1. Anasayfa
 2. Rüyalar

Rüyada Çıplak Kadın Görmek

Rüyada gördüklerimiz bazen bizlere tuhaf gelse de aslında bir çok şeyin anahtarı olabilir. Özellikle de rüyada kadın görmek ya da rüyada çıplak bir kadını farklı şekillerde görmek erkek ve kadınlar için olumlu ya da olumsuz bir takım haberler anlatıyor olabilir. Bu yazımızda sizlerin merak ettiği bu konuyla ilgili Medyum Rahime Hoca açıklamalarda bulundur. Detaylar yazının devamında sizlerle...

Rüyada Çıplak Kadın Görmek

Rüyada çıplak kadın görmek bir çok kaynakta değişik şekillerde yorumlandığı görülen rüyalar arasında yer almaktadır. Bun konuda Medyum Rahime Hoca, kişiye özel olarak yorumlanması sebebiyle olumlu ya da olumsuz olarak tabir edilmesinin normal olduğunun da altını çizmektedir. Rüyada çıplak kadın görmek kimileri için hayırlı bir haber, hayırlı bir iş ve maddi manevi olarak rahatlama şeklinde tabir edilse de bazıları için de rezil rüsva olunacağı, maddi kayıplar yaşanacağı ve bunların önüne geçmekte zorlanacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya yorumu yapılırken bundan dolayı da en ince ayrıntılara kadar incelenerek tabir edilmelidir.

Doğru bir rüya tabiri olumsuz yorumlansa bile bu bazı önlemler almanız için size fırsat sağlayacaktır. Rüyada çıplak kadın görmek eğer ki hakkınızda olumsuz yorumlanacak bir rüya ise bununla ilgili sebep sonuç ilişkisi kurarak zararı daha aza indirmeniz mümkün olabilir. Kimsenin ağzı torba olmadığı ve iftira da kolay atıldığı için bunu engelleyemezsiniz ancak bu gibi bir duruma düşmeden önce kendinizi korumak adına önlemler alabilirsiniz. Rüyada çıplak kadın görmek hakkında şu bilgiler de çok önemlidir.

 • Rüyada çıplak kadın görmek bazı kişiler için zenginlik ve yüksek makam anlamına gelir.
 • Bazı kişiler için de küçük düşürülme olarak yorumlanır.
 • Bu rüya hakkında ayrıntılara dikkat etmek çok önem arz eder.
 • Rüyada çıplak kadın görmek o kadının sokakta mı, yatakta mı yoksa başka türlü mü görüldüğüne göre yorumlanabilir.
 • Böyle rüyalar yorumlanırken mekan, zaman, renkler ve objeler hakkında da yorum yapılır.

Rüyada Soyunan Kadın Görmek

Rüyada soyunan kadın görmek değişik şekillerde yorumlanan rüyalardan biridir. Bu rüya karşınıza çıkacak güzellikleri temsil edebilir. Rüyada güzel bir kadının soyunduğunu görmüşseniz yakın zamanda güzel haberler alacağınıza yorumlanır. Rüyada soyunan kadın görmek doğru yorumlandığında sizin için gaydalı bilgiler verebilecek rüyalardandır. Bu rüya sahih rüyaların görüldüğü vakitlerde görülmüşse ve rüya yorumcusunun analizinden de bu anlaşılıyorsa yorumlamakta fayda vardır. Bu tür rüyalar bazen de nefsani olarak yorumlanabilmektedir. Nefsi rüyaların da yorumlanması bir anlam ifade etmeyecektir.

Ancak bir rüyanın nefsi olup olmadığı da ancak rüya tabircisinin bilebileceği bir şeydir. Çünkü buradaki nefsani rüyadan kasıt rüyada yaşanacak cinsellik değildir. Rüyanın görüldüğü vakitler ile alakalı ve rüyanın anlattıkları ile alakalıdır. Rüyada soyunan kadın görmek bekar bir erkek için evliliğe, paraya ve iş kurmaya delalettir. Bu rüyayı bir kadın görmüşse ve evliyse yaşanılan problemlerin ortadan kalkacağı ve saha iyi bir yaşam süreceği bildirilir.

Rüyada soyunan kadın görmek kadının vücuduyla da ilgilidir. Eğer ki çok güzel bir fiziğe sahipse uzun ömre, ve bol kazanca işaret eder. Eğer kilolu bir kadınsa bu zenginlik ve şöhrete işaret eder. Eğer çirkin bir kadınsa da hastalık ve iftiraya uğramaya işaret eder. Bu sebeple rüya tabiri yapılırken rüyanın gidişatında neler olduğu da iyi anlaşılmalı ve ona göre yorum yapılmalıdır.

Rüyada Kadın Vücudu Görmek

Rüyada kadın vücudu görmek sağlık ve sıhhate, bereket ve bolluğa yorulur. Bir kimse kadın ya da erkek olsun fark etmeksizin rüyada kadın vücudu görmüşse bu iyiye işaret olabilir. Genellikle borçlardan kurtulma, kolay rızık ve yeni bir iş olarak yorumlanmaktadır. Bu tür rüyalar kişiye has yorumlanması sebebiyle çok da detaylandırmak yanlış olacaktır. Çünkü insanlar bu rüya tabirlerini okuyarak da kendi rüyaları hakkında fikir sahibi olabilmektedirler.

Yazı Arası Banner

Rüya yorumlama konusunda kesinlikle bilinmesi gereken şudur ki bu ilim gerçek bir rüya tabircisi tarafından kullanıldığında sağlıklı sonuçlar almak mümkündür. Bundan dolayı da Medyum Rahime Hoca genel olarak rüyaların ne anlattığından bahsetmeyi ama ayrıntıların çok önemli olduğunun da altını çizmeyi yeğlemektedir. Sizler de rüya yorumlarınız için hocamızla iletişime geçerek rüyalarınızı tabir ettirebilirsiniz.

Rüyada kadın vücudu görmek de tabiri iyi yapılması gereken rüyalardandır. Bu rüya feraha kavuşma ve bolluk içinde yaşama olarak tabir edilse bile bunun ne kadar süreceği ve ardından neler olabileceği de rüyadaki ayrıntılarda gizlidir. Bundan dolayı da bir çok atlanılan ayrıntı aslında asıl konuyu anlatıyor  olabilir. Rüya tabircisine rüya anlatılırken detaylara değinilmeli ve gizlenmemelidir. Çünkü bu sır olarak siz ve medyumunuz arasında kalması gereken bir konudur. Rüyanız yorumlandıktan sonra gerçekleşince de dilediğiniz gibi anlatmakta sakınca yoktur.

Rüyada Kadının Alt Tarafını Açık Görmek

Rüyada kadının alt tarafını açık görmek hakkında yapılan rüya tabirleri genellikle olumlu haberler vermektedir. Ancak burada da ayrıntılar bir çok şeyi anlatabilir. Bazı rüyalar olumlu görünseler de aslında olumsuz olabilirler. Bunun önüne geçmenin en önemli yolu güvenilir bir rüya tabircisi ile çalışmanızdır. Medyum Rahime Hoca danışanlarının bu tür rüyalar karşısında nasıl davranmaları ve ne gibi konulara dikkat etmelerini onlara izah etmeyi görev edinen bir medyum olarak bilinir. Bundan dolayı da rüya tabiri konusuna çok büyük önem vermektedir. Sizler de bu şekilde bir rüya gördüğünüzde bunu hocamıza danışabilir ve önerilerini hayatınıza uygulayabilirsiniz.

Rüyada kadının alt tarafını açık görmek farklı kaynaklarda güzel haber, bereketli bir yıl, hayırlı evlat ve bol para olarak yorumlanmaktadır. Bunun tam tersi olabilecek durumlar da vardır ki bu rüya yorumcularına doğru şekilde rüyanızı anlattığınız takdirde anlaşılabilmektedir. Her önünüze gelene bu rüyanızı anlatmamanızda büyük fayda vardır. Bu rüyayı gören kişi şu konularda bilgili olmalıdır.

 • Rüyada kadının alt tarafını açık görmek bekar erkek ve kadınlar için evliliğe işaret olabilir.
 • Zor zamanlar geçiren bir iş insanı bu rüyayı görürse işleri açılabilir.
 • Rüyada kadının alt tarafını çıplak görmek eşiyle arasında problem olanlar için sorunların kalkacağına işarettir.
 • Bazı durumlarda da bu rüya maalesef ki iftiraya uğramaya ve toplum gözünde küçük düşürülmeye işaret ediyor olabilir.
 • Bu gibi rüyalarınız yalnızca güvendiğiniz bir rüya tabircisine anlatılmalıdır.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir