1. Ana Sayfa
 2. Dualar

Evden Giden Evladı Geri Getirme Duası

Evlatlar anne ve babanın canıdır. Ancak bazen istenmeyen anlaşmazlıklar çıkabilir. Bu evladın fevri davranışları ile sizi terk etmesine de yol açabilmektedir. Böyle bir durumda yapılması gereken en önemli şey dualara başvurmaktır. Özellikle evden giden evladı geri getirme duası çok merak edilmektedir. Bu duanın amacı ve yöntemleri ile ilgili tüm detaylar yazının devamında sizlerle...

Evden Giden Evladı Geri Getirme Duası
+ - 1

Evden giden evladı geri getirme duası zora düşen anne ve babaların yaptığı dualardan biridir. Bazen evlatlar fevri kararlar alarak anne ve babalarının tecrübelerini sorgulayabilirler. En kötüsü de sonu kötü olma ihtimali olan bir veliliğe doğru aileleri dinlemeden yol almaktır.

Bu gibi durumlarda anne ve baba duaların gücüne sığınırlar. Bazen öyle bir durum olur ki ne yapılsa boşadır ve yalnızca huzur dualardadır. Ancak yine de bu duaların da doğru yapılması ve uygun zamanda yapılması büyük önem arz eder. Özellikle de bazı dualar vardır ki içinde kullanılan bir kelimenin hatırına geri çevrilmeyecektir.

Medyum Rahime Hoca evlatları evden çıkıp giden ve onların acısını yaşayan ebeveynler için bu özel duaları hazırlama konusunda yetenekli bir medyumdur. Evden giden evladı geri getirme duası hazırlanması uzun süren ancak sonuçları doğru uygulamayla muhteşem olan bir duadır. Bu dua yapılmaya başlandıktan bir süre sonra evladınız sizi arayacak ve sizinle tekrar bir araya gelmek isteyecektir.

Bu özel dua sayesinde bir çok evlat hatasından dönerek evine geri gelmiştir. Özellikle kız evlatların bu tür durumlar yaşaması ailelerinin kolunu kanadını kırmaktadır. Çünkü onların aile bağları doğal olarak daha güçlü ve daha duygusaldır. Bu dua ile ilgili şunlara dikkat edilmelidir.

 • Evden giden evladı geri getirme duası güçlü etki bırakır.
 • Önemli olan bu duaların hazırlanması ve uygulamasıdır.
 • Bu duayı uygulamada medyumun talimatları önemlidir.
 • Kendi kafanıza göre hareket etmek duanızı etkileyecektir.
 • Bu yöntem büyü değildir ancak önemli bir ritüeldir.

Evden Kaçan Evladı Geri Getirme Duası

Evden kaçan evladı geri getirme duası bu sıkıntılı durumu yaşayan ailelerin sıklıkla yaptığı bir duadır. Bu dua ile evi bırakıp kaça evlatların geri gelmesi umulur. Bir çok evlat farklı sebeplerden dolayı evden kaçmaktadır. Ancak dua ile onları geri getirebilmenin de ilk şartı sizin masum olmanızdır.

Evladınıza işkence uygulamadıysanız, onu küçük düşürüp hakaretler etmediyseniz ama yine de o sizi ezip geçtiyse korkmanıza gerek yoktur. Elbette ki herkes evladı yara bere almasın, kötü insanların tuzağına düşmesin ister. Fakat bu bazen elde değildir. Hata bazen de bir musibet bin nasihatten evladır. Bu sebeple size düşen doğru şekilde dua ederek dönüşlerini beklemektir.

Medyum Rahime Hoca bu duanın yapılmasının bazı amaçları ve usulleri olduğunu söylemektedir. Evden kaçan evladı geri getirme duası özellikle evladınız geri dönemeyecek bir hata yapmadan önce yapılmalı ve bu hatanın önüne geçilmeye çalışılmalıdır. Aksi halde içinde çıkılmaz bir hal alan sıkıntılı durumlarda çocuğunuzun çıkması pek de kolay olmayacaktır. Erkek ya da kız olması fark etmeksizin başınıza böyle bir olay geldiğinde hemen hocamıza başvurarak bu konuda çalışma yapmasını istemek sizin için faydalı sonuç verecektir.

Bir çok konuda olduğu gibi evden kaçan evladı geri getirme duası da ne kadar erken yapılmaya başlarsa faydası o kadar erken görülür. Bu dua sonuç vermeye başladığında ise evladınızın geri gelmesi ihtimaline karşı her an kendinizi hazırlamanız gerekir. Unutulmamalıdır ki bu büyü değildir. Evladınızın kalbine yumuşama ve özlem gireceği için size döndüğünde onu incitmeden anlamaya çalışmalı ve sürekli sorularla bunaltmamalısınız.

Evladı Doğru Yola Getirmek için Dua

Evladı doğru yola getirmek için dua yapılması hakkında medyumlara danışan ebeveynlerin sayısı oldukça çoktur. Bunun sebeplerinin başında anne ve babaların evlatlarıyla iletişim sorunları yaşaması ve evlatlarının yanlış yollara sapmasıdır. Hiç bir normal anne baba çocuğunu yanlış işlerde görmek istemez. Hiç bir anne ve baba çocuklarının canı yansın istemez. Fakat bazen ellerinde olmayan sebeplerden dolayı çocukları kötü işlere ya da kötü arkadaşlara bulaşmış olabilir. Yanlış ilişkiler kurarak yanlış insanlarla hayatlarını geçirmek isteyebilirler. Bu konuda alınması gereken bir çok önlem vardır.

Medyum Rahime Hoca özellikle bu konuyla alakalı olarak yapılması gereken çok özel dualar olduğunu söylemektedir. Bunların bir çoğu hadislerde ve Kuran’da olduğu gibi özel olarak hazırlanan dualar da vardır. Evladı doğru yola getirmek için dua da duruma özel olarak hazırlanan özel dualardan birisidir. Medyumlara başvuran anne ve babalar evlatlarını doğru yola çekmek için bu özel duaların gücüne sığınmaktadırlar.

Evlat anne ve babanın her şeyidir. Onlar için yaşayıp onlar için mücadele verilmektedir. Bu durumda bir de böyle sıkıntılar olması üzücüdür. Ancak evladı doğru yola getirmek için dua yapmak da her anne babanın görevidir. Bu dualar özel olarak hazırlanıp medyumların tariflerine uygun şekilde okunmalıdır. Bu sayede sıkıntılı bir hayat yaşayan evladınız aklını başına alarak doğru yola girecektir.

Evladı Eve Döndürme Duası

Evladı eve döndürme duası çok kıymet verilen ve bu sıkıntılı durumdan muzdarip olan ebeveynlerin sıklıkla başvurduğu bir duadır. Bu dua sayesinde bir çok insan evladının sıkıntılı ortamlardan çıkarak eve dönmesini sağlamıştır. Medyum Rahime Hoca’da yıllardan beri bu dua ile ilgili yaptığı çalışmalarla tanınmaktadır. Bir çok anne ve baba bir şekilde evi terk edip giden evlatlarının eve dönmesini istemektedir. Bunu her yolu denese de sağlayamayan insanlar özellikle dua yöntemlerine başvurarak bu dertlerden kurtulabilmektedirler.

Medyum Rahime Hoca danışanlarının bu şekilde sorunlarına onların mutlu olabilmesi için çareler bulan bir medyumdur. Ancak en önemli husus ise hocamızın talimatlarının harfiyen uygulanıyor olmasıdır. İnsanlar dua yaparken buna çok sağlam niyetle başlamalı ve kalplerinde kesinlikle şüpheye yer olmamalıdır. Aksi halde medyumun talimatları dinlenmez ve hafife alınırsa bu dualardan bir sonuç almak pek de olası değildir. Evladı eve döndürme duası hakkında şu bilgiler de verilmektedir.

 • Evladı eve döndürmek için dualar çok etkili bir silahtır.
 • Bu duayı yapmadan önce çok sağlam niyet yapılmalıdır.
 • Böyle bir duadan fayda görebilmek için inanmak gerekmektedir.
 • Evladı eve döndürme duası kesinlikle kötü niyet içeremez.
 • Burada evladınızın hak önünde iyiliği aranmaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

 1. Allah rızası için yardım edin kızım biliniç dışı hareketler sonucunda evden kaçtı defalarca kendisi ile konuşmama rağmen eve dönmesi için ikna edemiyorum Allah rızası için yardım edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.