1. Ana Sayfa
 2. Rüyalar

Rüya Tabirleri Nedir?

Rüya tabiri yapmak ardında binlerce yıllık birikimi olan bir ilimdir. Bu sebeple de inanların ilgisini her zaman çekmektedir. İnsanlar rüyalarında ne anlatıldığını ve bunların ne zaman gerçekleşeceğini merak etmektedir. Bundan dolayı yazımızda bu konulara sizler için açıklamalar getirdik. Konuyla ilgili tüm merak ettiğiniz soruların cevapları yazının devamında sizlerle...

Rüya Tabirleri Nedir?

Rüya Tabirleri nedir  sorusu insanların çok önem verdikleri konuların içindedir. Çünkü tecrübeler rüya tabirlerine ilginin artmasını sağlamaktadır. Bir kimse rüya tabiri konusunda bilgi edinmek istediğinde bir çok kaynaktan faydalanabilir. Ancak genellikle hazırlanmış olan rüya tabiri kaynakları çoğunlukla genel yorumlarla doludur. Kimi zaman da o kitabı yazan kişinin tecrübeleri ve öğrendiklerini bizlere sunar. Farklı kaynaklarda farklı rüya tabirleri olması bunların yanlış olduğu anlamına gelmemektedir. Çünkü her insan için rüya tabiri farklı olabilmektedir.

Bazı insanlar benzer rüyalar görseler de küçük bir farkla bile rüya yorumunun değişebileceği bilinmelidir. Bundan dolayı da iyi bir rüya tabircisine danışarak rüyanızı yorumlatmanızda fayda vardır. İnsanlar çoğunlukla rüya yorumlama kısmında bir çok kişiye danışarak farklı yorumlar duyduklarında şaşırmakta ve kafaları karışmaktadır bu çok yanlıştır. Özellikle bu durumlarda yapılması gerekenler şu şekilde sıralanabilir.

 • Rüya tabirleri nedir sorusu güvendiğimiz ve rüya yorumları hakkında tecrübeli bir rüya yorumcusuna sorulmalıdır.
 • Bu rüya yorumu başka kimseye anlatılmamalıdır. Ancak rüya gerçekleşince anlatmanızda sıkıntı yoktur.
 • Rüya tabirini çok kişiye yaptırarak duymak istediğinizi duyana kadar durmamanız sizin için kötü olacaktır.
 • Rüya yorumlama bu konuda ilim sahibi olan rüya tabircilerinin işidir. Medyum Rahime Hoca tanınmış bir rüya tabircisidir.
 • İnsanların rüya tabiri için görmedikleri şeyleri araya karıştırarak renklendirmesi rüya tabiri açısından sıkıntılı olabilir. Ancak iyi bir rüya tabircisi bunu pek önemsemeyecektir.

Güvenilir Rüya Tabirleri

Güvenilir rüya tabirleri insanların rüyalar ile ilgili en merak ettikleri konulardandır. Her insan rüyasını tabir ettireceği zaman bunun güvenilir şekilde tabir edilmesini istemektedir. Çünkü bazı rüyalar bizi çok etkiler ve bunun gerçekten ne anlattığını bilmek isteriz. Sonuç olarak da doğru bilgi almak için en doğru kaynağa danışmak da hakkımızdır. Bundan dolayı da güvenilir rüya tabirleri hakkında araştırma yapan insanlar bir çok kaynağa ulaşabilmektedir. Fakat bunların hangisinin güvenilir olduğu ise başka bir konudur.

Be sebeple rüyalar hakkında iyi bir rüya tabircisi ile iletişime geçmek en sağlam olan yöntemdir. Medyum Rahime Hoca rüyalar konusunda icazetli tanınmış ve başarılı bir medyumdur. Güvenilir rüya tabirlerine ulaşmanın bir diğer yolu da bu şekilde olabilir. Bir rüyayı tabir etmek sadece bu ilmi okumakla değil öngörü ve el almak ile olur. El almak ve icazet almak bu niteliğin ustadan çırağa geçmesi manasına gelmektedir. Güvenilir rüya tabirleri bu şekilde nesilden nesile aktarılabilir.

İnsanlar rüya tabiri kitaplarında yazan bilgiler ile ilgili de kafa karışıklığı yaşayabilmektedirler. Oysa ki bu tabirlerin de her biri doğru olabilir. Çünkü hep dile getirdiğimiz gibi herkesin rüyası farklı bir ayrıntıyla süslenmiştir. Bu sebeple benzer rüyaların farklı yorumlanması normaldir. Bir rüya eşinizin sizi aldatacağını söylüyorsa benzer rüyayı gören bir başkası için kiminle aldatacağı bile belli olabilir. Anlaşılacağı üzere güvenilir rüya tabirleri de küçük farklılıklar ile karşımıza çıkabilir.

Rüya Tabirleri Doğru Mu?

Rüya tabirleri doğru mu sorusu bu konuyu merak eden kimseler tarafından sıkça sorulmaktadır. Özellikle bazı rüyaları çok iyi ya da çok kötü haberler veren kimseler bunu çok merak etmektedirler. Burada aslında hangi rüya tabiri doğrudur sorusu sorulmalıdır. Çünkü bir kimse gördüğü rüyayı rüya tabirleri kitabında ya da internette araştırdığında benzer konular hakkında bir çok olumlu ve olumsuz yorumla karşılaşmaktadır. Bu yönden bakıldığında rüya tabirleri doğru mu sorusunun sorulması son derece normaldir.

Medyum Rahime Hoca bu soruya şu şekilde cevap vermeyi tercih ediyor. Bir kimse rüya gördüğünde ilk adım atılmış olur. sonraki adım ise uyanınca bu rüyayı kimseye anlatmadan doğru şekilde tabir ettirmektir. Bundan dolayı uyanınca unutmamak adına rüyayı yazmakta fayda vardır. Çünkü rüyalar unutulmaya çok müsaittirler. Ardından da bu rüya hakkında güvenilir bir rüya tabircisine danışılmalıdır. Rüyanız tabir edildiğinde ise kapı kapı dolaşıp başkalarına da tabir ettirmek asla doğru olmayacaktır çünkü ok yaydan çıkmıştır.

Bu sebepten dolayı da rüya tabirleri doğru mu sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Çünkü insanlar rüyalarını onlarca kişiye anlatarak bunun gerçekleşme olasılığını öldürmektedirler. Tüm bu sebeplerden dolayı da kendi seçtikleri rüya tabiri tutmayınca da bu soruları sormaktadırlar. Fakat elbette ki bunu merak etmek herkesin hakkıdır. Bu sebeple de doğru kişiye danışıp rüya tabiri yaptırmak ise yapılması gereken şeydir.

Hangi Rüyalar Ne Zaman Gerçekleşir?

Hangi rüyalar ne zaman gerçekleşir sorusu rüya yorumu yaptıranların sıklıkla sorduğu bir diğer sorudur. Bu konu hakkında net bir tarih ya da zaman vermek ancak rüyada belirtildiyse yapılabilir. Fakat bazı rüyalarda farklı zaman dilimlerini belirten işaretler olabilir. Bazı zamanlarda da rüyalarımızda görülen bazı meseleler zaten rüyanın gerçekleşme zamanını  belirtiyor olabilir. Her ne durumda olursa olsun hangi rüyalar ne zaman gerçekleşir sorusuna ancak alanında uzman bir rüya tabircisi cevap verebilmektedir.

Medyum Rahime Hoca bir çoğumuzun merak ettiği bu soruya açık cevap vermenin mümkün olmadığını ancak rüya tabircilerinin kendi kalbine malum olan zaman aralığına göre de zaman verebileceğini belirtmektedir. Rüya tabiri etmek herkesin harcı değildir. Rüya yorumlama için bu konuda ilim okumak ve el almak gerekir. Ancak usulen rüyamızı herhangi bir rüya tabircisi yoksa ailenin en yaşlı üyesine anlatmakta sıkıntı yoktur. İşi bilen bir yaşlı da bu konuyu hayırlısı olsun inşallah diyerek kapatmalıdır. Elbette ki bu rüya sahihse yine görebileceğiniz bir rüyadır. Hangi rüyalar ne zaman gerçekleşir sorusunu soran kimselere şunları açıklamak faydalıdır.

 • Gördüğümüz rüyalar bazen hayatımızın bir noktasında olabilecekleri anlatır.
 • Bazı rüyalar ise bizlerin yaşadığı an gerçekleşenlerden haber verir.
 • Bazı rüyalar ise rüyanın içinde sır olan bir zamanda gerçek olur.
 • Rüyanın zamanını belirlemek her zaman da mümkün olmayabilir.
 • Hatta bazen rüyalarınız değişik sebeplerden dolayı hiç yaşanmayabilir.

Yorum Yap