1. Anasayfa
  2. Büyüler

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?


Papaz büyüsü nasıl yapılır sorusu son zamanlarda çok sık araştırılmaya başlandı. Bu büyü, bireyin iradesine direkt olarak müdahale eder. İstem dışı davranışların ve düşüncelerin gerçekleşmesini sağlar. Uygulanan kişiye kısa sürede etki eder. İstenilen sonucu veren en etkili büyü yöntemlerinden biri olarak kabul edilir. Papaz büyüsü, kara büyü grubunun tüm özelliklerini kapsar.

Etkisi son derece yüksektir. Kişinin hem düşünsel hem de ruhsal yapısını bozabilir. Çok güçlü bir şekilde etkisi altına alarak amacına ulaşır. Papaz büyüsü, pagan inanış kültüründen meydana gelmiştir. Bilinenin aksine Hristiyanlıkla ilgisi yoktur. Hatta Hristiyan din adamlarının papaz büyüsü yapmasının olanaksız olduğu bilinmektedir.

Etrafınızdaki birine ya da kendinize büyü yapılıp yapılmadığını öğrenmenin en iyi yolu bir uzmana danıştırmaktır. Danışmanlık alacağınız kişi konusunda son derece dikkatli olmasınız. Aksi halde beklenmedik sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi tanımadığınız birine vermek evinizin anahtarını teslim etmek gibidir. Bu bilgiler ile iradeniz dışında davranışlarda bulunmanızı sağlayabilirler.

Toplum genelde büyücülere değil büyüye isim takar. O nedenle büyüyü uygularken kullanılan malzemeler ve ifadeler büyünün adlandırılmasında önemlidir. Büyü gerçekleştirilirken anlaşılmayan ifadeler ve duyulmayan sözler varsa büyüyü yapan kişinin kullandığı dil ön plana çıkar.

Papaz Büyüsü Çeşitleri

Papaz büyüsü çeşitleri amaca göre değişiklik gösterir. Bireylerin içerisinde bulunduğu her durum için büyü gerçekleştirilebilir. Genellikle karşı cins üzerine yapılan bir büyü türüdür.

Bağlama İçin Papaz Büyüsü

Bağlama için papaz büyüsü, erkek yada kadının tutkulu bir şekilde kendisine bağlanmasını isteyenler tarafından yapılır. Karşı cinse dair başkasını gözü görmemesi, o olmadan yapamaması için bu büyüye başvurulur. Büyünün tesiri altında olan kişiler, adeta büyüyü yaptıranın kontrolü altına girer. İstediği şekilde yönetebilecek hale gelir.

Yazı Arası Banner

Aşık Etmek İçin Papaz Büyüsü

Aşık etmek için papaz büyüsü genellikle sevdiği kişinin de aynı hislere sahip olmasını isteyenler tarafından yaptırılmaktadır. Büyü uygulandıktan sonra karşı taraf kendisine hesapsızca aşık olur. Büyü yapan kişi ondan ayrılmadıkça karşı tarafta ayrılmaz. Büyünün tesiri altında olan kişi için her şey normal görünür. Kişi, bu hisleri yadırgamaz.

Geri Getirmek İçin Papaz Büyüsü

Geri getirmek için papaz büyüsü ayrılan sevgiliyi ya da eşi kararından vazgeçirmek ve geri gelmesini sağlamak için tercih edilir. Ayrılma sebebini haklı bir gerekçeye dayandıran bireyler, geri getirme büyüsünün etkisiyle kararının yanlış olduğunu düşünür. Belir bir zaman sonra hata yaptığına karar verir. Ardından tekrar birlikte olmak ister.

Soğutma İçin Papaz Büyüsü

Soğutma için papaz büyüsü uygulandığında her şey yolunda giderken birden ve sebepsiz bir şekilde kişi birlikte olduğu eş ya da sevgilisinden ayrılma kararı alır. Soğutma için papaz büyüsünün etkisiyle, artık bu birlikteliği devam ettiremez hale gelir.

Daha sonra bir daha geri dönmeme kararıyla partnerinden tamamen uzaklaşır, soğur ve hatta terk edebilir. Eşler ve sevgililer arasında olduğu kadar aile bağlarının kopartılması amacıyla da sık sık soğutma büyüsüne başvururlar.

Kısmet Kapatmak İçin Papaz Büyüsü

Kısmet kapatmak için papaz büyüsü kişinin aile ya da karşı cinse karşı olan enerjisini yok etmesine neden olabilir. Herkesin bildiği üzere iş hayatında genellikle yüksek rekabet olur. Kıskançlık ve çekememezlik gibi durumlarda bu tür büyülere başvuranlar olabiliyor.

Daha sonra her şey tersine gitmeye başlar ve sahip olunan kıymetler kısa süre içerisinde kaybedilebilir. Öte yandan ilişkiler için yapılan büyülerde çiftler birbirinden soğuyabilir. Üstelik bunun farkında bile olmazlar.

Daha fazlası için Büyüler kategorimizi takip edebilirsiniz.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir