1. Ana Sayfa
 2. Dualar

Düşmanı Kahreden Esmaül Hüsna

İnsanlar hayatlarına huzur içinde devam etmek isteseler bize kimi zaman ülkeler arasındaki anlaşmazlıklar kimi zaman yaşadığımız şehirdeki siyasi kavgalar bizim için sıkıntılar doğurabilir. Daha basit düşünmek gerekirse bir kimse kendi eşi, dostu ve akrabasından düşmanlık ve dolayısıyla da zulüm görebilir. Her ne şartta olursa olsun Allah'ın en güzel isimleri olan esmaül hüsna ile doğru duayı etmek fayda sağlayacaktır. Konu ile ilgili tüm merak ettikleriniz yazını devamında sizlerle...

Düşmanı Kahreden Esmaül Hüsna

Düşmanı kahreden esmaül hüsna denildiğinde akla Allah’ın en güzel isimleri kullanılarak yapılan dualar gelmelidir. Bir kimse davasında haklı ise ve dolaylı yada doğrudan zulüm görüyorsa bu dualar sayesinde düşmanını kahru perişan etmenin yollarını arayabilir.

Özellikle esmaül hüsna isimleri kullanılarak temiz bir kalple yapılan çok özel dualar vardır ki bunlar duayı edenin kalbinin temizliği miktarınca sevap verir ve duayı edenin sıkıntılarının geçmesine vesile olur. Medyum Rahime Hoca özel dualar konusunda ilmi olarak hem yetkin hem de üstat kabul edilen birisidir. Hocamızın özellikle belirttiği Düşmanı kahreden esmaül hüsna duasının yapılış amacı adından da anlaşıldığı üzere size saldıran, sözlü yada fiziki, maddi ya da manevi zarar veren düşmanı bu kötü halden alıkoymaktır.

Bu özel dua sayesinde karşı tarafın gücü kesilir, akarı kurur ve aklı karışır. Allah mazlum kulunu korumak isçin esması hürmetine zalimi yine başka bir zalime bile kırdırabilir. Bu özel dua şu durumlarda özellikle yapılmaktadır.

 • Bir kimse zalim komşusunun sözlü ve fiziki saldırısına maruz kalıyorsa.
 • Bir kimse dini inancı yüzünden sürekli aynı kişilerce zulüm görüyorsa.
 • Cephede Allah rızası için düşmana karşı savaşılıyorsa.
 • Aileden yada akrabadan birilerinin dedikodu ve iftiralarına maruz kalınıyorsa.
 • Yabancı memlekette düşmanca tavırlara maruz kalıyorsa.

Tüm bu sayılan sebepler ve benzerleri için düşmanı kahreden esmaül hüsna duasına başvurularak içinde bulunulan kötü durumdan kurtulmak mümkün olabilmektedir.

En Etkili Düşmanı Kahreden Esma

En etkili düşmanı kahreden esma hakkında bir çok soru gelmekte ve insanların ne gibi sıkıntılar çektikleri de anlattıkları ile maalesef ortaya çıkmaktadır. Bir çoğumuz dilediğimiz ve hayal ettiğimiz bir yaşam süremeyiz. İstesek de, çaba da göstersek bazen işler tamamen sarpa sarar ve hiçbir şey yolunda gitmez.

Birde etraftan gelen düşmanca saldırılar başladığında tek sağlam kalan yer insanın inancı olur. Oda sarsıldığında insandan geri et ve kemik yığınından başka bir şey kalmaz. Böyle bir durumda çeşitli sebeplerden dolayı düşmanca saldırılara maruz kalan kimseler için en etkili düşmanı kahreden esma duaları tavsiye edilebilmektedir.

Esmaül hüsna duaları Allah’ın en güzel isimleri ile hazırlanan kişiye ve yaşadığı duruma özel dualardır. Bu duaların kişiye özel ve duruma özel olmasının da sebepleri vardır. Ancak elbette ki esma isimleri kullanılarak bireysel dualar etmek ve bunlardan fayda görmek kadar doğal bir şey de yoktur.

Medyum Rahime Hoca esmaül hüsna ile hazırlanan özel dualar konusunda aileden gelen sırlara ve eğitimlere sahip bir medyumdur. Bazı sırlar vardır ki açık edilmemelidir. Örneğin ismi azam duası da gizlenmesi gereken sırlardandır.

Zira bu dua edildiğinde kötülük de gerçek olabilir. Çünkü Allah bazı duaları edenlerin her isteğini yerine getireceğini ve ne olursa olsun bunu yapacağını bildirmiştir. Bu sebepten dolayı da etkili dualar hazırlanan esmalar hakkında doğru kimsenin doğru sözleri doğru sayıda ve doğru zamanda söylemesinin sırrı çok büyüktür.

Düşmanın Helakı İçin Okunacak Esma

Düşmanın helakı için okunacak esma denildiği zaman zulüm gören, düşmanlık gören birisinin bu zulüm bitsin diye edeceği dua akla gelmelidir. Özellikle ailesinden, çevresinden, akrabalarından ve türlü kimselerden zulüm gören kişiler bu özel duaları ehil bir kişi sayesinde yaparak bu belalardan kurtulmayı bekleyebilirler.

Medyum Rahime Hoca bu tür esmalar ile hazırlanan dualar hususunda dünyanın bir çok yerinden kimselere bir çok fayda sağlamış ve onların sıkıntılarının ortadan kalkması için çalışmalar yürütmüştür. İnsanlar bazen inançları, bazen değerleri, bazen kimlikleri bazen cinsiyetleri için zulüm görebilirler.

Bu doğal bir durum asla olamaz. Ancak Allah kulları için bir çok çare de vermiştir. Arayıp bulmak ise bizlerin görevidir. Düşmanın helakı için okunacak esma da tam bu durumlara özel bir duadır. Kişilerin hallerine ve onların özeline yazılan dua sayesinde düşmanın zulmü kesilip kendi helakini nasıl getirdiği gözlemlenebilir.

Kimsenin ettiği yanına asla kar kalmaz ancak kullar da çareler peşinde koşarak çözümler aramalıdırlar. Düşmanın helakı için okunacak esma sayesinde kişinin psikolojisi ve bedenen gördüğü tüm zararlar da yavaş yavaş silinecek hayat çekilebilir bir hale gelecektir. Bu sebepten dolayı bu şekilde sıkıntılar yaşıyorsanız bizimle iletişime geçmekte geç kalmamalısınız.

Düşmanın Belasını Bulması İçin Esma

Düşmanın belasını bulması için esma özellikle birisi yada birilerinin sistemli olarak düşmanlığına maruz kalan, onların kaba tavırlarına ve şiddetine, sözlü sataşmalarına katlanmak zorunda kalan kimselerin başvurarak istedikleri dualardandır. Unutulmamalıdır ki bir ata sözü çivi çiviyi söker demektedir.

Burada da yapılan esma duasının hürmetine düşman belasını bulacaktır. Ondan daha dişli bir kul gelecek onun haddini bildirerek zulüm görenin intikamını alacaktır. Düşmanın belasını bulması için esma okumak konusunda Medyum Rahime Hoca ile çalışan insanlar kendilerinin çok şanslı olduğunu iddia etmektedirler.

Zira en zor zamanda hocamız ile tanışarak onun metotları ve verdiği duaları tarif ettiği gibi okuduklarında düşmanlarının belasını bulduğunu görmüşlerdir. Yaratıcının tüm kainat kuludur. Rüzgar da, deniz de karınca da ona hizmet eder.

O halde Nemrut’u bile bir topal sineğe yem eden yaratıcı esması ile kendinden yardım isteyen kulu içinde zalimlerin üzerine ordularını yollayacaktır. Bu özel duayı yaparken şunlara dikkat edilmelidir.

 • Öncelikle kişi niyetini çok iyi yapmalı ve kalbinden hasedi ve kötülüğü çıkarmalıdır.
 • Düşmanı kahretmeyi nefsinden değil hayatını idame ettirmek için istemelidir.
 • Düşmanının da tövbe etmesi için kalbinden niyazda bulunmalıdır.
 • Kişi bu duaları yaparken hem bedenen hem de ruhen temiz olmalıdır.
 • Zira kişi Müslümansa abdest almalı değilse de kendi dinine göre temiz olmalıdır.

En Etkili Düşmanı Kahreden Dua

En etkili düşmanı kahreden dua, eğer hayatınızı kötü anlamda etkileyen, sizin yolunuza taş koya biri varsa son derece etkili bir yöntem olarak dikkat çekmektedir. İnsanlar, hayat süreçlerinde bazı noktalarda kendilerine düşman kazanacak pozisyona gelebilir. Burada önemli olan nokta ise, kişinin düşmanı ile mücadele gücüdür. Bu gücü eğer ki dualarda, manevi güçlerden alırsanız başarılı olma şansınız son derece fazladır.

Dua etmek, Allah katında son derece önemli bir uygulamadır. Kişi istek ve dilekte bulunmak amacı ile dua eder. Bunun yanında dua etmenin Allah’a olan şükranları iletme noktasında bir ibadet olduğunu da vurgulamak gerekir. En etkili dualar, gerçek büyüler ve daha fazlası sayesinde, siz de hemen aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Medyum Rahime Hoca, düşmanı kahreden dua, düşmanı kahreden zikir ve birçok konu başlığı için sizlere önemli oranda bilgilendirici içerik sunmaya devam etmektedir. Dua eden kişinin bunu temiz bir kalp ile yapması gerekir. Medyum Rahime Hoca ile iletişime geçmeniz halinde bunu rahatlıkla anlamak da sizler için söz konusu olur.

Eğer bir düşmanınız varsa onu kahretmek isterseniz bunun belli nedenleri de olması gerekir. Bazı kişiler kendisine karşı düşmanlığı olmayan kişileri kendilerine düşman beller ve ona zarar vermek ister. Bu adil bir davranış türü değildir. Düşmanlık 2 kişi arasında yaşanan gerilimdir. Eğer bu gerilim tek taraflı yaşanırsa, kişi bu noktada hatalı olur.

En etkili dualar sitemizde sizlere güncel bir şekilde aktarılmaya devam ediyor. Büyüler ve dualar gibi önemli konu başlıklarında bilgi almak istemeniz halinde, yapmanız gereken ise bizi takip etmektir. Sitemiz sürekli olarak yenilenerek en güncel içerikleri sizlere sunar.

Yorum Yap