1. Ana Sayfa
 2. Rüyalar

Rüyada Deniz Görmek

Rüyada deniz görmek ile ilgili bir çok yerde farklı tabirler olsa da genel kanı olumlu haberlerin daha çok olduğudur. Fakat her halükarda bu rüyaların neler anlattığını iyi anlaşılması açısından doğru bir biçimde yorumlanması gerekir. Her rüya kişiye özeldir. Her rüya sahibine haberler verir. Bu sebepten dolayı konuyla alakalı olarak tüm merak edilenler yazımızda sizlerle...

Rüyada Deniz Görmek

Rüyada deniz görmek genellikle hayra yorulmaktadır. Bu rüyayı gören kimseler maddi manada rahatlığa kavuşacak ya da var olan zenginlikleri daha da artacak demektir. Medyum Rahime Hoca bu özel rüya ile ilgili en eski kitaplarda bile olumlu ve güzel gelişmelerin haber verildiğini söylemektedir. Rüyada deniz görüldüğünde iç ferahlaması ve manevi huzura erişme gibi durumlar yaşanır. Bu rüyanın genellikle olumlu yorumlanmasının yanında rüyanın elbette ki nasıl görüldüğü de önemlidir. Örneğin birisi bu rüyayı gördüğünde denizin durgun mu dalgalımı olduğu ve renginin nasıl olduğu da çok önemlidir.

Medyum Rahime özellikle bu rüyayı genel manada yorumlarken ayrıntılara girilmeden ve olumlu şekilde görüldüğü varsayılarak anlatım yapıldığını söylemekte. Bu elbette ki insanların bu rüya hakkında bir fikir sahibi olmasını sağlar. Ancak en önemli kural her zaman söylediğimiz şu kuraldır. Bir rüya yorumlanırken kesinlikle kişisel olarak ele alınmalı ve ona göre yorumlanmalıdır. Bu da manevi güçle ve rüya ilmine son derece vakıf olmakla olacak bir iştir. Hocamız özellikle rüyada deniz görmenin olumlu olarak ele alındığını ancak yine de her şeye hazırlıklı olunması gerektiğini söylemektedir.

 • Rüyada deniz görmek yakın zamanda maddi rahatlığa kavuşmaya delildir.
 • Bu rüyayı gören kimseler özellikle hayatlarında güzel gelişmeler yaşarlar.
 • Bu rüyayı gören kimsenin kız çocuğu olur.
 • Özellikle rüyada denir gördüğünüzde hava güneşliyse kurduğunuz iş hayırlı olacaktır.
 • Böyle bir rüya gören kimse dert ve tasalarından kurtulacaktır.

Rüyada Denizde Yüzmek

Rüyada denizde yüzmek rüya sahibinin sebat ettiği takdirde çok büyük işler başaracağına delildir. Bu rüyayı gördüğünüzde kesinlikle en büyük zorlukta bile pes etmemeli ve sabretmelisiniz. Rüyada denizde yüzmek çok büyük bir rızık kapısının size geleceğine ve sizin de ondan kendi alabileceğiniz kadar faydalanacağına işaret eder. Bu rüya ile ilgili Medyum Rahime Hoca ile irtibata geçmeniz sizin için bir çok kazanç yolunu açabilir. Çünkü rüyanızda size bildirilen olayları anlama olasılığınız yok denilecek kadar azdır. Özellikle de çoğu insan elinden kaçan fırsatlardan söz ederken konuyu pek açmak istemez. Aslında farkında olmadan yaşanmış olayları kimse kendini küçük düşürmemek için anlatmamaktadır.

Medyum Rahime Hoca ise bu fırsatları kaçırmamanız için size bir çok konuda yardımcı olacak en ideal medyumdur. Çünkü bir fırsat kaçtığında kader çizgisindeki yerine oturacak ve bir daha sizin için yenilenmeyecektir. İnsanlar özellikle bir takım din tüccarlarının rızık ve zenginlik ile ilgili yalanlarına kanmaktadır. Oysa ki rızık genişlemesi ve çoğalması kesinlikle vardır ve mutlaktır. Zira insan çabasının karşılığını ve zekasının karşılığını her zaman alacaktır. Bu sebeple sabır edip sebat edenle diğer insanlar bir tutulmamalıdır. Hocamız danışanlarının rüyada denizde yüzmek ile ilgili bir çok sorusunun aslında söz dinlendiği takdirde olumlu diğer durumlarda ise belirsiz olduğunu açıklamaktadır.

Rüyada Deniz Kenarında Olmak

Rüyada deniz kenarında olmak güzel manaya gelen rüyalardandır. Bununla ilgili sizlere daha önce de deniz görmenin hayırlı olduğundan söz etmiştik. Fakat yine de bazı durumlarda da olumsuz haberler içermesi muhtemeldir. Medyum Rahime Hoca rüyada deniz kenarındayken  gerçekleşen olayların neler olduğunun bu rüyayı yorumlarken çok faydalı olacağını belirtiyor. Deniz ferahlıktır. Deniz arınmaktır. Rüyanızda deniz kenarında olmanız sizin için gelecek güzel haberler olduğunun habercisidir. Bu rüyayı gören kimseler dikkatli hareket eder ve rüya yorumcusunun sözlerini dinlerlerse büyük fayda elde ederler.

Medyum Rahime Hoca bu rüyanın insan hayatı için büyük gelişmeleri anlattığını da söylemektedir. Bir sürü insan rüyalarının denizle alakalı olduğunu söyleyebilir. Rüyada deniz kenarında olmak ya da rüyada denizde koşmak gibi farklı rüyalar görülebilir. Her durumda ilk yapılması gereken rüyanın rahmani olup olmadığını öğrenmektir. Daha sonrasında ise bu rüyanın içinde gelişen olaylara göre yorumlamasının yapılması gerekir.

Rüyada deniz kenarında olmak büyük miktarda para ve huzur demektir. Bu rüyayı gördüğünüzde doğru medyum ile çalışırsanız hayallerinizin bir çoğunun önünün açık olduğunu da bilmelisiniz. Rüyada görülen her şey bir anlam teşkil etmek zorunda da değildir. Bu sebepten dolayı bazı rüyalar çok karışık olabilir. Ancak iyi bir rüya tabircisi için bu karmaşanın içinden gerçek mesajları çekip almak çok kolaydır.

Rüyada Dalgalı Deniz Görmek

Rüyada dalgalı deniz görmek zorluk ve sıkıntıların ardından feraha kavuşmak demektir. Bu rüyayı görmek çetin bir sınavın kapıda olduğu anlamına gelir. İnsanlar bu rüyanın sonuçlarına göre hareket etmek istemediklerinde ise karşılarına çıkacak olan büyük şansı komple ellerinin tersiyle itmiş olurlar. Bir insanın bu rüyayı gördükten sonra işlerinin hafif bir sıkıntıya girmese asla telaşı gerektirecek bir durum değildir. Medyum Rahime Hoca bu rüya ile ilgili yazılıp çizilen bir çok yorumla ilgili olarak da dikkatli olunmasını ve her önüne gelenin bildirdiklerine inanılmaması gerektiğini bildirmektedir.

İnsanların hayatlarında karşılarına şans her zaman çıkmaz. Rüyada dalgalı deniz görmek de büyük şansın zorlukla beraber geleceğine işarettir. Medyumların bir çoğu rüya tabiri konusunda sadece büyü ile ilgili konulara bakmaktadırlar. Ancak Medyum Rahime Hocamız ise danışanların nasip, kısmet ve maddi konularda haberler veren rüyalarında da yardımcı olmaktadır. Rüya yorumlamak çok zordur ve ilim istemektedir. Bu rüyaların anlattıkları da son derece ciddiye alınması gereken şeylerdir. Aksi hallerde ele geçecek tüm fırsatlar ömrünüzün sonuna kadar bir daha gelmemek üzere elden kaçıp gidebilir. Hocamız bu özel rüya ile ilgili şu uyarıları yapmıştır.

 • Rüyada dalgalı deniz görmek sizin için zorlukları ancak ardından da kazançları temsil eder.
 • Böyle bir rüyayı gördüğünüzde ilk olarak rüya yorumcusuna anlatmanız daha evladır.
 • Kesinlikle bu şekilde görülen bir rüya ne koşulda olursa olsun başkalarına anlatılmamalıdır.
 • Karşınıza çıkacak fırsatlar ile ilgili olarak yaptığınız her hareket geleceğiniz etkilemektedir.
 • Olumlu yönde maddi kazançlar ve aşk için hocamızla irtibata geçmeniz size faydalı olacaktır.

Yorum Yap