1. Anasayfa
  2. Dualar

Karabiber Duası Yapanlar

İnsanoğlunun sıkıntılarını aşma yöntemlerinden birisi hiç şüphesiz ki dualardır. bu yazımızda da sizler için en merak edilen dualardan karabiber duasını ele aldık. Bu dua diğer dualardan farklı olarak işlemektedir. Özellikle hayatınızda olması muhtemel olan bu dua ile ilgili bir çok konuya açıklık getirmek için tüm ayrıntılara yazımızın devamında ulaşabilirsiniz...

Karabiber Duası Yapanlar

Karabiber duası nedir? Karabiber duası nasıl yapılır? 41 karabiber duası ne işe yarar? Bu  soruların yanıtları günümüzde gizli ilimleri yakından ilgilendirmekle birlikte çok fazla merak edilmektedir. Medyum Rahime Hoca tarafından konu hakkında önemli açıklamalar yapıldığını da ifade etmek mümkündür.

Karabiber duası, bağlama duasıdır. Aynı zamanda büyü olarak da yapılmaktadır. Bu dua  sayesinde sevdiğimiz kişiyi ömür boyu kendimize bağlamak mümkün olur. Dua okuyan kişi, gerçek bir Medyum Hoca’dan yardım alırsa etkisinin bir kat daha fazla olacağını ifade etmek gerekiyor.

41 karabiber duası yapanlar için sizlere bir rehber hazırladık. Bu rehbere uygun olarak siz de dua uygulamasını rahatlıkla yapabilirsiniz.

  • İlk adımda 21 ya da 41 adet tane kara biber almanız gerekiyor. Aktar’dan rahatlıkla alabilirsiniz.
  • Sonrasında, karabiber üzerine tılsımlı sözle ve dualar okunmaktadır. Okuma esnasında, size dönmesini istediğiniz ya da bağlanmasını istediğiniz kişinin ismini söylemeniz son derece önemlidir.
  • Karabiber üzerine okuma yaptıysanız, bakır ya da gümüş tavanın içine alınarak kavurmanız gerekiyor.
  • 1 hafta boyunca sabah ve akşam saatlerinde3’er defa karabiberleri yakarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

41 Karabiber Duası Deneyenler

41 karabiber duası deneyenler, yaşadıkları deneyimler ile alakalı oldukça etkili sonuçlar aldıklarını ifade ediyor. Karabiber duası ya da büyüsü, insanlar tarafından bilinen ve sık uygulanan gizli ilimler alanlarıdır. En önemli özelliği yapılmasının son derece basit olmasıdır. Karabiber taneleri, yapım aşamasında bizler için yeterli olacaktır. Büyü hakkında yapılan yorumlar üzerinden de etkili olduğunu ifade etmek gerekiyor.

41 kara biber duası, genel olarak aşık etme bağlama amacı ile yapılan bir ritüeldir. Kendinize aşık etmek istediğiniz kişinin duygu ve düşüncelerini bu dua ile değiştirmeniz mümkündür. Evliler, sevgililer, platonik aşk yaşayan kişiler üzerinden de etkili olduğu biliniyor.

Karabiber Duası Etkileri

41 karabiber duası, eğer doğru bir şekilde okunur ve yapılırsa, etkilerinin ne kadar güçlü olduğundan bahsetmek mümkün olacaktır. Kişinin aklına fikir sokmak da olarak da düşünebiliriz. Çok karmaşık bir yapısı olmamasına karşın eğer kişi inançlı değilse bu konuda kafasında soru işaretleri olması mümkündür.

Yazı Arası Banner

Karşı tarafın iradesini elinize almanız karabiber duası etkileri arasında yer almaktadır. Bu aşamada Medyum Rahime Hoca’dan destek almanız  tabii ki de çok etkili olacaktır. Hocamız, sizlere yol gösteren ve sahip olduğu geniş bilgi birikimi ile yardımcı olan önemli bir zattır.

Karabiber duası etkileri arasında, kişinin duygu ve düşüncelerinde ani değişimler vardır. Bu değişimler ile başta kolay bir şekilde tanımlanamaz. Etrafında yapılan yorumlar, insanlar için olumlu olmayabilir. Fakat zaman geçtikçe gerçek ortaya çıkar.

Karabiber duası yapanlar ile alakalı bilgi almak için sitemizde yer alan yazıları takip etmeye devam edebilirsiniz. Sitemizde, yaptığınız dualar ve büyüler ile alakalı yorumlarınızı ve deneyimlerinizi de iletebilirsiniz. Medyum Rahime Hoca,  insanlık için yaptıkları ile her zaman doğru yolda olduğunu gösteren, ilim irfan sahibi mühim bir kişiliktir. Hocamız ile iletişime geçmek için sitede yer alan iletişim numaralarını da kullanabilirsiniz.

41 karabiber duası okumadan önce, ilk adımda 41 adet tohum karabiberi aktardan almanız gerekiyor. Sonrasında da 41 tane karabiber üzerine dua okuyabilirsiniz. Okuyacağınız dua, Medyum Rahime Hoca tarafından sizlere bildirilmektedir. Duaların ne kadar etkili olacağı ve etki süresinin ne kadar kısa olacağı, Medyum Rahime Hoca’nın da elinde olan bir durumdur. Hocamız eğer sizin inancınızı kalbinden hissederse, duanın etkisi da o kadar hızlı olacaktır.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir