1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Papaz büyüsü

Papaz büyüsü

Papaz büyüsü nedir? Papaz büyüsü gerçek mi? Papaz büyüsü nedir ve niçin yapılır? Papaz büyüsü bozulur mu? Papaz büyüleri ile neler yapılabilir? Sizlerin papaz büyüsü hakkında çok merak ettiğiniz ve Medyum Rahime Hanım bu konuları bize açıklar mısınız şeklinde taleplerde bulunduğunuz bu kara büyü çeşidine yazımızda değinme imkânı buldum. Merak ettiğiniz cevaplara makalemizde ulaşabilirsiniz.

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü büyü çeşitleri içinde en tesirli olanlardan birisidir. Özellikle de toplum içinde en çok yanılsamaya düşülen büyü de papaz büyüsü olarak bilinmektedir. Bunu hakkında bir anekdot paylaşmam gerekirse sizlerden gelen sorulardan birisi de Medyum Rahime Hanım siz papaz mısınız sorusudur. Öncelikle değinmek isterim ki papaz büyüsü papaz din adamları tarafından yapılmamaktadır. Bu büyü özellikle kara büyü sınıfında olan bir büyü olarak bilinmektedir. Yahudi büyü geleneğinden gelen bu kuvvetli büyü işlemine halkın teveccühü sebebiyle papaz büyüsü denmiştir. Eskiden Süryani papazları Tevrat ve Zebur kitabını çok az kullanılan ve yalnızca o kavmin ilim sahiplerinin anlayabileceği bir lehçede okur ve yazarlardı.

Papaz büyüsü işlemi de bu lehçe ile yazılıp uygulandığından dolayı ve kullanılan cifir hesapları da bu alfabeye göre yapıldığı için papaz büyüsü işlemi denmiştir. Papaz büyüleri genel itibari ile çok yönlü büyüler sınıfına girer. Kara büyü olarak da adlandırılan sınıftaki bu büyü sayesinde özellikle en zor işlemlerin yapılması mümkündür. Bu büyü çok tehlikelidir ve kesinlikle şahsıma ya da uzman bir medyuma bu büyü konusunda danışmanızda kesin yarar vardır. Papaz büyüsü yapılırken cinlerden olan ve en azılıları olarak bilinen ifritler kullanılır. Papaz büyüsü ile aşk büyüsü yapılabilindiği gibi papaz büyüsü işlemi ile ölüm büyüleri de yapılabilinmektedir. Kadim Yahudi büyü kitabı olan kabala kitabı şifreli olarak papaz büyüsü yöntemlerinden bahseden en önemli kaynaklardan biridir.

Papaz büyüsü nedir?

Papaz büyüsü nedir niçin yapılır sorusu büyü hakkında merak konusu olan meselelerden biridir. Şahsıma ulaşıp Medyum Rahime Hanım, papaz büyüsü yaptırmak istiyorum ancak papaz büyüsü nedir niçin kullanılır tam olarak anlamış değilim diyen kişi de çok fazladır. Öncelikle açıklık getirelim ki papaz büyüsü kara büyüler sınıfında yer alan en tehlikeli büyü çeşitlerinden biridir. Aklınıza gelecek tüm fesat yöntemleri bu büyü ile uygulamak mümkündür. Papaz büyüsü nedir niçin kullanılır sorusuna ise şahsım Medyum Rahime Hoca olarak net bir şekilde cevap vermek istiyorum. Papaz büyüsü çaresi çok zor olan konularda, ak büyü işlemlerinin yolları kapalı olduğunda ya da büyü yaptırmak isteyen kişilerin özel isteklerine dayalı olarak yapılan işlemlerdir.

Papaz büyüsü aşk büyüsü çeşitleri içinde yer aldığı gibi soğutma büyüleri ve ayırma büyüsü gibi işlemlerde de sıkça karşımıza çıkan bir büyü çeşididir. Papaz büyüsü yapılırken özellikle mukaddes kitapların metinlerinin domuz kanı gibi maddeler ile tersten yazıldığı ve bu sayede niyet edilen konuda şeytandan ve ifritlerden de yardım alındığı bilinmektedir. Papaz büyüsü hakkında hazırlamış olduğun birçok yazı ve makaleyi buradan sizlerle ileriki günlerde de paylaşmaya devam edeceğim.

Ancak ön bilgi olarak papaz büyüsü nedir niçin yapılır sorusuna, çok amaçlı bir kara büyüdür demek son derece yerinde olacaktır. Papaz büyüsü yapımında çok farklı maddeler kullanılmakta ve özellikle de canlı hayvanların organlarından ve kanından yararlanılmaktadır. Bu sebeple de papaz büyüsü işlemleri şahsım Medyum Rahime ve bazı uzman medyumlar tarafından bozulabilmekte ancak her büyücünün de bulaşmak istemeyeceği konular arasında yer almaktadır.

Papaz büyüsü gerçek mi?

Papaz büyüsü gerçek mi sorusu hem bana hem de meslektaşlarıma sıklıkla gelen bir sorudur. Zaman içinde din alimlerinin programlarına katılan kişilerin de papaz büyüsü gerçek mi sorusunu sorduğunu ve olumlu yanıtlar aldıklarını görmeniz mümkün olmaktadır. Bana ulaşarak Medyum Rahime Hoca, papaz büyüsü gerçek mi sorusunu bu konuda yardım isteyecek olan danışanlarımın neredeyse yarısı sormuştur. Papaz büyüsü haktır ve gerçektir. Papazlar bir din alimi oldukları için papaz büyüsü yapmamaktadırlar. Papaz büyüsü işlemi de bir önceki yazımızda ele aldığımız üzere belli sebeplerden ötürü o ismi almış bir büyüdür.

Papaz büyüsü genel olarak insanlara rahatsızlık verme, insanları delirmek için yapılan büyüler sınıfında kullanılmaktadır. Ancak bundan emin olma isteyen kişiler papaz büyüsü gerçek mi sorusuna iç açısı cevaplar almak istemekte de haklıdırlar. Papaz büyüsü öyle bir büyüdür ki doktor doktor gezip de hiçbir semptom bulunamayan ve insanları delirtme seviyesine getirecek şekilde hayaller gördüren bir büyüdür. Bunun için de Medyum Rahime Hoca olarak çok sayıda danışanımın papaz büyüsü bozma konusunda yardımcısı olmuş ve tedavilerinin büyü aşamasında onlara fayda sağlamış bulunmaktayım. Çevrenizde gördüğünüz normalde son derece düzgün hayatı olan insanların bazen çıldırdığına ve olur olmadık işler yaptığına şahit olanlarınız da elbette ki vardır.

Bu insanların büyük çoğunluğu kara büyüler ve dolayısıyla da papaz büyüsü gibi büyüler ile yörüngesinden çıkarılarak akıl ve ruh sağlığı sıkıntıya sokulan kişilerdir. Geç kalınmadığı, ruhen ve bedenen geri dönülmez hasarlar oluşmadığı sürece ilmimiz ve büyünün gücünü kullanarak bu kişilere yardımcı olmaktayım. Bu minvalde papaz büyüsünün karanlık yüzü ile hiç tanışmış olmamanızı dilerim. Ancak papaz büyüsü hakkında düştüğünüz müşkül durumlar konusunda da çaresiz olmadığınızı, sizlere bu konuda kesin çözümler sunduğumuzu özellikle belirtmek istiyorum.

Papaz büyüsü bozulur mu?

Papaz büyüsü bozulur mu sorusuna muhatap olmayan medyum yoktur? Özelikle bu soruyu iki kesim sormaktadır. Birincisi papaz büyüsü yaptıracak olanlar, ikincisi ise papaz büyüsü bozma konusunda yardım arayanlar. Medyum Rahime Hoca olarak gerek büyüklerimden aldığım icazet gerekse de soyumun ulu alimlerinin de ruhaniyetlerinden aldığım güç ile papaz büyüsü bozma konusunda iddialı medyumlar arasında yer alıyorum. Ancak papaz büyüsü bozulur mu sorusu herkesin ilminin yeterli olamayacağı bir meseleye değindiği için doğru kişilere sorulması gereken bir sorudur.

Papaz büyüsü bozma konusunda ilk önce bu büyü hangi amaçla, kim tarafından ve ne niyetle yapılmış bilmek gerekmektedir. Daha sonrasında ise adeta tek bir hatada patlayacak bir bomba gibi müdahale ederek büyünün hangi maddeler kullanılarak ve ne şekilde yapıldığının bulunması gerekmektedir. Zira papaz büyüsünü hangi ifritlerin ya da hangi ruhani ya da şeytani varlıkların koruduğunu da çözene kadar bilmek mümkün olamamaktadır. Bu sebeple de Medyum Rahime olarak yurt dışından ve yurt içinden çoğu meslektaşımın da benden yardım aldığını bildirmekte fayda vardır. Yeni yavrulamış kara köpeğin sütü ile yazılan bir papaz büyüsü ile dişi domuz kanı ile yazılan papaz büyüsü farklıdır.

Bu farkı bilen ve çözebilme kabiliyetini de cesaretini de kendinde bulan az sayıda kişi bulunmaktadır. Zira medyumların da kendi aileleri ve sevdikleri büyü konusunda mermi ucunda yaşamaktadırlar. İfrit cinleri üç bin yılın üzerinde yaşayabilir. Genel manada cinler altı yüz ya da yedi yüz yıl yaşarken onların da kavim kavim olduklarını bildirmekte fayda vardır. Papaz büyüsü sebebiyle musallat olan cin hakkında tüm bilgileri ve yaşını bilmek bu büyüyü çözmek için çok önemlidir. Papaz büyüsü bozulur mu sorusu bu şekilde cevap bulurken sizlerin konu ile alakalı yardım taleplerini iletişim bilgilerimden ulaştığınızda cevapladığımı da bildirmek istiyorum.

Yorum Yap

Yorum Yap