1. Anasayfa
  2. Büyüler

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Bozulur?


Geri getirme büyüsü nasıl bozulur sorusu yoğun bir şekilde araştırılmaya başlandı. Bu büyü diğerlerine göre çok daha fazla tercih edilmektedir. Tesiri son derece kuvvetlidir. Ayrıca kısa sürede etki gösterdiği bilinmektedir. İnsanlar istedikleri kişiyi kendilerine aşık etmek için bu büyüye başvuruyorlar.

Geri getirme büyüsü ile karşı tarafın kendisine dönmesini ve bağlanmasını sağlıyorlar. Uygulamanın ardından büyünün tesiri altındaki kişide belirgin değişiklikler meydana gelir. Kişi, artık yaptırana karşı daha fazla ilgi gösterir. Bu büyü ağırlıklı olarak kişinin bir eşyası ya da muska üzerine yapılır. O nedenle güçlüdür.

Geri getirme büyüsü nasıl bozulur sorusuna en doğru cevabı uzman medyumlar verebilir. Bu tür bozma durumlarında genellikle ters işlem yapılır. Büyü yapılırken kullanılan muska ya da eşya tekrar büyücüye götürülür. Çünkü bu büyü yüksek ihtimalle hangi eşya üzerine yapıldıysa yine onunla bozulacaktır. Alanında uzman bir büyücü kısa sürede bu büyüyü bozabilir.

Muskaya yazılan büyülerin daha kuvvetli olduğu bilinmektedir. O nedenle bozulması biraz daha fazla zaman alabilir. Kişi, büyünün bozulmasının ardından kısa süre içerisinde eski davranışlarına geri dönecektir. Büyü bozulduktan sonra bireyler tamamen kendi iradesi ile hareket etmeye başlar. Yani tamamen normale döner.

Geri Getirme Büyüsü Bozma İşlemi

Geri getirme büyüsü bozma işlemi denildiğinde dikkat etmeniz gereken pek çok konu mevcut. Öncelikle şunu belirtmek gerekirse, bozulacak büyü her ne olursa olsun uzmanlık ister. Hassasiyet ve titizlik gerektirir. Yanlış bir işle yapılırsa istenmeyen durumlar yaratabilir.

O nedenle bireysel çalışma yapılmaması lazım. Bu büyü uzaktan da bozulabilir. Ancak uzaktan bozmak son derece zordur. Eşyayı ya da muskayı deneyimli bir büyücüye götürmek daha kısa sürede etki gösterecektir. Büyü bozma işlemi gerçekleştirildikten sonra kişi bir süre kendine gelemeyebilir.

Yazı Arası Banner

Geri getirme büyüsü uzaktan da yapılabilir. Ancak bu yöntem son derece uğraştırıcıdır. Eğer büyü uzun süredir kişiye etki ediyorsa, kişi bu büyünün etkisinden kurtulduğunda bir süre kendine gelemeyecektir. Yani hemen her şey normalmiş gibi davranmasını beklememek gerekir. Bu gibi durumlarda biraz beklemek lazım. Daha sonra kişi, kendi iradesi ile hareket etmeye başlar. Bu da büyünün tamamen bozulduğu anlamına gelir. Sonuçlar kısa zamanda kendisini gösterir.

Geri getirme büyüsü çok sık tercih edildiği için insanlar genellikle internetten araştırma yaparlar. Bazıları da kitaplardan destek almak ister. Online ortamlarda çok fazla yanlış bilgi dolaşıyor. Bu büyüyü kendiniz bozmak istediğiniz yanlış bir uygulama yaparsanız istemediğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Günümüzde pek çok insan gideni geri getirme büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabını merak ediyor. Fakat unutmayınız ki bu büyüler bireysel değil uzmanlar eşliğinde yapılmalıdır. Çünkü yönteme bağlı olarak kişisel eşyalar, gizemli semboller, özel tılsımlar ve ömür boyu bağlayıcı olabilmesi için varlıklar sürecin içerisine girer.

Geri Getirme Büyüsü Etki Süresi Nedir?

Uygulanan geri getirme büyüsünün çeşidine göre bu süreler farlılık göstermektedir. Bu süreler 72 saatte yani 3 günde geri getirmeden başlayıp 3 haftaya kadar etkisi olan kabala geri getirme büyüsüne kadar değişir.

Geri Getirme Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Geri getirme büyüsü yapıldıktan sonra kişinin içinde öncelikle pişmanlık duygusu oluşur. Sizden ayrıldığı için duyduğu pişmanlık sürekli olarak artarak devam eder. Aklına sürekli sizle yaşadığı günler gelir. Bunun dışında sizin sesiniz sürekli kulağında çınlar.

Kişi gece rüyalarında devamlı sizi görür. Büyünün son zamanlarında ise halüsinasyon görülebilir. Bu etkilerin ardından kişinin yapacağı ilk iş bir şekilde sizinle iletişim kurmak olacaktır.

Daha fazlası için Büyüler kategorimizi takip edebilirsiniz.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir