1. Anasayfa
  2. Büyüler

Muska Nasıl Yok Edilir?

Muska Nasıl Yok Edilir?
Muska Nasıl Yok Edilir?

Muska nasıl yok edilir sorusu daha çok üzerinde, çantasında, odasında ya da evinde muska bulmuş kişileri ilgilendirmektedir. Kötü ve art niyetli yapılmış bu muskaların ortadan kaldırılması gerekir ancak siz havas ilmi alan biri değilseniz bunun icazetini de biliyor olamazsınız.

Bu durumda Medyum Rahime Hoca‘ya danışılmalı; gerekli yöntem, telkin ve çeşitli biçimlerde yapılan muskayı önce bozucu ardından onun önereceği şekilde yok edilmelidir.

Kendi başınıza onu yakmaya, denize ya da akan suya atmaya kalkışırsanız işler daha da karmaşık bir hal alacaktır. İlk fark ettiğiniz anda iletişim kurmalı ve ücretsiz olarak danışmalısınız. En iyi çözümü işi bilen bir hoca olacaktır.

Muskayı Yok Etmek Nedir?

Muskayı yok etmek nedir sorusunun cevabı çok mühimdir. Herhangi bir şekilde şeytani cinlerin etkisi altına girmiş olmanız sizin için hayli önem içeren ve acil olarak çözülmesi gereken bir konudur.

Yakın zamanda bu kötü enerjiyi hissetmiş olabilirsiniz ama sonunda sizin hayatınızı olumsuz etkileyen muskayı sonunda bulmuşsanız en kısa sürede, daha fazla olumsuzluğa yol açmadan bir medyum hocaya danışmalısınız.

Eğer siz içinde ne olduğunu merak edip açarsanız çok daha fazla olumsuz enerji alabilirsiniz. Uzmanı tarafından açılmalı, okunmalı ve ne için yapıldığı tespit edilmelidir.

Yazı Arası Banner

Zaten içine baksanız bile çeşitli şekiller Arapça harf ve sayılar göreceksiniz ve sizin için bir anlam ifade etmeyecektir.

Muskayı Kim Yok Edebilir?

Muskayı kim yok edebilir sorusunun yanıtı yine muska yazma konusunda bilgisi ve uzmanlığı olan, havas ilminde icazeti olan bir medyum hoca olacaktır.

Olumsuz etkilerle yapılan ve kişinin hayatını çıkmaza sokan, işlerini tersine çeviren, kısmetini kapayan, ilişkilerini bozan çok fazla sayıda çeşidi vardır.

Bazen bir bazen birden çok amaçla yapılır. Hayatının hangi alanını etkilemesi isteniyorsa ona özel yapılması da mümkündür.

İşin alimi hocaya başvuru yaptığınızda gerekli danışmanlıktan sonra ayrıntılı şekilde bilgilendirilecek, kısa süre içinde muskanın etkisini ortadan kaldırıcı duaları hem siz kendiniz okuyacak hem de medyum hocanız okuyarak bu kötü durumdan kurtulabileceksiniz.  Çeşitli otlar özellikle karabaş otunun içine sarılmış olan vefklerle tütsü yapmanız da gerekebilir.

Muska Yok Edilmezse Ne Olur?

Muska yok edilmezse ne olur sorusu hayli vahim bir konudur. Çünkü eğer yok edilmezse hayatınız boyunca bu olumsuz enerjilere maruz kalacağınız anlamına gelebilir.

Mutlaka yok edilmelidir ancak bunun nasıl olacağı hoca tarafından söylenilmelidir. Eğer danışılmadan onu toprağa gömer ya da yakarsanız istemeden cismani varlıkların negatif etkisini üzerinize çekebilirsiniz.

Muskayı yapan nasıl ki bir hoca ise bozan da aynı şekilde bir hoca olmalıdır. Mümkün mertebe en kısa süre içinde işleme başlanılmalıdır sizin bu içinde bulunduğunuz olumsuz durumdan kurutulabilmeniz için. Peki muskayı yok etmediğinizde ne olur, şöyle sıralayabiliriz:

  • Kötü ve karamsar bir ruh hali içinde olursunuz.
  • Elinizi hangi işe atsanız o iş kurur, kısmetiniz kapanır.
  • Hem maddi hem manevi açıdan dara düşersiniz.
  • İlişkileriniz bozulur en yakınlarınızla bile bu ve benzeridir.

Muska Yok Eden Medyum

Muska yok eden medyum işini hakkıyla yapan ilim sahibi bir medyum hocadır. Bilgisini insanları zor duruma düşürmek yerine onların iyiliği için kullanan kişidir.

Muskaların yok edilmesinin ne kadar vahim ve önem isteyen bir konu olduğunun tekrar altını çizelim. Bu konuda danışacağınız medyum hoca da bir o kadar önemlidir.

Sizin güvenebileceğiniz, iyi niyet sahibi, gönül gözü açık birisi olmalı gerekli açıklama ve yönergeleri sunmalıdır. Her aşamada sizi bilgilendirmeli ve süreçten haberdar etmelidir.

Tek bir dua okumasıyla bundan kurtulabileceğiniz gibi işlemin zorluğuna göre birkaç gün veya bir haftaya kadar uzayabilmektedir. Sizin yolunuzu aydınlatacak olan hocamıza her zaman ulaşabilirsiniz.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir