1. Anasayfa
  2. Dualar

Hemen Aratan Esma

Hemen Aratan Esma
Hemen Aratan Esma

Hemen aratan esma çok kısa süre içerisinde etkisini gösteren güçlü bir duadır. Şifanın adresi hala aynı Medyum Rahime Hoca bu esmanın etkilerinin mucize yaratan dualar kategorisinde olduğundan bahsetmektedir.

Gönlünüzün incisi sevgiliniz veya en yakın arkadaşınızla tartışma yaşamış ve aranıza soğukluk girmiş olabilir ya da birkaç gündür türlü sebeplerle sizi aramıyor da olabilir.

Bahsedeceğimiz dualarla artık bu durum etkisini kaybedecek ve size gelecektir. İyi niyetle Kuran-ı Kerim’den alınan dua ve ayetler ve de Allah’ın 99 ismi veya isimlerinden biri ile yapılan dualar vefk kategorisine girer ve kesinlikle bir büyü değildir.

Sizdeki olumsuz enerjiyi yok etmek ve istediğinize ulaşmak adına, tamamen iyi niyetle yapılan, kaderi değiştirme amacı gütmeyen bir dua çeşididir.

Hemen Aratan Esma Nedir?

Hemen aratan esma nedir sorusunun cevabı medyum hocamız tarafından yanıtlanacak ve dileriz ki size doğal bir iyileşme, arınma sağlayacak, istediğiniz kişiyi ayağınıza getirecektir.

İki seven kişinin bazen küçük tartışmalar yaşaması normal bir durumdur ayrıca ilişkiyi de zaman içerisinde kuvvetlendirir ancak barışma sürecinin uzaması sorun yaratır bu nedenle bu duaya çok sık başvuru yapılmakta ve bizden spiritüel danışmanlık talep edilmektedir.

Yazı Arası Banner

Gerekli yönlendirme ve telkinlerle istediğinize daha kısa sürede ulaşabilmeniz mümkündür. “Allahümme sehhirli kalbi fülan” ve de Esma’lardan Ya Vedüd ve Ya Rafi zikrini okumaya başlanmalıdır.

Öncesinde hacet duası okunmalı ve 2 rekat namaz kılınmalıdır. Gönülden istenilen dualar kısa süre içinde kabul olur biz buna inanıyoruz.

Hacet duası ve hacet namazı : https://www.diyanethaber.com.tr/hacet-namazi-nedir-nasil-kilinir

Hemen Aratan Esmanın Etkileri Nelerdir?

Hemen aratan esmanın etkileri nelerdir sorusunun cevabı size güzellikler getireceğidir. İlk başta ilişkinizin eski güzelliğinde ve enerjisinde olacağını söylemeliyiz.

Evde kendiniz okuma yapabileceğiniz gibi bizden de ücretsiz bakım talep edebilirsiniz. Duaları okumaya başladıktan sonra bütün negatif enerjilerden arınacak, kötü yaşantıların etkisi en aza inecektir.

Onun size gelmesi için öncelikle sizin ruhen ve bedenen hazır olmanız gereklidir. Ücretsiz bakım yaptırarak bu gibi bilgilere sahip olabilirsiniz? Dilde o kişiye ulaşmak istiyor olabilirsiniz ancak üzerinizde çevreden aldığınız kötü enerji frekanslarını taşıyor olmanız çok mümkündür.

İlişkiniz üzerine konuşanlar bazen iyi bazen de kötü niyetli ve de sizi çekemiyor olabilir. Yapmanız gereken şey medyum hocamızın vereceği dualar, tütsülerle bu durumu ortadan kaldırmanız mümkündür.

Hemen Aratan Esmanın Belirtileri Nelerdir?

Hemen aratan esmanın belirtileri nelerdir sorusu gerçekten tüm kalbiyle seven, gönülden verici kişiler tarafından merak edilmektedir.

Hala aranmak istiyor, sizin yanınızda olmasını istiyor olabilirsiniz ve henüz gelmemiş olabilir. Siz gerçekten niyetinizin iyi olduğundan eminseniz mutlaka Hak katında kabul olacak ve bu kişi sizi arayacaktır.

Duanın etkileri merak edildiğinde şu gibi belirtileri olduğunu söyleyebiliriz:

  • Rüyalarınız yoluyla onun geleceğine dair mesaj alıyor olabilirsiniz.
  • Heyecanlı ve sanki güzel bir olay olacak gibi hissediyorsanız,
  • Hala onu sevdiğinizi ve onun da sizi sevdiğinizi düşünüyorsanız,
  • İnancınız tam ve tamamen gönülden Allah’a yöneliyor ve ondan istiyorsanız,
  • Namaz ve hacet dualarını okuduğunuzda içinizde bir enerji dönüşümü olduysa bu gibi belirtiler sizin yakın sürede istediğinize ulaşacağınız anlamına gelebilir.

Hemen Aratan Esma Duası Nasıl Yapılır?

Hemen aratan esma duası nasıl yapılır araştırıldığında bu bir uzmanlık sorusudur medyumluk alanında ve de bir medyum hoca tarafından cevaplanması en uygunudur.

Tabii ki evinizde duaları okuyabilirsiniz ancak layıkıyla olabilmesi için ne zaman okunacağı, hangi gün dönümünde okunacağı, duanın kabul olması için sabahın mı akşam vaktinin mi enerjisine ihtiyaç duyulacağı, ne kadar süre ve kaç kere okunması gerektiği gibi soruların cevabını alabilmeniz için mutlaka bir bakım hizmeti talep etmelisiniz.

Ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilir ve sevdiğiniz kişiye kısa sürede ulaşabilirsiniz. Biz de mutluluk tablomuza bir resim daha eklemiş ve hayırlı bir olaya vesile olmuş oluruz. Sevgiyle ve muhabbetle dolsun hayatınız.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir