1. Anasayfa
  2. Büyüler

Cinler Alemi

Cinler Alemi
Cinler Alemi

Cinler alemi birbirinden farklı kabilelerden oluşur. Kabilelerde kılıktan kılığa farklı şekillere girme özellikleri bulunan varlıklar bulunur. Her kabilenin görüntüsü birbirinden farklı ya da birbirine benzer olabilir. Ayrıca insan kılığına girebilen kabilelerde bulunur.

Kendi dilleri bulunur ve her kabile de bir lider vardır. Özellikle medyumlar cinler alemi ile son derece ilgilidir. Kötü ya da iyi olarak adlandırılabilecek gruplar vardır. Bir büyü yapılırken ya da bir büyünün çözülebilmesi için cinler aleminden destek alabilirler.

Bu sayede daha doğru bir sonuca ulaşmak mümkün olur. Fakat alacakları destek mutlaka ilim sahibi olmaları ile ilgilidir. Çünkü gerekli ilim sahibi kimseler cinler alemi ile iletişime geçebilir. Medyum Rahime bu konuda senelerdir tecrübe edindiği bilgileri ile istediğiniz konu hakkında sizlere destek sunar.

Cinler Alemi Nedir?

Cinler Alemi Nedir?
Cinler Alemi Nedir?

Cinler alemi nedir ne zamandır var diye merak edenler için denebilir ki insan varlığından önce yaratılmıştır. İnsanların göremeyeceği varlıklar olarak insanlarla beraber yaşarlar. Ayrıca yaşadıkları ortamlar dünya dışında ya da dünyanın herhangi bir noktasında olabilir.

Birbirinden farklı türleri bulunur ve her kabile kendi arasında ayrılmıştır. Kabilelerde birbirinden farklı diller konuşulabilir. Aynı insanlar gibi farklı lehçeleri ve inanışlara sahiptirler. Kimisi iyi amaçlar doğrultusunda kimisi ise kötü amaçlarla bilinir.

Özellikleriyle kutsal kitaplarda yer almaktadır. Ayrıca insanlar gibi doğar, büyür ve ölürler. Yaşamları bir insanınkinden daha fazla olabilir. Kendi iradeleri vardır ve eylemlerini iyi ya da kötü amaçlar üzerine yaparlar.

Yazı Arası Banner

Cinler Alemi İsimleri Nelerdir?

Cinler Alemi İsimleri Nelerdir?
Cinler Alemi İsimleri Nelerdir?

Cinler alemi isimleri nelerdir araştırıldığında her kabilede isimler birbirinden farklıdır. Ayrıca kabilelerin birbirinden farklı olması aynı insanlardaki ırkların birbirinden ayrılmasıyla eşdeğer tutulabilir.

Yaşadıkları yer ya da inançları ayrıca eylemleri kabilelere birbirinden farklı isimlerle anmak için yeterlidir. Kabilelerin birbirinden farklı isimlendirilmesi ile her kabileye farklı özellikler getirilebilir. Kendi aralarında kabileler birbirinden farklı eylemlerde bulunabilir.

Bilinen bazı kabile isimleri şu şekildedir:

  • Ammar kabilesi
  • Betr kabilesi
  • Gül kabilesi
  • Dasim kabilesi
  • Amir kabilesi
  • Demon kabilesi
  • Hazep kabilesi
  • El Ebyaz kabilesi

Cinler Alemi ve Özellikleri

Cinler Alemi ve Özellikleri
Cinler Alemi ve Özellikleri Nelerdir?

Cinler alemi ve özellikleri her kabileye göre birbirinden farklı olabilir. Genel anlamda bakıldığında kendi iradesine sahip ve insanlar tarafından görülmeyen bir varlıktır.

Ateş ve hava karışımından yaratılmışlardır. Aynı insanlar gibi iyi ya da kötü olabilirler. Ayrıca yine insanlar gibi yer ve içerler. Bunun yanında doğum ve ölümü yaşarlar. Erkek ve dişi olarak birbirinden ayrılırlar. Bunun yanında insanlara benzer özellikleri ile bilinirler.

Bazı diller kullanırlar ve her kabile birbirinden farklı dili tercih edebilir. Bunun yanında yaklaşık 1000 ya da 1500 seneye kadar yaşadıkları söylenmektedir.

Her kabile de farklı özelliklerin bulunması kabileleri birbirinden farklı kalmıştır. Bunun yanında özelliklerine bakıldığında eylemleri ile birlikte aralarında kötü ya da iyi olabilecek varlıklar bulunur.

Cinler Alemi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Cinler Alemi Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Cinler Alemi Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Cinler alemi hakkında bilinmesi gerekenler öncelikli olarak kişiler üzerinde etki gösterip göstermediğidir. Bir kimse üzerinde etki gösteren gözle görülemeyen varlık kişilerin ruhani olarak olumsuz yönde etkilenmesine sebebiyet verebilir.

Bunun çözümü medyum tarafından gerçekleşebilir. Çünkü medyum bazı telepatik güçleri ve mistik özelliklerini kullanarak gözle görülemeyen varlıklarla iletişime geçebilir. Bu şekilde kişileri rahatlatıcı etkiye sahip olan birtakım ritüeller yapabilir.

Çeşitli dua ya da ritüeller kapsamında kişilere musallat olan gözle görülemeyen varlıklardan kurtulmak mümkündür. Bu hususta medyuma danışabilir ve merak ettiklerinizle bilmesi gerekenleri öğrenebilirsiniz.

Medyum özel güçlerini kullanarak dua ya da ritüel kapsamında gözle görülemeyen varlıkların etkisinin olumsuz yönde ilerlemesini durdurur. Bu sayede kişilerin büyük bir rahatlık yaşadığı ve normal yaşantısına dönerek endişe ve korku haline bıraktığı görülür.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir