1. Anasayfa
  2. Dualar

Çıldırtan Aşk Duası

Dualar insanların her derdine deva misali yapılan ritüellerdir. Medyum Rahime Hoca da bizler için bu yazıda çıldırtan aşk duası ile ilgili bilgilere yer verdi. Özellikle aşk hayatınızda ve evliliğinizde yaşadığınız sıkıntılardan dolayı ortaya çıkan soğukluk ve uzaklaşma problemlerini de bu dualar ile ortadan kaldırmanız mümkündür. Konu ile ilgili olarak aklınızdaki sorulara yazımızın devamında cevap bulabilirsiniz...

Çıldırtan Aşk Duası

Aşık olduğunuz kişi, ne yaparsanız yapın size karşı aynı duyguları beslemiyor, yada aranızda aşk dengesizliği nedeniyle sorunlar yaşıyorsanız, çıldırtan aşk duası son derece etkili bir yöntem olacaktır. Aşk dualarının belli başlı özellikleri vardır. İnsanlar, aşk hayatlarında yaşadıkları sorunlar nedeniyle acı çekebilir. Bu acıların temelini oluşturan aşk sorununu çözmek için Medyum Rahime Hoca’dan destek alabilirsiniz.

Çıldırtan aşk duası, aşk hayatınızda yaşadığınız sorunların üstesinden gelme noktasında etkili olan son derece önemli bir yöntem olarak dikkat çeker. Aşk duaları, Medyum Hocamızın sizlere aktardığı önemli bir gizli ilim konusudur.  Çıldırtan aşk duası belirtileri, diğer aşk dualarına oranla çok daha güçlü olur. Duanın etkisi altında olan kişi kendi iradesine sahip değildir.

Dua okuyan kişinin abdestli olması halinde, Allah’ın huzurunda olduğu vakitlerde okunan duaların etki gücünün daha yüksek olduğu bilinen bir gerçektir. Allah katında duaların kabul olması için temizlik en önemli unsurdur. Bunun haricinde duanın samimi bir şekilde, açık bir kalp ile edilmesi ve isteklerin dile getirilmesi gerekir. Allah bize dilekte bulunmamızı emreder.

Peşimden koşsun duası

Aşık olduğumuz kişinin peşimizden koşmasını istiyorsak, bunun için dua ve büyü yöntemlerini tercih etmek çok akılcı bir karardır. Peşimden koşsun duası, kendinize aşık etmek kişi üzerinde tesir alanı  kurmanızı ve o kişinin size olan bakışının değişmesini sağlayacak çok önemli bir uygulamadır.

  • Dua etkisi altında kalan size sırılsıklam aşık olur.
  • Başkaları tarafından yapılan dolduruşlara gelmez, gözü sadece sizi görür.
  • Eğer daha önce ilişkiniz var ise, sanki ilişkiye yeni başlıyormuş gibi heyecan yaşar.
  • Herkese sizi anlatır.

Peşinden koşturmak istediğiniz kişi için amacınız o kişinin acı çekmesi, hayatı boyunca ızdırap içinde kalması için bu tehlikeli sonuçları da beraberinde getirir. Bazı duaların tesirleri geri seker ve sahibine ulaşır. Bu tarz bir zor durum içinde kalmamak adına Medyum Rahime Hoca’dan yardım alabilirsiniz. Hocamız, sizlere en güzel dualar, en etkili büyüler ve bir takım çalışmalar ile destek olur. Muska ve vekfler de bunlara dahildir.

Peşimden koşsun duası hakkında bilgi almak için Medyum Hocamız ile görüşme yapabilirsiniz. Hocamız hakkında bilgi alabileceğini sitemizde, aynı zamanda büyü, muska, fal ve rüya tabirleri gibi konu başlıkları altında da önemli değerlendirmeler yer alıyor.

Yazı Arası Banner

Anında tutan aşk duası

Aşk duaları, okuyan kişinin içtenliği ve samimiyeti ile direkt olarak alakalı olarak, tesir gücü açısından kısa süre içinde kendinizi iyi hissetmenize neden olan bir yöntemdir. Anında tutan aşk duası, ortama yayılan enerji ile direkt alakalıdır. Dualar, pozitif güçleri temsil eder. Bu pozitif güçlerin ortama yayılması, içten bir şekilde sizin kendinizi geliştirmenize de artı sağlar.

Duaların ne zaman tutacağı, dua okuyan medyum Hocanın yetenekleri ile direkt olarak alakalıdır. Aynı zamanda eğer dua okumayı kendiniz yapıyorsanız, ne kadar imanlı olduğunuz, içtenliğiniz de önem arz edecektir. En içten, en samimi şekilde okunan dualar, beraberinde huzur ve mutluluk da sağlar.

Çıldırtan aşk dualarının tesir gücünün yüksek olması yanında, dua etkisi altında kalan kişinin gösterdiği tepkiler de oldukça yüksektir. Kişi, aşkından deli divane olur ve ne yapacağını bilemez bir halde sadece sizin yanınızda olmak, sizinle zaman geçirmek ister. Bu açıdan eğer siz bu kişiye karşı herhangi bir his beslemiyorsanız, kötü sonuçlar meydana gelmesi çok büyük bir ihtimal olacaktır. Bu, tüm dua ve büyüler için geçerli olan bir durumdur.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir