1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Harmura Büyüsü

Harmura Büyüsü

Kural olarak, Harmura Büyüsü işleminin süresi 15-90 gündür. Başarı oranı yaklaşık% 95'tir. Çoğu durumda, bu genellikle istenen sonucu verir ve kullanıma bağlı olarak değişebilir. İşlemin enerjisini daha yoğun hale getirmek için gümüş kaplamadır. 

featured

Harmura büyüsü bir medyumun ya da psişik okumanın ve dua etmenin size hatırlatılmasını istediğinden beri yapılan işlemlerdir. Okuma günlerinizi hatırlamanızın nedeni, aslında çevre ile çalışan insan sayısının daha fazla olmasıdır. Bağlama, sevgiyi, sevgiyi veya bir evliliği sonlandırmayı amaçlayan güçlü, güçlü duaların benzersiz bir birleşimidir. Kesinlikle büyü kategorisinde sınıflandırılmamıştır.

Her şeyden önce, yukarıda belirtilen önemli detay, büyünün etkisini ve yönünü etkiler. Medyum Rahime, bu büyü için doğru soruları sorar, doğru soruları söyler. Ancak, vasıfsız atıcılar doğru parçaları tamir edemezlerse, açıklanan işlevlerden herhangi birini etkilerler. Bu yüzden, Harmura Büyüsü yapan biri, benzer özelliklere sahip olan bir başkasının sevgisini ve ilgisini kabul etmelidir.

Harmura Büyüsü Nedir?

Psişik Rahime, büyü celbi için sadece bir bilgi parçasının yeterli olmadığını iddia ediyor. Muska hazırlamak için karakterler doğru yere yazılmalı ve doğru yazılmalıdır. Türkçe’de olduğu gibi, bir mektuptaki bir değişiklik, farklı anlamlara sahip olduğu anlamına gelir ve bu anlamlar tüm etkisinde bir değişikliğe neden olur.

Harmarm Aşk Celbi Özellikleri

Bu, başarı olasılığını artıran en önemli faktör ve itici güçtür. Trabzon hurması gündemine gelince, bu sadece psişik Harun için özel ve sevgi bağlayıcı bir cazibe. Aşk büyü örnekleri, farklı ülkelerdeki çeşitli aşk büyüleridir. Harmura celbleri Afrika aşk büyülerinde bulunur. Bu aşk büyüsü, kırılması gereken karmaşık bir aşk büyüsüdür.

Harmura Büyüsü Nasıl Çalışır?

Testin aşkı kokusunun en açık olanı, aynı sevgiliye aşık olan bir kişinin istediği şeyi yapabilmesidir. Bu büyü, aşık olmaktan çok, sınırlanmaktan daha fazlası anlamına gelir ve tabiri caizse, büyünün altındaki kişi, büyüyü isteyen kişinin köpeği olur ve ne isterse onu yapar. Medyum Rahime, zor eşleri etkileyen sihir sayesinde birçok insanın evliliklerini kolayca yönetmeye başladığını söylemektedir.

Psişik Rahime, kendisi bir Harmura Büyüsü yaptığında, bir hafta içinde belirtileri göstermeye başlayacağını söyler. Ayrıca, bu büyünün etkileri küçük olmasına rağmen hızlı bir şekilde hareket etmeye başlar ve büyüyü isteyen kişi kısa bir süre için istediğini elde eder. Büyü etkisi altında olan bir kişi hayır demek için durur ve ilk başta reddeder. Bundan sonra, kişi arzularından vazgeçmez ve kademeli olarak yapmaya başlar.

Yorum Yap