1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Muska Bozma

Muska Bozma

Muska bozma nedir? İyi niyetle yapılan muska nasıl yok edilir? Muska açılırsa ne olur? Evde muska nasıl bulunur? Bu tür sorular muska konusuyla alakalı olarak sıkça sorulmaktadır. Ben de Medyum Rahime olarak er zamanki gibi sizlerin merak ettiği bu konulardaki çalışma ve açıklamalarımla sorularınızı cevaplayacağım.

featured

Muska bozma işlemleri kesinlikle ehil kimseler tarafından yapılması gereken işlemlerdir. Çünkü bir muska bulunduğu zaman onun ne amaçla yapıldığı konusunda soru işaretleri canlanır. Bu konuda ilmi olan ehil birisi o muskanın nasıl bir muska olduğu konusunda hem tecrübe sahibi hem de bilgi sahibi olacaktır.

Özellikle muska bozma konusu çok dikkat isteyen ve cinlerin de dahil olduğu bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Medyum Rahime Hoca olarak yıllarımı verdiğim bu ilimler içerisinde yüzlerce olaya şahit olmak nasip olmuştur. Bunların kimisi ölüm ve hastalık vermesi için yapılan muskalarken, kimisi de aşk ve bağlama muskaları olarak yapılmış işlemlerdir. Elbette ki koruyucu muskalar da vardır ki bunlardan zaten kişinin haberi bulunmaktadır.

Muska bozma özellikle bu kişinin istemediği durumlar için başkalarının yaptırdıklarına uygulanan bir işlemdir. Özel olarak başvuran birçok kişinin evinde ya da bir şekilde eşyaları, arabası ve iş yerinde bulunan muskalar uyguladığımız muska bozma yöntemleri ile bozulmakta ve asla bu konuda taviz verilmemektedir. Zira kötü niyetli bir muska bulunsa ve gereken yapılmasa, bilinçsizce yakılsa, bilinçsice suya atılsa ya da gömülse inanın ki bunun zararı daha büyük boyutlara ulaşabilmektedir.

Bu sebeple de muska bozma konusu hem çok önemli hem de ehil kimseler tarafından yapılması gereken işlemlerdir. Şahsım Medyum Rahime Hoca olarak uzun yıllardır muska bozma konusunda tüm yardıma ihtiyaç duyan kişilere çözüm yolları sunmakta ve halen de bu konuda danışanlarıma yardımcı olmaktayım.

Muska Açılırsa Ne Olur?

Muska açılırsa ne olur sorusu cevabı en çok merak edilen sorulardandır. Çünkü hem coğrafyamızda hem de dünyanın genelinde muska ve benzeri yöntemler sıklıkla kullanılmaktadır. Muskalar üç çeşit yapılabilmektedir.

  • Koruma ve iyi niyet amaçlı muskalar
  • Zarar verme amaçlı yapılan muskalar
  • İçinde ayetler yazan ve sırlanmamış muskalar

Öncelikle burada ayırt etmeniz gereken mesele şurasıdır. Koruma amaçlı muskalar kişinin kendisini ve ailesini büyülerden ve kötü insanlardan türlü belalardan koruması için yapılan muskalardır. Zarar verme amaçlı yapılan muskalar ise yine insanların iradelerini ele geçirmek, onları hasta etmek, onları kendine aşık etmek ve bağlamak, insanların akli sağlıklarını bozmak gibi durumlar için kullanılmaktadır.

İçinde ayetler yazan ve sırlanmamış muskalar ise hakiki manada bir muska gibi görev yapmayıp sanki kolye gibi taşınmakta ve bundan fayda görüldüğüne inanılmakta olan muskalardır. Bunları seyyar satıcılar gibi yerlerde de bulmanız kolaydır.

Ancak içinde yazan ayetlerin doğru olup olmadığı hakkında iyi araştırma yapılmalıdır. Bana başvurarak Medyum Rahime Hanım, muska açılırsa ne olur sorusunu soran birçok danışanım da vardır. Bunlara verilecek en güzel cevap ise tehlikeli oldukları ve dikkatli olunması gerektiğidir. Zira muska açılırsa ne olur demek bir merakın ve içinde yanıp tutuşan bir ateşin ürünüdür. Muskanın gerekli önlemler alınmadan ve medyum olmayan kişiler tarafından açılması büyük felaketleri peşinde doğurabilmektedir.

Muska açılırsa ne olur sorusu aslında hiç merak edilmemesi gereken bazı sebepler doğuracağından dolayı kesinlikle en dikkat isteyen konuların başında gelmektedir. Muska açılırsa özellikle bir büyü ile irtibatı varsa bu kişi için çok karanlık günleri başlatabilir. Ayrıca da cin musallatı ve cin çarpması gibi olayların da yaşanması yüksek bir ihtimaldir.

İyi Niyetle Yapılan Muska Nasıl Yok Edilir?

İyi niyetle yapılan muska nasıl yok edilir sorusu da en çok cevabının merak edildiği sorulardan birisi olarak biliniyor. Bu sebeple de Medyum Rahime Hoca olarak sizlerin bu sorusuna cevap vermeye çalışacağım. İlk önce muskanın birçok farklı sebebe dayanabilen yapılış hikayesi olabilir. Kimisi iyi niyetlerle kimisi de kötü niyetlerle yapılabilmektedir. Ancak her koşulda da bunun kararını içeriğini bilen kişi vermektedir. Bu yazımızda biz daha çok iyi niyetle yapılan muska nasıl yok edilir konusuna değineceğiz.

Bu konu hem bizim açımızdan hem de danışanlarımız açısından çok önemli bir konu olarak bilinmektedir. İlk önce yapılan muskanın muhteviyatı iyi anlaşılmalıdır. Bu sebepten dolayı bilinçsiz ve anlaşılmaz bir şekilde muska yakma gibi durumlardan kesinlikle vazgeçilmelidir.

Çünkü muska yakma gibi durumlarda genellikle cinlerin saldırısı kaçınılmaz olmakta, genellikle de evlerimizdeki en savunmasız olanlar bundan ilk nasibini alanlar olarak karşımıza çıkmaktadırlar. İyi niyetle yapılan muska nasıl yok edilir sorusunda da ima edilen iyi niyetli muskalar için de durum bundan farksızdır. Tamamen bu konuda bilinçsizce davranılan durumlarda iyi niyetli muskalardan bile zara gören kişi sayısı oldukça fazladır.

Muska ve büyü gibi konular kesinlikle şaka ve dalga geçme malzemesi yapılmamalıdır. İyi niyetle yapılan muska nasıl yok edilir sorusunun cevabı işinin ehli ilim sahibi olan kişilerde bulunmaktadır. Bizler bu konuda vereceğimiz tariflerde bir eksiklik ve bir hata olursa hem vicdanen hem de insani açıdan rahatsız olmamak adına dikkat etmekteyiz. Bu sebeple de iyi niyetle yapılan muska ya da kötü niyetle yapılan muska fark etmeksizin ilim ehli bir medyuma danışılarak yok edilmelidir.

Evde Muska Nasıl Bulunur?

Evde muska nasıl bulunur sorusu çok özel bir sorudur. Çünkü insanlar çeşitli sebeplerden dolayı muska yaptırmaktadırlar. Muska yaptırıp da evinize koyan kimseler özellikle de size en yakın olan ve evinizin içine kadar girebilecek kişiler olarak da tarif edilebilmektedir. Bundan dolayı da Medyum Rahime Hoca bu sorunu çözer diyerek teveccühte bulunan ve bana ulaşan çok sayıda insana yardımcı olmak yıllardır yaptığım bir iştir.

Öncelikle evde muska nasıl bulunur konusuna değinelim. Evde muska genellikle rastgele bulunur. İç çamaşırlarını katlarken dolaplarınızın, komodinlerinizin kenarlarında, elbiselerinin fark edilmeyen kısımlarına iliştirilmiş şekilde, varsa eşik altlarına, çiçek saksısı içlerine, buz dolabı ve çamaşır makinesi gibi makinelerin görünmeyen kısımlarına muska saklanması son derece normaldir ve temizlik gibi faaliyetlerde bunlar ortaya çıkmaktadır.

Tabi ki bir de bizlerin uyguladığı bazı yöntemler sayesinde evde muska nasıl bulunur sorusu cevap bulmaktadır. Muskalar iyi ya da kötü niyetle yapılabilmektedir. Bunun ne amaçla yapıldığından çok kişinin haberi olmadan yapılmış olması canını çok sıkmakta ve özellikle yakını olan birisinin böyle bir girişimi çok fazla can sıkmaktadır. Bu konuda özel olarak insanlarla diyaloğa girmekten kaçınılmalı ve bulunan muskaların yok edilmesi için şahsımla irtibata geçmelisiniz.

Evde muska nasıl bulunur konusunda beraber yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde bulunan muskaları itlaf edilmesi ve cin gibi doğa üstü canlılardan arındırılması ise sizlerin ve ailenizin sağlığı açısından çok önemli sayılmaktadır.

Muska açıldığı zamanlarda ise mücbir sebeplerden dolayı kişinin canının yanması ve birçok hayal görmesi akli melekelerini zayıflatabilmektedir. Bundan dolayı da evde muska nasıl bulunur ve yok edilir konusunda yardım almanız çok önemlidir.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 3 ay önce

    Benim herkese sadece bir tane tavsiyem var. O tavsiye hayatta Rahime Hoca’dan başkasına güvenmeyin. Muskaları herkes bozamaz. Çok site var ama Rahime Hocamın verdiği bilgiler en doğru bilgiler. Ben muska nasıl bozulur diye günlerce araştırdım ve bazı medyumlardan bu konuda yardım aldım. Gerçi yardım aldım demek yalan olur. Bana gerçek yardım eden Medyum Rahime
    hocam oldu. Üzerimdeki muskaların etkilerini hemen kaldırdı. Çok teşekkür ederim. Allah senden razı olsun Rahime hanım 🙏

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir