1. Ana Sayfa
 2. Büyüler
 3. Domuz Yağı Büyüsü

Domuz Yağı Büyüsü

Domuz yağı büyüsü nedir? Domuz yağı büyüsü ne işe yarar? Domuz yağı büyüsü nasıl anlaşılır? Domuz yağı büyüsü bozma işlemi nasıl yerine getirilir? Domuz yağı ile yapılan büyüler ne kadar etkilidir? Medyum Rahime Hoca domuz yağı büyüsü konusunda ne söylemektedir? Tüm merak ettiğiniz soruların cevapları sizlerle.

featured

Domuz yağı büyüsü özünde kara büyü olarak bilinen büyüler arasındadır. Kötü niyetli bir büyü olup domuz yağı büyüsü yapılmasından maksatta eşlerin ya da ailelerin ayrılması ve bölünmesidir. Domuz yağı büyüsü değişik şekillerde uygulanabildiği gibi birkaç farklı şekilde de yapım metodu bulunmaktadır. Bu sebeple de hangi amaçla yapıldığı ve ne niyetle yerine getirildiği çok önemlidir.

Domuz yağı büyüsü sayesinde hedef olan ilişkiniz ve eşiniz ile aranızdaki bağın koparılması ise evinizde huzur kalmayacak adeta birbirinizi domuz gibi görmeye başlayacaksınız. Domuz yağı büyüsü genellikle aile içine rahatça girebilen ya da evinize girmenin bir yolunu bulabilecek olan kişiler tarafından yapılabilir. Birçok danışanım bana ulaşıp “Medyum Rahime Hanım, evimde huzur kalmadı ve eşimden ayrılacağız” şeklinde sitem ediyorlar.

Büyü bakımları ve değişik yöntemlerle olayın özüne indiğimizde ise normal bir şekilde hayatına devam eden bu ailenin kıskanç ya da eşlerden birisine göz dikmiş birisi tarafından ayrılmaya çalışıldığı görülüyor. Bu sebeple de genellikle kullanılan yöntem evin duvarlarına, kapılarına ve özellikle yatak odası duvarlarına domuz yağı sürmek olarak biliniyor.

Tabi ki de bu sürülen domuz yağı öncelikle kötü niyetli bir şekilde domuz yağı büyüsü ile bu işlemin yapılmasına uygun hale getirilmektedir. Aksi takdirde her duvara domuz yağı sürmek ile de domuz yağı büyüsü olmamaktadır. Domuz yağı büyüsü için kesinlikle kara büyü bilen bir medyum ile çalışılması gerekir. Zira en tehlikeli cinler ile çalışılması azımdır.

Domuz Yağı Büyüsü Ne İşe Yarar?

Domuz yağı büyüsü ne işe yarar sorusunun sıkça sorulduğunu belirtmekte fayda var. Çünkü insanlar aşk büyüsü işlemleri kadar ayırma büyüleri ile de ilgilenmektedirler. En güçlü ayırma büyüleri içinde yer alan domuz yağı büyüsü ne işe yarar şeklinde gelen bir sorunun da cevabı zaten içindedir. Domuz yağı büyüsü aileleri parçalamak, eşleri ve sevgilileri birbirinden ayırmak için yapılan büyüler arasında yer alıyor. Domuz yağı büyüsü duruma göre değişkenlik gösteren bir büyü olarak da karşımıza çıkmaktadır.

İlk bakışta domuz büyüsü ne işe yarar sorusunu soran birisi kötü niyetli birisi olarak görünebilir yada birine kara büyü yaptırmak isteyen birisi olarak aklınızda yer edebilir. Fakat bazen bazı kadınlar kocalarını onları aldattıkları kadından ayırmak için ya da çoluk çocuğun nafakasını dost hayatı yaşadıkları bir kadın ile yemesin diye de domuz yağı büyüsü yaptırabilmektedir.

Bu sebeple de domuz yağı büyüsü bazen haklı gerekçelere de dayanabiliyor. Önemli olan ise medyumun bu büyüye bakış acısının ne olduğudur. Domuz yağı büyüsü ne işe yarar sorusunu sorduğunuzda birkaç madde sıralamamız mümkündür;

 • Domuz yağı büyüsü ayırma büyüsüdür ve en büyük meziyeti eşleri, aileleri ayırmak parçalamaktır.
 • Domuz yağı büyüsü aynı zamanda bir kara büyü olup farklı amaçlara uygun olarak da yapılabilir.
 • Domuz yağı büyüsü sayesinde ayrılan eşlerin bir araya tekrar gelebilmesi için kesinlikle bu büyünün bozulması gerekmektedir.
 • Domuz yağı büyüdü ne işe yarar sorusunun muhatabı olmak kadar domuz yağı büyüsü sürecinin içinde olmak da önemlidir. Çünkü bu durum büyük bir riski omuzlamak demektir.
 • Domuz yağı büyüsü işleminde kullanılan domuz yağı herhangi bir domuz yağı değildir.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Domuz yağı büyüsü nasıl anlaşılır sorusu sıkça sorulan soruların başında gelmektedir. Bu sebeple de insanların en çok şüphelendikleri aile sorunları karşısında akıllarına domuz yağı büyüsü işlemleri geliyor. Ancak her ayırma büyüsü domuz yağı büyüsü olmadığı ve her sorunun altında da büyü aranamayacağı için domuz yağı büyüsü nasıl anlaşılır hep birlikte inceleyelim;

 • Domuz yağı büyüsü yapılan evde hiçbir surette huzur kalmaz. Hatta eşler ya da sevgililer sürekli kavga ederek birbirlerine hakaretler ederler.
 • Domuz yağı büyüsü sonucunda evde çocuklar da etkilenmektedirler. Özellikle küçük çocuklara huzursuzluk ve sürekli ağlama hatta konuşmayı kesme görülür.
 • Domuz yağı büyüsü nasıl anlaşılır siye soran birisi kesinlikle belirli zamanlarda pis konular almalıdır. Domuz yağı büyüsü zaman zaman keskin ve kötü bir koku verir.
 • Domuz yağı büyüsü nasıl anlaşılır ile ilgili olarak en önemli konu her şeyin bir anda olmasıdır. Hayat güzel devem ederken eşlerin birbiri ile geçimsizleşmesi asla tesadüf değildir.
 • Domuz yağı büyüsü nasıl anlaşılır şeklinde gelen bir soruya bir çok şekilde cevap verilebilse de asıl önemli olan ise büyü bakımı yapılması gerektiğidir.

Domuz yağı büyüsü nasıl anlaşılır sorusuyla şahsım Medyum Rahime’ ye onlarca danışan olmaktadır. Ben de bu insanların sıkıntılarını çözmek için elimden geleni yapmaktayım. Domuz yağı büyüsü bir kara büyüsüdür ve kesinlikle çok tehlikeli bir büyüdür.

Bu sebeple de en doğru şekilde müdahale edilerek en doğru işlemlerin uygulanması gerekmektedir. Domuz yağı büyüsü nasıl anlaşılır sorusu ise domuz yağı büyüsü ile ilgili yukarıda birkaçını saydığımız işaretlere göre cevaplanmaktadır.

Domuz Yağı Büyüsü Bozma

Domuz yağı büyüsü bozma işlemlerinde uygulanacak metotlar çok ama çok önemlidir. Çünkü domuz yağı büyüsü hem bir ayırma büyüsü olup hem de en tehlikeli kara büyüler içinde yer almaktadır. Aynı zamanda domuz yağı büyüsü bozma işlemlerinde kesinlikle cinler de hesaba kayılmalıdır. Hesaba katılmadıkları takdirde de başınıza geleceklerden kesinlikle hoşlanmayacağınız da oldukça açıktır.

Domuz yağı büyüsü bozma konusunda uzman bir medyum ile çalışılmalı ve öncelikle sirke gibi bir çok farklı madde kullanılmadan önce büyü kesin bir şekilde bozulmalıdır. Domuz yağı büyüsü bozma işlemlerinde yine domuz yağı kullanılmakta ve fakat bu sefer bu yağ bir yerlere sürülmek yerine eritilerek yağı ile gerekli büyü işlemleri yazılmaktadır. Bu işlem sonucunda büyünün cinleri ya teslim olmakta ya da başka bir boyuta bir daha oradan çıkmamak üzere hapsedilmektedirler.

Domuz yağı büyüsü bozma ile ilgili yürütülen bir çok çalışmanın içinde Medyum Rahime Hoca olarak yer almakla birlikte dünyanın bir çok ülkesinde de domuz yağı büyüsü bozma konusunda diğer medyumlara açıklama ve seminerler de vermiş bulundum. Tüm bunların eşliğinde ise domuz yağı büyüsü bozma işlemlerinin kesinlikle riskli işlemler olduğunu ve doğru şekilde yapılmadıkları takdirde de insanların başına istenmeyen sorunlar açabileceklerini ifade etmekte fayda vardır.

Domuz yağı büyüsü bozma işlemi domuz yağı büyüsü yapma işleminden daha zor ve daha riskli bir işlemdir. Hangi medyum ve ne niyet ile yapıldığından tutun da nerede yapıldığına kadar bilinmesi ve büyünün yeni baştan yazılması gerekmektedir. Domuz büyüsü bozma ile ilgili kesinlikle işinin ehli birine gitmeniz hem sizin hem de ailenizin ruh sağlığı açısından en doğru karar olacaktır.

Yorum Yap