1. Anasayfa
  2. Dualar

Küs Olan Kişiyi Ayağına Getirmek İçin Dua

Küs Olan Kişiyi Ayağına Getirmek İçin Dua
Küs Olan Kişiyi Ayağına Getirmek İçin Dua

Küs olan kişiyi ayağına getirmek için dua ne işe yarar ne için yapılır, kişilerde görülen belirtileri nedir, en etkili kim yapar gibi birçok soru merak edilir.

Geri getirme duası sevgili, eş, dost, akraba, ortak, eşya gibi birçok sebeple yapılabilen özel bir dua ritüelidir. Çok kapsamlı amaçlar için yapılır ve kısa sürede sevilen ve geri gelmesi istenen her şeyde etkili olarak kullanılır. Her ilimde var olan dua her ilmin kendi özel ve gizli dualarıyla gerçekleştirilir.

En etkili geri getirme duaları ise mukaddes ilimlerde yer alır. Mukaddes ilimlerde yapılacak geri getirme duası için Ledün ilmiyle yapılan yöntemler tercih edilir.

Ledün ilmi bütün ilimlerin üzerinde ayrıcalıklara ve öneme sahiptir. Ledün ilmiyle okunan dualar kabul edilir ve onaylanarak gerçekleşir. Geri getirme duası yaptırmak isteyen kişilerin Ledün ilminde uzman ve deneyimli Medyum Rahime Hoca‘dan yardım alması ve danışması gerekir.

Küs Olan Kişiyi Ayağına Getirme Duası Nedir?

Küs olan kişiyi ayağına getirme duası nedir, ne için yapılır, uygulama süresi ve yöntemi nedir sorusunun cevabını medyum hoca verebilir.

Geri getirme duası Ledün ilminin gizli uygulamalarına sahiptir. Bu ilmin hiçbir özelliği, hiçbir duası ve sırrı, başkasına anlatılamaz ve öğretilemez. Bütün sırlar doğuştan yetenekli ve seçilmiş çok özel medyumlara Allah tarafından bahşedilir. Bu kişilerin ilmi anlatması yasaktır.

Yazı Arası Banner

Anlatılsa bile aynı etki sağlamaz. Bu özellik Allah tarafından kişilere verilen özel yeteneklerden oluşur. Ledün ilminde okunan dualar kişilere etki edecek enerjilerin oluşmasını sağlar. Bu enerjiler ledün tılsımlarıyla donatılarak kişilere direkt etki sağlar. Kişiler bu etkilerin tesiri altına kalarak niyete göre hareket ederler.

Küs Olan Kişiyi Ayağına Getirmek İçin Dua Ne İşe Yarar?

Küs olan kişiyi ayağına getirmek için dua ne işe yarar diye merak eden birçok kişi duanın sonuçlarını gördüğünde şaşırarak şiddetle yakınlarına tavsiyelerde bulunur. En etkili dualardan bir olan geri getirme duası uygulaması yapılarak birbirinden kopan, ayrılan, ihanete uğrayan birçok kişi sevdiklerine kısa sürede kavuşur.

Aileyi terk eden evlatlar, ortaklığı bozan iş arkadaşları pişman olarak geri döner.  Kaybolan eşyalardan haber alınır ve nerede olduğu bulunur.

Eşyalar için niyet eden kişinin rüyasında nerede olduğunun izleri görülür ve en kısa sürede kaybolan eşyalar bulunur. Çok etkili olan geri getirme duası sevilenleri geri getirme konusunda en tesirli olan duadır. Okuma sonrasından itibaren bir hafta içinde giden kişiden haber alınır.

Küs Olan Kişiyi Ayağına Getirmek İçin Dua Belirtileri Nelerdir?

Küs olan kişiyi ayağına getirmek için dua belirtileri nelerdir, kişilerde görülen etkileri ne şekilde görülür gibi birçok konu merak edilir. En çok görülen belirtiler:

  • Giden kişi ayrıldığı kişi ve yere özlem duyar.
  • Sürekli düşüncelerinde ve aklında ayrıldığı kişi olur.
  • Sesini duymak ister ve kısa sürede arar.
  • Pişman olduğunu dile getirir ve af diler.
  • Geri dönmek için yol ve çare arar.
  • Geri dönmek için izin ister ve koşarak geri gelir.
  • Bir daha gitmeyi ve ayrılmayı asla aklına getirmez ve düşünmez.

Küs Olan Kişiyi Ayağına Getirmek İçin Dua Nasıl Okunur?

Küs olan kişiyi ayağına getirmek için dua nasıl okunur, ritüeller nasıl olur, okuma sırası nedir gibi konuların cevabı medyum hocadadır. Medyum hoca bakım çalışması sonrasında kişilere etki eden olumsuz enerjiler varsa öncelikle bu enerjilerin sıfırlanmasını sağlar. Kişilere etki eden negatif enerjiler kişilere işlem yapılmasını engeller.

Kişilerin işlem tahtası kapalı olur ve hiçbir uygulama kabul edilmez. Öncelikle kişilerin işlem tahtasının açık olması sağlanır. Kişilere okuma Ledün ilmiyle yapılır. Geri getirme duası 21 gün süreyle okunan dualarla tamamlanır. Dua okuması tamamlandığı anda kişiden haber alınır.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir