1. Anasayfa
  2. Büyüler

Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım?

Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım?
Kocamı Kendime Nasıl Bağlarım?

Kocamı kendime nasıl bağlarım sorusunu genelde kocasıyla arası bozulan ya da eskisi gibi iletişim kuramayan kadınlar araştırmakta ve bu konuda faydalı kaynaklar bulmaya çalışmaktadır.

Kocanızı kendinize bağlamanın çeşitli yolları bulunmaktadır. Bunun en öncelikli olanını söyleyecek olursak duadır. Dua ile kocanızı kendinize döndürmeniz ya da aranızdaki bağı kuvvetlendirmeniz mümkündür.

Duanın nasıl okunacağı, uyulması gereken kurallar konusunda bilginiz olmayabileceği için bir medyuma danışmanızı öneririz.

Medyum Rahime bu konuda işin ehli olarak sizlere yardımcı olmaktadır. Siz de bundan faydalanmak için medyumumuz ile iletişime geçerek yapılacak olan işlem için detaylı bir görüşme sağlayabilirsiniz. Bu sayede kocanızın size bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

Kocamı Bağlamak İçin Suya Okunan Dua

Kocamı bağlamak için suya okunan dua eşinizi eve döndürmek için tercih edilebilir ve bunu uygulayabilirsiniz. Kendinizin yapamayacağını düşünüyorsanız medyumunuzdan destek alınız.

Öncelikle bu durumlarda yüksek inanca sahip olmak oldukça önemlidir. Ve işlem için öncelikle abdestinizi almanız gerekmektedir.

Yazı Arası Banner

Ardından da niyetinizi edip duanızı okuyup suya üflemeniz gerekmektedir. Ve bu okunmuş olan suyu eşinize içirmeniz sonucunda amacınıza ulaşmış sayılırsınız. Bu işlemin uygulanmasının ardından beklemeniz gerekmektedir.

Beklediğiniz süre içerisinde duanın işe yarayıp yaramadığını anlayacaksınız. İşe yaramaması durumunda ise tekrarlamanız gerekebilmektedir. Ancak işlemlerin hatasız ve eksiksiz bir şekilde yapılması sizi sonuca götüreceğinden süreci kurallarına uygun ilerletmeniz gerekmektedir.

Kocamı Kendime Bağlama Duasının İşe Yaradığının Belirtileri

Kocamı kendime bağlama duasının işe yaradığının belirtileri belli başlı tavırlarla kendini göstermektedir. Ancak bazen kişisel özelliklerden kaynaklı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Bu belirtilere bakacak olursak:

  • Eşinizin size olan uzak davranışları son bulmaya başladıysa
  • Gün içesinde sizinle daha fazla vakit geçirmek istiyorsa
  • Aranızdaki tensel yakınlık arttıysa ve sürekli yakınızda olmak istiyorsa
  • Size karşı daha sıcakkanlı ve samimi davranışlar içerisinde bulunuyorsa
  • Eskiden ortada olan uzaklık durumunun sona erdiği görülüyorsa okuduğunuz dua işe yaramış denilebilir.

Artık gönül rahatlığı ile eşinizin size olan yakın tutumlarının keyfini çıkarabilirsiniz.

Ancak bu belirtiler görülmüyor ve hala aynı şekilde birbirinize uzak ve soğuk bir tutumunuz varsa bu durumda duanın tekrarlanması ve farklı bir yöntem uygulanması gerekebilmektedir.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Yapılabilecekler

Kocayı kendine bağlamak için yapılabilecekler oldukça geniştir. Öncelikle yukarda bahsettiğimiz gibi suya dua okuma işleminin yani sıra kesme şekere okuyabilirsiniz.

Bunun yanında eşinizin sevdiği tatlı ya da meyvelere okuyup yedirebilirsiniz. Önemli olan niyet ve duanızdır. Ve tabi ki yapılan işlemin gerçekten inanılarak yapılması son derece önemlidir.

Celp, ritüel ya da büyü hangisini yaparsanız yapın en önemli nokta gerçekleşeceğine inanarak yapmanızdır. Bunu başarmanız durumunda zaten amaçladığınız gibi kocanız size bağlanacak ve aşık olacaktır.

Bu durumda yeterli hissetmiyorsanız bir medyumdan destek alarak gerekli işlemleri onun yapmasını sağlayarak sonuç almanız mümkün hale gelir.

Dua ile Kocayı Eve Döndürmek

Dua ile kocayı eve döndürmek ve evine karısına sıkı sıkıya sarılmasını istiyorsanız öncelikle abdestinizi alın ardından bir bardak su alarak kocayı kendine bağlama duasını kırk bir defa okuyun.

Okuduktan sonra suya niyetinizi üç defa söyleyin ve suya üfleyin. Ardından da besmele çekip suyu sağ elinize alıp bir yudum alın. Bu işlemi üç defa uygulayarak suyu bitirmeniz gerek.

Yukardaki işlemleri gerçekten inanarak uygulamanızın sonucunda Allah duanıza kulak verecek ve eşiniz ile aranızdaki bağın kuvvetlenmesini sağlayacaktır.

Adımları kurallarına uygun bir şekilde ilerletmeniz ve inanmanız gerekli. Tanrı’nın varlığını özümseyerek edeceğiniz dua elbette sonuç verecek ve kocanız ile aranız düzelecek, size bağlanacaktır.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir