da yakınlarının çocukları olur.
 • Rüyada yavru kedi görmek hayırlı işe ve bol kazanca işarettir.
 • Böyle bir rüya gören kimseler kesinlikle yanlış kişilere anlatmamalıdır.
 • Rüyada yavru kedinin bazen çok az da olsa kötü haberler verme durumu da es geçilmemelidir.

Yorum Yap