1. Anasayfa
  2. Dualar

Kuvvetli Ayırma Duası

Kuvvetli Ayırma Duası
Kuvvetli Ayırma Duası

Kuvvetli ayırma duası genelde kendisinin sevdiği insanın geri dönmesi ve başka birinden ayrılığı dua yapan kişiye dönmesini sağlar. Bazen şahıslar yanlış sebeplerden ayrılıp bir diğer insan ile ilişki kurabilir.

Böyle durumlarda seven insan o kişinin geri dönmesi için duaya başvurabilir. Bu gayet doğal ve yapılabilir bir durumdur. Sizde sevdiğiniz adamın ya da kadının ayırmak istiyorsanız Medyum Rahime’ye başvurabilirsiniz.

Bu dua inanılmaz etki yaparak istediğiniz sonucun sağlanmasına yardımcı olur. Gönülden inanmak ve medyumunuzu dinlemek sizi amacınıza daha çabuk ulaştıracaktır.

Kuvvetli Ayırma Duası Nedir?

Kuvvetli ayırma duası nedir dendiğinde genelde istenmeyen bir ayrılığın sonrasında yapılır. Sadece eski sevgililer değil, arkadaşlar ya da aileden bir birey de bu yola başvurabilir.

Her ilmin kendine özel kuralları vardır. Ayırma duasını da bilgili ve tecrübeli medyum hocalar bilir. Bazı sor durumlarda ayrılan insanların tekrar birleşmesi ya da yanlış bir ilişkinin sonlanması için yapılan duanın mahiyeti önemlidir.

Yapılacak duanı günde kaç kere, nerede ve nasıl yapılacağını medyum hoca sayesinde öğrenebilirsiniz.

Yazı Arası Banner

Kuvvetli Ayırma Duası Nasıl Yapılır?

Kuvvetli ayırma duası nasıl yapılır? bu sorunun cevabı birçok ayrılan, seven ve tekrar kavuşmak isteyen insanın sıkça sorduğu sorulardan biridir.

Dua için önce ilim ve bilgi gereklidir. Herkes inancı doğrultusunda evinde ya da özel alanında dua edebilir. Ama kuvvetli ayırma duası için mutlaka işin ehli bir medyum hocaya başvurulmalıdır.

İlişki yaşayıp kafasında karışıklık olanlar içinde de etkili olan bu duanın belirli şekilde yapılması gerekir.

Şimdi nasıl yapıldığına bakalım:

  • Duayı yaptıracak kişi iyi niyetli olması gerekir.
  • Abdest alınmalı ve temiz kıyafetler giyilmelidir.
  • Medyum hocaya süreç bırakılır.

Bunları eksiksiz ve doğru yaptıktan sonra zamanla duanın etkisi görülecektir. Olumlu ve pozitif bir şekilde medyum hocanın yanından ayrılıp ayrılmasını istediğiniz kişinin ilişkisinin bitmesine şahit olacaksınız.

Kuvvetli Ayırma Duası Etkileri Nelerdir?

Kuvvetli ayırma duası etkileri nelerdir dendiğinde elbette ayrılması istenen kişinin ayrılması akla ilk gelendir. Bunun yanında dua öncesi ve sonrası etkilerde mevcuttur.

Manevi olaylar gerçektir. Ve insanlar üzerinde pozitif ya da negatif enerjiler dualar sayesinde gönderilir. Bazen tek taraflı olan ilişkilerde ya da ailenin istememesi gibi bir durumdan dolayı bu dua yapılmaktadır.

Şimdi kuvvetli ayırma duasının etkilerinin neler olduğuna bakalım:

  • Duayı yapan kişiye bir rahatlık ve refah gelir.
  • Ayrılması istenen kişi ilişkisi olduğu kişiyle olan birlikteliğini sorgulamaya başlar.
  • Çiftler arasında tartışmalar başlar ve sorunlar büyür.
  • Ayrılması istenen kişi ayrılma kararı alır.

Elbette bu dua ayrılan kişinin dönmesi için yapılır genellikle. Fakat bazen seven kişiye dönmesi için de ayrı bir dua gerekebilir. Bunun için medyum hocaya gerçekten ne istendiği açıkça belirtmekte fayda vardır.

Kuvvetli Ayırma Duası Nerede Yapılır?

Kuvvetli ayırma duası nerede yapılır? aslında herkesin kendi özelinde ve mahremiyetinde ibadet yapması ya da dua okuması normaldir. Ama ayırma duasında medyum hocanın bulunduğu mekâna gitmek ya da onun tavsiyesine uymak en doğru olanıdır.

Duanın gücü yapan kişinin nefesi, bilgisi ve ilmine göre değişir. Herkes etkili dua yapamaz. Bu yüzden araştırmadan yanlış bir medyum tercihi yapmayın. Önemli olan bir diğer husus ise mekanın enerjisi ve nazar etkisidir.

Bazen evinizde büyü ya da nazar olabilir. Bu durumda sizin dualarınızda sorun yaşayacağınız gibi günlük hayatta da sizi rahatsız eder. Yaptıracağınız dua öncesi medyum hoca ile kendi evinizde mi yoksa medyum hocanın evinde mi dua yapağınızı netleştirin.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir