1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Kimlere Büyü İşlemez?

Büyü dünyadaki en tehlikeli güçtür. Elbette ki bundan korunmanın da bir çok yolları bulunmaktadır. Medyum Rahime Hoca bu yazımızda sizlere kimlere büyü işlemez ve büyüden nasıl korunuruz sorularının cevabını verecek. Özellikle büyü belirtileri hakkında da merak ettiklerinizi bulacağınız tüm detaylar yazının devamında...

Kimlere Büyü İşlemez?

Kimlere büyü işlemez sorusu belki de büyü ile ilgilenen insanların en çok sorduğu soruların başında gelmektedir. Çünkü her insan büyünün karanlık yanından korkmakta ve ona karşı korunmak istemektedir. Elbette ki büyü bazı durumlarda bazı kişilere işlememektedir.

İşte bu durumların neler olduğu ve bu kişilerin neler olduğu da büyük merak konusudur. Medyum Rahime Hoca özellikle insanların bu konuda çok dikkatli olmalarını istemektedir. Çünkü büyü geçirmeme gibi bir durum söz konusu değildir. Ancak büyü işlememesi için zaman zaman yapılması gereken bazı önlemler bulunmaktadır.

Medyum Rahime Hoca özellikle peygamberlere bile büyü yapıldığını ve bu büyülerden etkilendiklerini de özellikle belirtmektedir. Bu da bize kimsenin bu konuda kendisine güvenmemesi gerektiğini gösterir. Elbette ki peygamberler bizlerden daha kolay büyünün sıkıntılarını atlatmışlardır.

Bir de normal bir insanın başına öyle bir büyü geldiğini düşünün. Elbette ki bizler onlar kadar dayanıklı olamayacak ve belki de ömür boyu büyük acılar çekeceğiz. Ancak kimlere büyü işlemez sorusu da boş bir soru değildir. Özellikle şunları bilmek gerekmektedir.

 • Büyü kendisine himaye muskası yaptıranlara bir süreliğine işlemez.
 • Her büyüye özel olarak himaye muskası yapılabilir.
 • Sürekli Kuran ile ilgilenmek sizi korur ancak en küçük boşluğunuz bile size tehlike yaratır.
 • Büyüden korunmak için sürekli işinin ehlinden yardım almalıyız.
 • Büyüler ancak sürekli ona karşı özel önlemler alanlara işlemeyecektir.

Büyü Yaptıran Kişi Büyüden Etkilenir Mi?

Büyü yaptıran kişi büyüden etkilenir mi sorusu da cevabı çok merak edilen bir sorudur. Çünkü bu soruyu soran insanlar büyü yaptırmak isteyen kimselerdir. Özellikle de bu konudaki çekinceleri sebebiyle sürekli korku içinde yaşamaktadırlar. Bu soruya aslında hem evet hem de hayır cevabı verilebilmektedir.

Öncelikle evet büyü yaptıran kişi büyüden etkilenir çünkü, işinin ehli olmayan birisine büyü yaptırmaya kalkarsa ya da kendi yapmaya kalkarsa muhakkak ki başı belaya girecek ve bu işlemlerden farklı şekillerde etkilenecektir. Ya kendi kendine cinleri çekecek ya da büyü yaptırdığı kişinin beceriksizliği yüzünde musallata uğrayacaktır.

Medyum Rahime Hoca kendisine sorulan büyü yaptıran kişi büyüden etkilenir mi sorusuna bazı durumlarda da hayır etkilenmez cevabının verildiğini ifade etmektedir. Bu oldukça kafa karıştırıcıdır. Peki bir yandan etkilenirken bir yandan nasıl etkilenmeyecektir. Bu aslında çok basittir. Çünkü işinin ehli ve üstat bir medyum kesinlikle yaptığı büyüleri ona göre ayarlayacak ve büyü yaptıran danışanına ona göre koruma yapacaktır. Bu oldukça dikkat isteyen bir durumdur.

Büyü yaptıran kişi büyüden etkilenir mi sorusu çok sık sorulmakla birlikte cevabı da bu şekilde açıklanmaktadır. Bir çok kimse büyü bozdurma kısmında bile etkilenmektedir. Çünkü işinin ehli olmayan bir medyum büyüyü kontrolden çıkararak insanların hayatlarının kararmasına ve kendini de beter durumlara gelmesine neden olabilir.

Büyü Tutmaması İçin Okunacak Dua

Büyü tutmaması için okunacak dua olup olmadığı çok merak edilen bir konudur. Çünkü insanlar genel olarak büyüden korkmakta ve bundan korunmak için çeşitli yöntemlere başvurmaktadırlar. Özellikle de büyüden korunmak için hangi yöntemlerin kullanıldığı ve büyü tutmaması için nelerin yapılması gerektiği de merak konusudur. Medyum Rahime Hoca büyünün çok güçlü bir yanı olduğunu ve tuttuğu durumlarda insanların başına büyük sıkıntılar gelebileceğini söylemektedir. Büyü bir insana unutamayacağı kadar kötü süreçler yaşatabilir.

Medyum Rahime Hoca bu sebepten dolayı büyü tutmaması için okunacak dua konusunda insanlara yardımcı olmaktadır. Bu özel dualar sayesinde bir çok sıkıntı ortadan kaldırılarak büyünün vereceği zararların önüne geçilebilir. Tabi ki bu dualar da kişiye özel olarak hazırlanan duşlardan oluşmaktadır.

Büyü bazı özel yöntemler ile hazırlana dualar karşısından güçsüzleşir ve etkisini kaybeder. Fakat bu dualar da hangi büyünün yapıldığı bilinmesi gerekerek hazırlanmalıdır. Medyumlar büyü tutmaması için okunacak dua konusunda da danışanlarını iyi bilinçlendirmelidir.

Bir kimse özel dualar sayesinde büyü tutmasının önüne geçtiğinde bilmelidir ki bu dua yalnızca o büyü için kendisine özel olarak yapılmış bir duadır. Yani başka durumlarda bu duanın ne size ne de bir başkasına faydası olmayacaktır. Özellikle büyünün etkilerinden korunmak ve kurtulmak için duaya sığınan insanlar da bu özel yöntemlerin uygulamalarına çok dikkat etmelidirler. Yani kesinlikle duanın okunuş şekli ve tekrar sayısı çok önemlidir.

Büyünün Tutma Belirtileri

Büyünün tutma belirtileri duruma göre farklılıklar göstermektedir. Yani bazı büyüler çabuk etki ederlerken bazı büyüler de daha zamana yayarak etki etmektedirler. Bu da büyünün tutma belirtileri hakkında farklılıklar olabileceğini bizlere göstermektedir.

Büyü insanların hayatlarını kökten etkileyen ve onların hayat kalitesini de yapılış amacına göre düşüren ya da yükselten bir ilimdir. Büyü yapılış amacına ve çeşidine göre farklı belirtiler gösterecektir. Bu belirtiler de elbette ki her büyü için farklılık gösterebilir.

Medyum Rahime Hoca özellikle büyünün tutma belirtileri hakkında açıklayıcı bilgiler vermektedir. Bir büyü hazırlanış amacına ve aşamalarına göre farklı şekillerde yapılabilmektedir. Bu da farklı şekillerde belirti gösterebildiğini bizlere açıklıyor. Özellikle de bir çok insan büyünün tutma belirtileri hakkında değişik fikirler ortaya atıyor. Ancak bunların bazıları vardır ki tüm büyülerde geçerli olan davranış şekilleri ve belirtilerdir.

 • Büyü yapılan kişi genellikle uyku düzeninin bozukluğu ve banyoda uzun kalmasından belli olabilir.
 • Bazı büyülerde ise cinlerin musallat olduğu kimseler su içmekten uzak durmaktadırlar.
 • Büyünün tutma belirtileri arasında yapılan büyünün amacı incelenmelidir. Örneğin aşk büyüsünde kişinin dalgın olması beklenir.
 • En önemli belirtilerden birisi de kişinin kısa bir süre için bile olsa agresif olmasıdır.
 • Büyü tutmaya başladığında hayat normale dönmeye başlar ve belirtiler ortadan kaybolur gibi görünerek herkese normal gelir.

Yorum Yap