1. Anasayfa
  2. Dualar

Etkileme Duası

Bazılarımız insanları etkileme konusunda pek şanslı değilizdir. Bu yüzden kendimizi sürekli yalnız hissederiz. Özellikle de sosyal çevremizde daha ön plana çıkmak adına etkileme duası denilen özel dualara sıklıkla başvurduğumuz da olmaktadır. Bu konuyla ilgili olarak tüm merak edilenleri Medyum rahime Hoca sizler için anlattı...

Etkileme Duası

Etkileme duası hakkında çok şey yazılmıştır. Birinin ilgisini üzerinize çekmek ve o kişiyi tesir alanına almak için etkileme duası son derece işe yarar bir uygulamadır. Medyum Rahime Hoca, çeşitli etkileme duaları ve büyüleri ile, sevdiğiniz kişiyi etkilemeniz noktasında sizlere yardımcı oluyor. Yazımızda konu ile alakalı bir çok etkileme duası ve tesirlerini okumanız mümkündür.

Etki, bir kişinin üzerinde varlığınızı, gücünüzü hissettirme anlamına gelmektedir. Bu kapsamda ele aldığımız önemini anlamak çok daha kolay olur. Sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık etmek, çalıştığınız yerde patronu etkilemek,  okulda öğretmenizi etkilemek ve daha bir çok şey için tercih edilen bir dua olduğu bilinmektedir. Medyum Rahime Hoca’nın bu konuda yaptığı önemli ve eski çalışmalar vardır. Çalışmalar sonrasında edindiği bilgileri sizlere sunarak, önemli ölçüde sizlere yardımcı olur.

Etkileme duası bazı yerlerde şirinlik duası olarak da biliniyor. Şirinlik duası, içtenlik ile edilen oldukça hoş bir duadır. Mutluluk hissetmek, temiz bir hayat yaşamak ve çok daha fazlası, ancak ve ancak etkileme duası ile mümkün olmaktadır. Kimi etkilemek istiyorsak ilk olarak O Kişiyi tam anlamı ile tanımız da gerekiyor.

Karşı cinsi etkilemek için dua

Karşı cinsi etkilemek için dua yapan çok kimse bulunur. İçinde bulunduğumuz dünya, diğer insanlar ile etkileşim içinde olmak zorunda kaldığımız bir yapıya sahiptir. Karşı cinsi etkilemek, kişiyi tesir alanımız altında almak için yapmamız gereken ilk olarak dua ilmine inanmaktır. Dua, Allah huzurunda okunur. Allah, kendisinden başkasına dua edilmesini uygun görmez. İnsanlar sadece Allah iman edebilir, O’ndan dilek ve istekte bulunabilir. Bunun doğru bir şekilde bilinmemesi, bir takım sorgulayan insanların da yanlış düşünmesine neden oluyor.

Karşı cinsi etkilemek için dua, Medyum Rahime Hoca’nın da önerdiği son derece etkili dua seçenekleri arasında yer alıyor. Karşı cins, erkekler için kadınlar ve kadınlar için erkekleri kast eder. Örnek olarak birini çok seviyorsunuz fakat ne yaparsanız yapın onun ilgisini çekme konusunda başarılı olamıyorsunuz. Bu durumda Allah’tan yardım dilenmek, yapabileceğiniz en mantıklı davranış olacaktır.

Dua, eller semaya açılarak yapılan bir ibadettir. Kişi, tüm kalbini iç huzuru sağlayacak şekilde Allah’a açar. İçtenlik ile duasını ifade eder. Arapça ya da Türkçe okumakta bir mahsur yoktur. Fakat anlamını bilmesi önemlidir. Bu sayede daha iyi hisseder.

Yazı Arası Banner

Karşıdaki insanı etkileme duası

Karşıdaki insanı etkileme duası zaman zaman ihtiyaç duyduğumuz bir duadır. Hayatımız boyunca birilerini etkilemek, birilerini ikna etmek zorunda kalırız. Bu iş hayatımızda, özel hayatımızda, aile hayatımızda hatta günlük hayatımızın küçük noktalarında da bile önemlidir. Etkileme duası kişiye özel olarak yapılır. Aynı zamanda kişi etkileme duası ile, genel olarak aurasını yükseltir ve insanlara daha etkileyici gözükür. Bunun altında yatan ana neden ise özgüvendir.

Karşıdaki insanı etkileme duası ne işe yarar sorusuna bu yazımızda sizler için cevaplayacağız ve aynı zamanda duanın belirtilerini sizlere aktaracağız. Dua etkisi altında olan kişi, kendisini ifade etme noktasında çok daha başarılı olmaktadır.

  • Dua etkisi altında olan kişi, sevdiği, aşık etmek istediği kişinin gözünde önemli bir noktaya erişir.
  • Etkileme duası sayesinde daha şirin görünmek mümkündür.
  • İkna etme gücü artan kişi, hem sosyal hayatında hem de iş hayatında daha başarılı olur.
  • Kişi ailesini etkileyerek, onlara istediklerini yaptırabilir.
  • Sevgilisini evliliğe ikna edebilir.

Etkileme duası,  insanları etkilemek, tesir alanı altına almak ve güçlü yapısı ile daha dikkat çekmek için önemlidir. Etkileme duası ile daha mutlu ve huzurlu bir kişi olabilir, içtenliğiniz ile insanların gözünde daha yüksek noktaya gelebilirsiniz.  Çekicilik ve cazibe konusunda da üst seviyeye ulaşarak hayatınızda önemli gelişmeler yaşarsanız.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir