1. Anasayfa
  2. Dualar

Eşler Arasındaki Cinsel Soğukluk İçin Dua

Eşler Arasındaki Cinsel Soğukluk İçin Dua
Eşler Arasındaki Cinsel Soğukluk İçin Dua

Eşler arasındaki cinsel soğukluk için dua nedir ve yeni evli eşler arasındaki cinsel soğukluk için dua nasıl yapılır? Eşler arasındaki cinsel soğukluk için dua nasıl okunur? Eşler arasındaki cinsel soğukluk için dua nasıl edilir? Etkili şekilde okunan eşler arasındaki cinsel soğukluk için duayı kim yapar? Merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını verdik…

Eşler arasındaki cinsel soğukluk için dua okunması faydalı olacaktır. Özellikle evliliğin önemli olduğu günümüzde 2 kişinin birbirini sevip hayatlarını birleştirmesi sonrasında meydana gelen olumsuz durumları atlatabilmesi için dua okunması gerekir.

Bu anlamda farklı sebeplerden ötürü yani fiziksel ya da psikolojik anlamda olumsuzluklardan dolayı oluşan cinsel soğukluk durumun giderilebilmesi için birçok doğal olunur.

Bu duaların genel anlamda kişileri rahat atlatabilmesi mümkün olduğundan dolayı gereklidir.

Cinsel isteksizliğin temel sebepleri arasında:

  • Fizyolojik durumlar.
  • Psikolojik rahatsızlıklar.
  • Medyum ya da hocalar tarafından yapılan olumsuz büyüler.

Şeklinde sıralanır. Büyü kaynaklı yapılan ve zorluğu belli olan cinsel isteksizliklerin çözülebilmesi için medyumlardan yardım istemek gerekir evli çiftlerin birbirinden soğuması ve evliliklerinin boşanma aşamasında gelmesi beklenmeyen bir sonuç olduğundan dolayı büyülerin bozulma işleminin yapılması gerekir.

Yazı Arası Banner

Eşler Arasındaki Cinsel Soğukluk Nasıl Giderilir?

Eşler Arasındaki Cinsel Soğukluk Nasıl Giderilir?

Eşler arasındaki cinsel soğukluk nasıl giderilir konusu birçok kişi tarafından merak edilir. Özellikle eşlerin arasındaki muhabbetin artırılabilmesi ve sevgi bağının güçlendirilmesi için karı koca arasında cinsel ilişki olması gerekir.

Bu arzuların olmaması sonrasında ilişkilerin olumsuzluğa sürüklenmesi mümkündür. Dolayısıyla bu durumun giderilmesi gerekir. Cinsel ilişki olduğu zaman evliliklerin yaşanması daha mutlu hale gelir.

Fakat kimi zaman yapılan büyüler sebebiyle cinsel soğukluğun araya girmesi sebebiyle boşanmaya kadar giden olumsuz bir süreç ortaya çıkabilir bu süreci başa çıkabilmek için Medyum Rahime aracılığıyla belli başlı işlemler yapılarak düzenlemeler sağlanır. Böylelikle cinsel olarak soğuması ve arzu alamaması konusunda engellemeler yapılır.

Eşler Arasındaki İletişimin Artırılabilmesi İçin Ne Yapılması Gereklidir?

Eşler Arasındaki İletişimin Artırılabilmesi İçin Ne Yapılması Gereklidir?

Eşler arasındaki iletişimin artırılabilmesi için ne yapılması gereklidir konusu aslında hem fiziksel açıdan hem de psikolojik açıdan belli birtakım etkenlere bağlıdır.

Çiftlerin evliliklerini kurabilmeleri ve aralarındaki çeşitli sebeplerden dolayı oluşan cinsel soğukluğun giderilmesi için belirli dualar ya da medyumlar yardımıyla büyü bozma işlemleri yapılır.

Bu dualar okunduktan veya büyüler bozulduktan sonra kişiler deki rahatlama hissi artacaktır. Böylelikle cinsel anlamda da olumsuzlukların giderilmesi mümkün hale gelecektir.

Olumsuzluklar giderildikten sonra sevgi bağı artarak içten ve samimi duyguların beslenmesi sağlanacaktır. Eşler arasındaki sevgi bağının güçlendirilmesinin sağlanabilmesi için öncelikli olarak duaların içtendi bir şekilde okunması gerekir. Bu dualar arasında:

  • İhlas suresi.
  • Felak suresi.
  • Nas suresi.
  • Ayet el kürsü.
  • Fatiha süresi.

Surelerinin bulunduğu görülebilmektedir.

Eşlerin Arasını Düzeltmek İçin Ne Yapılmalıdır?

Eşlerin Arasını Düzeltmek İçin Ne Yapılmalıdır?

Eşlerin arasını düzeltmek için ne yapılmalıdır konusu birçok kişi tarafından merak edilir. Bu anlamda eşler arasındaki iletişimin artırılabilmesi ve cinsel anlamda da birbirlerini arzulamaları için duaların yanı sıra psikolojik olarak da çeşitli seansların yapılması gerekir.

Çünkü bazen fizyolojik bazen psikolojik nedenlerden ötürü çiftlerin birbirlerine uzaklaşmaları ve sevgilerinin azalması mümkündür.

Bir psikolojik tedavi uzmanı ile görüşmeler sağlanarak bu durumların giderilmesi ve ilişkinin kurtarılması mümkündür. Eğer durum büyü ile ilgiliyse bunu çözebilmesi içinse  bir medyuma danışmak gerekir.

Eşlerin Huzurun Sağlanması

Eşlerin Huzurun Sağlanması

Eşlerin huzurunun sağlanması için özellikle cinsel anlamda birbirlerine yakın olmaları gerekir. Çünkü bu durum eşlerin sevgi bağını güçlendirerek karı koca olmalarını sağlar.

Fakat cinsellik olmadığı zaman sevgi bağının azalması ve hatta çiftlerin birbirinden soğuyarak boşanma aşamasına kadar gidilmesini destekler.

Böyle bir durumda eğer durum psikolojik ise bir uzman tarafından tedavi sağlanması fizyolojik ise doktora gidilmesi veya büyüyle alakalı bir durumsa medyuma danışılması gerekir.

Durumun çözülmesi sonrasında rahatlamak ve cinselliğin sağlaması mümkündür. Böylelikle daha rahat iletişim sağlanacaktır.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir