1. Anasayfa
  2. Dualar

Güven Duası

Güvenmek herkesin hakkıdır. Güvenilmek de herkesin istediği bir duygudur. Bu sebeple bu yazımızda sizlere güven duası ile ilgili bilgiler vereceğiz. Bu konuda neler yapılması gerektiği ve Medyum Rahime Hoca'nın bu konudaki çalışmalarını sizlere sunacağız. Konuyla ilgili tüm bilgiler yazının devamında...

Güven Duası

Güven duası özel bir dua olarak karşımıza çıkmaktadır. İnsanların kendilerini huzurlu ve rahat hissetmesi için güven duygusunun ağır basması gerekiyor. Bazen hayatın getirdikleri neticesinde tam olarak kendimizi güvende hissetmeyiz. Başka insanlar tarafından başımıza bela geleceğini ve rahatımızın bozulacağını düşünürüz. Güven duası ile, kendimizi güven altında hissetmemiz mümkün olur.

Başka insanların başımıza  açacağa kaza ve belalardan uzak kalabilirsiniz. Büyüler ve dualar, insan hayatı için son derece önemli yere sahiptir. Fakat her büyünün ya da her duanın etkisinin aynı olduğunu ifade etmek doğru olmaz. Burada en önemli belirleyici nokta, büyülerin kim tarafından yapıldığıdır. Medyum Rahime Hoca, sahip olduğu bilgi ve birikimler ile, insanları etkisi altına alma yeteneğini kullanarak büyü ve dua konusunda önemli başarılar elde etmiştir.

Huzurun temel kaynağı olarak değerlendirebileceğimiz güven duygusunu tam anlamı ile hissetmek için dua ve büyülerin çok etkili olduğunu bilmek gerekiyor. Dualar, Allah’ın huzurunda okunan çok etkili sözler olarak tanımlanabilir. Müslüman kişiler için dua etmek, Allah ile konuşmak olarak tanımlanmaktadır. Güven duası da, kişinin kendisini güven altında hissetmediği zaman bunu Allah’a aktarabileceği son derece etkili dualardan biridir.

Kocanın güvenmesi için dua

Kocamın bana güvenmesi için dua, tarafımıza çok sık gelen dua taleplerinden biridir. Kişi, kendisinin güvensiz olduğunu düşünen farklı insanlar ile yaşarken belli özgüven sorunları çeker. Aslında kendisine güvenmeyen insanın özgüven sorunu olduğunu bilmesi gerekmektedir. Güven, genel olarak değerlendirirsek bulaşıcıdır. Kişi eğer kendine güvenirse bu güven etrafına da yansır. Yakın çevremize olumlu enerji yayarsak, bu enerji aynı şekilde bize geri dönüş yapar.

Kendine güven duası

Kendine güven duası medyumlara çok sık sorulan dualardandır. Kişinin kendine duyduğu güven, özgüven olarak bilinmektedir. Özgüveni yüksek olan insanların hayata karşı bakış açısı, yaptıkları, düşünce şekli diğer insanlardan daha farklı olur. Fakat burada çok ince bir çizgi vardır. Kişinin kendisine güvenmesi için ilk olarak Allah’a güvenmesi gerekiyor. Aksi halde kendisine olan inancını tam olarak gerçekleştirmesi mümkün değildir.

Kendine güven duası ile, hayatımıza önemli ölçüde yön vermemiz mümkün olmaktadır. Kendimizi daha rahat tanımlayabilir ve hayatımıza daha net şekiller verebiliriz. Her insan kendisine olan güveni kadar vardır. Bu tanımdan yola çıkarak, dünya hayatında başarılı olmak ve iz bırakmak adına güven duygusunun ne kadar etkili oluğunu anlamak mümkündür.

Yazı Arası Banner

Güven kazanmak için dua

Güven kazanmak için dua yapmak bazen başvurmak zorunda kaldığımız bir durumdur. Diğer insanların güvenlerini kazanmak için okuyabileceğimiz bazı etkili dualar vardır. İnsanların güvenini kazanmamız halinde onlara sözümüzü geçirebilir, dediklerimizin ciddiye alınmasını sağlayabiliriz. Mutlu bir hayat, güvenli bir ortam için sözüne güvenilen bir insan olmak son derece önemlidir.

Güven kazanmak için dua, Medyum Rahime Hoca tarafından, yol gösterilmesi sureti ile okunan son derece etkili dua seçenekleridir. İnsanların dua okurken içinde bulundukları ruh hali, hayata olan bakış açıları oldukça etkilidir.

Eğer, siz de bir insanın güvenini kazanmak istiyorsanız, Allah’ın huzuruna çıkarak güven kazanmak için dua edebilirsiniz. Dualar, insanların hayatlarında kendilerine yapabilecekleri en büyük yatırımlardır. Kişi, kendisine yaradan kişiye dua eder ve O’na dileklerini iletir. Bunu en temiz duygular ve safi ruh hali içinde yaparsa işte sonuçlarını tam olarak alabilir.

Medyum Rahime Hoca’nın büyü ve dua konusunda ciddi çalışmaları olduğu ve bu çalışmalar neticesinde başarılar elde ettiğini biliyoruz. Hocamız, insanlık adına son derece önemli adımlar atmaktadır. En etkili güven duaları, güven büyüleri ve gizli ilimler ile alakalı konu başlıkları hakkında bilgi almak için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Güven ve benzeri konularda sizlere yardımcı olmaya devam edeceğiz.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir