1. Anasayfa
  2. Medyum Rahime Kimdir?

Medyum Rahime Kimdir?


Medyum Rahime Tezbilen kimdir? Büyü konusunda eğitimini nasıl almıştır? Medyum Rahime hangi büyü işlemlerini yapmaktadır?

Medyum Rahime hakkında yorumlar nelerdir? Medyum Rahime şikayetleri var mıdır? Bu yazımızda sizlere kendimden bahsedecek ve sizlerin teveccühlerine sunacağım. Uzun yıllardır ilmek ilmek dokuduğum ilim yaşantımdan ve sizlerin merak ettiği konulardan bahsedeceğim.

Medyum Rahime Tezbilen Kimdir?

Medyum Rahime kimdir sorusu doğal olarak insanların tanıma amaçlı sorduğu bir soru. Acizane ben de sizlere kendimden bahsetmeye ve büyü hakkında bilgiler vermeye çalışacağım.

Sırlı bir yolculuk olan gizli ilimler dünyasının kapısını sizlerle beraber aralayacak ve adeta bir tercüman vazifesi ile sizler için yorumlayacağım. Medyumlar sizlerin de bildiği gibi genellikle alim ve bu yola abid ailelerin içinden çıkmaktadır. Ben denizin de köklü bir ailesi olmakla birlikte bildiğimiz on kuşak dedelerimiz medyumluk ve gizli ilimler konusunda büyük çalışmaları ve insanlara hizmetleri dokunmuş kimselerdir.

Ben otuz yılı aşkın süredir büyü konusunda ailemden aldığım düstur ve ilimler ile insanlara yardımcı olan bir medyumum.

Halk içinde kimi cinci hoca kimisi medyum kimisi falcı gibi lakaplar kullansa da özün özü ilime dayalıdır. En büyük dedelerimiz yıllar önce şuan Özbekistan topraklarında kalan Semerkant bölgesinden ilim için yola çıkıp önce Kazakistan daha sonra da pirlerin tavsiyesi ile İran bölgesine yerleşmişlerdir.

Bu dönemlerde aile kayıtlarımızdan da gördüğümüz kadarı ile gittiği yerlerde medreseler ve ilim yuvaları kuran aile büyüklerimiz ve akrabalarımızın halen birçoğu aile geleneğini devam ettirmekte ve oralarda hizmet vermeye devam etmektedir.

Medyum Rahime adıyla meşhur olan bu kardeşiniz de bir çok kolu bulunan bu köklü ailenin Birinci cihan harbine kadar balkanlarda yaşayan koluna mensubum.

Daha sonraları ana vatana gelen aile büyüklerimiz ve akrabalarımız öncesinde Osmanlı sarayında hizmet vermiş Müneccim başı Hüseyin Efendi ve çok sonraları Müştak baba ismi ile anılan büyük şahsiyetlerdir.

Medyum Rahime ve Büyü

Medyum Rahime ve büyü konusu sizlere şahsımın ve ailemin ömrünü adadığı önemli bilgileri anlatacağım meselelerden birisidir. Büyücülük ismi halk arasında koyulmuş bir lakap olmakla birlikte biz aile bireyleri bu konuya gizli ilimler ve fizik ötesi bir bakış açısı ile bakmaktayız.

İlk kısımda geçmiş dönemlerde meşhur olan akrabalarımızın ve aile büyüklerimizin de himmeti ve bereketleri ile bu ilimler Medyum Rahime adı ile tanınan bu kardeşiniz yıllardır büyü bozma ve cin musallatı gibi çok önemli konularda sizlere hizmet vermekteyim. Aile büyüklerimizin önceleri yaptığı meşhur kehanetler tek tek çıkmış ve bizler de o büyüklerin ilimlerinin aktarıldığı medrese-i tedrisattan geçmiş bulunmaktayız.

Büyü konusu çok derin bir konudur. Bu konuda gerek İslami kaynaklarda gerekse de çok daha eski kaynaklarda birçok bilgi olmakla birlikte birçoğu Yahudi kaynaklarında geçen önemli bilgilerden oluşmaktadır.

Ailem özellikle uzak doğu ve diğer bir çok kültürlerin içinde haşır neşir olmuş ve kainatın sırlarını gerek semavi kaynakların şifreleri gerekse de çok eski dönemlerden miras kalan eserlerden bizlere aktarmıştır. İlim denizinde gerek büyü gerekse de kahinlik gibi merak edilen konularda hizmetler vermekteyim.

Kuran ve diğer önemli kaynaklarda özellikle Hz. Süleyman ile ilgili ayetlerde onun yanındaki vezirlerinin ilmi güçlerinden ve büyü yeteneklerinin faydalı olarak kullanımından da bahsedilmektedir.

Bu vesile ile bendeniz de bu kadim ilimi faydalı olarak kullanmaya çalışan ve insanların hizmetine sunan bir medyum ve bir kahin olarak hizmet vermeye devam etmekteyim. Kara büyü ve papaz büyüsü gibi karanlık ilimler başta olmak üzere aileleri ve sevenleri toparlamak için aşk büyüsü gibi konularda sizlerin hizmetinizdeyim.

Medyum Rahime Yorumları

Medyum Rahime yorumları hakkında birçok meseleyi merak ettiğinizi görmekteyim. Bu vesile ile sizlere bazı bilgiler vermek ve konunun önemine değinmek için bu yazıyı kaleme aldım. Büyü konusunun çok derin bir ilim olduğunu vurgulamıştık.

Özellikle de kara büyü meselesi hem tehlikeli hem de ilmi yeterliliği olmayan kimselerin uğraşmasının kesinlikle yasak olduğu bir konudur. Ben ailem içindeki benden önceki büyüklerden aldığım icazetler ile ve dünyanın bir çok yerindeki büyü konusunda üstat olan medyumlardan aldığım onay ile her türlü büyü konusunda çözümler sunmaya çalışmaktayım. Hakkımda danışanlarımın çok güzel yorumları vardır.

Sizlerden gelen bu güzel ifadeler bizlerin ilim aşkını coşturmakta ve daha iyi hizmet verebilmemizi sağlamaktadır. Özellikle aşk büyüsü gibi çokça talep edilen konular da yardımcı olduğumuz, ilişkilerinin ve ailelerin toparlanmasında vesile olmaya çalıştığımız danışanlarım ayrıca güzel dilekleri ile beni ve ailemi memnun etmektedirler.

Medyum Rahime yorumları konusunda benimle çalışma yapan insanların güzel teveccühleri ve beni çevrelerine tavsiye etmeleri sayesinde bu gün dünya çağında bir hizmet ağına kavuşmuş bulunmaktayız.

Avrupa ve daha uzak ülkelerden bana ulaşan ve yardım edebildiğim kardeşlerimin hakkımdaki güzel yorumları güzüme güç katmakta ve hizmet edebilme kabiliyetime adeta can suyu vermektedir.

Çünkü büyü ilmi diğer boyutlara kapı açma ve karşımıza çıkacak olan ruhani varlıklar ile çalışabilme ve onlara boyun eğdirme sanatıdır. İnsan şüphesiz yaratılmışların en üstünüdür. Ancak biliyoruz ki cinler gibi varlıklar özellikle yaratılışlarından gelen özel güçlere sahip olmaktadırlar.

Onlara hükmetme ve büyü yapma konusundaki kabiliyetlerimiz bizi zaman zaman güç ve sıkıntılı durumlara sokmaktadır. Ancak Medyum Rahime yorumları olarak sizlerden gelen güzel sözler ve mutluluk haberleri ile adeta yeniden doğarak sizlerin mutluluğuna ortak olmak tek gayemdir.

Medyum Rahime Şikayetleri Var Mı?

Medyum Rahime şikayetleri konusuna değinmek ve bu konudaki ahvali bildirmek üzere kaleme aldığım bu kısımda sizleri aydınlatmak bana bir vazifedir. Her medyum elbette ki bu ilmi icazet ile perçinlemektedir. Ancak bazı durumlar vardır ki mutlaka aksaklıklar çıkmaktadır.

Böyle durumlar yaşandığında her zaman insanlara çözümler sunabilmek ilk vazifem olmuştur. Kimi zaman papaz büyüsü için bana başvuran kişiler olmakta kimi zaman da farklı büyü işlemleri için talepler olmaktadır. Bunları ilim süzgecinden geçirerek kişiye özel yaptığım işlemler ile hizmete devam etmekteyim. Bu yol oldukça taşlı ve dikenli bir yoldur.

Zaman zaman meyve veren ağacı taşlarlar sözüne binaen bazı kesimlerin eleştiri ve şikayetlerine de konu olmak bu ilmi yapanların kaderinde olmazsa olmaz bir şiardır.

Dolayısıyla medyum Rahime şikayetleri konusunun özünde zaman zaman çekememezlikler olduğu gibi zaman zaman da bizler ile çalışıp bu ilmi öğrenmek isteyen ancak yolun rehavetine ve nefsine uyan kimselerin iftiralarına uğramak vardır.

Her ne olursa olsun ben ve talebelerim halka hizmet etmekten ve o kişileri uyarmaktan ve gittikleri karanlık yoldan döndürmeye devam edeceğiz. Ancak çok şükür ki Medyum Rahime şikayetleri çoğunlukla bizimle sık ilişki kurmaya çalışıp da yoğunluktan ulaşamayan kimselerin sitemlerinden oluşmaktadır.

Buradan bize ulaşmak isteyip de ulaşamayan ve bu konuda zorluk çeken danışanlarımızdan özür dileyerek onlara bizlerin de bir insan olduğunu ve elimizden geldiğince her birine yardımcı olmaya çalışacağımı hatırlatıyorum.

Büyücülük konusunda sitemizde yayınladığımız yazılarımızı, makalelerimizi ve görüşlerimizi takip ederek o konu hakkında bilgi sahibi olabilir, ayrıca irtibat numaralarımızdan ulaşarak Medyum Rahime şikayet ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Hayırla ve dua ile kalınız.