1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Büyüyü Anlamak

Büyüyü anlamak ne demektir? Eşler arasında büyü olduğu nasıl anlaşılır? Evde büyü olduğu nasıl anlaşılır? Aşk büyüsü nasıl anlaşılır? Bir büyü yapıldığında bunu anlamanın yolları nelerdir? Medyum Rahime Hoca büyüyü anlamak konusunda nasıl tüyolar veriyor? Hepsinin cevaplarını sizin için hazırladığım yazımızda bulabilirsiniz.

Büyüyü Anlamak
+ - 0

Büyüyü anlamak meselesi kendisine ya da çevresinden birisine büyü yapıldığından şüphe duyan kişilerin çok merak edip araştırdığı konular arasında yer alır. Büyüyü anlamak için medyumların kullandığı uzman çözümler olmasının yanında ilk bakışta tahlil edebilmek için bir takım kriterler de bulunmaktadır.

Özellikle belli başlı büyüler vardır ki, bunların belirtileri oldukça net şekilde kendin gösterebilmektedir. Büyüyü anlamak ne kadar erken aşamada gerçekleşirse o kadar iyidir. Çünkü büyü adeta bir virüs gibi insana sirayet eder. Bir süre varlığı anlaşılmasa da zamanla kendini göstermeye başlayacaktır.

Bazı büyüler de vardır ki onları anlamak da son ana kadar neredeyse imkansıza yakındır. Tabi ki medyumlar bu konuda tecrübe sahibi olduklarından dolayı anlayabiliyorlarsa da normal bir insanın ince detayları kaçırması doğaldır.

Bana ulaşan insanlar Medyum Rahime Hanım, büyüyü anlamak için ne yapmalıyım şeklinde sorular soruyorlar. Öncelikle büyüyü anlamak için farklı metotlar varsa da en uygunu bir medyumun yapacağı özel bakımdır. Ancak bir kimse kendinde ya da sevdiği birinde olabilecek değişiklikleri ilk başlarda anlayabilmektedir. Büyüyü anlamak için birkaç kriter sıralamak gerekirse şunlara dikkat edilmelidir;

  • Tıbbın çare bulamadığı şiddetli baş ağrısı ve karın bölgesinde ağrılar.
  • Sıklıkla halüsinasyon görmeye başlama.
  • Su içmeden sakınma.
  • Dilde sıkça sürçme ve kekemelik halleri
  • Bayılma ve halsizlik, sürekli uyuma isteği
  • Tuhaf sesler duymaya başlama
  • Tuvalet ve banyoda çok uzun kalma isteği

Eşler Arasında Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Eşler arasında büyü olduğu nasıl anlaşılır şeklinde gelen sorulara çok dikkatlice cevap vermek gerekmektedir. Özellikle de medyum olmayan kimselere güvenilirliklerinden ötürü bu sorular sorulabilmektedir. Ancak kişi böyle bir soru karşısında ne diyeceğini bilmediği durumlarda mutlaka sükut halini takınmalı ve bir bilene sorulması konusunda insanları uyarmalıdır.

Özellikle eşler arasında büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusu dikkat isteyen konuların başında gelir. Zira böyle bir büyü yapılmışsa zaten eşler arasında büyük bir sıkıntı oluşmuş ve en küçük bir harlamada patlayacak seviyelere gelmişler demektir. Bazen de bana başvurup Medyum Rahime Hocam, eşim bana kötü davranıyor fakat ben de ondan iğrenmeye başladım gibi sözler söyleyenler de olmakta.

Burada dikkat çeken asıl detay ise normalde bu insanlar birbirlerini çok severlerken bu işlerin patlak veriyor oluşu ve aralarının anlaşılmayan ve incir çekirdeğini doldurmayan konular yüzünden bozuluyor oluşudur. Bu sebeple eşlerden birisi eğer ki durumu az çok sezer ve büyü gibi bir durumdan şüphelenirse internette ya da farklı kaynaklara eşler arasında büyü olduğu nasıl anlaşılır konusunu araştırmaya başlamaktadır. Bu mesele özünde çok ince elenip sık dokunması gereken bir konudur. İşin ucunda bir akraba, bir yakın arkadaş ya da eşlerden birini elde etmek isteyen kötü niyetli biri de çıkabilmektedir.

Eşler arasında büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusuna verilecek en klasik cevap eşlerin artık cinsel ve ruhsal yönden birbirlerini itici bulmaları hatta bunu birbirlerinin yüzüne çekinmeden söyleyebilmeleridir. Diğer yandan rüyalarında başka kimseler ile birlikte olduklarını görmekte ve kendi eşlerine karşı hor davranışlar sergilemekten de kaçınmamaları da büyünün varlığına delil olarak karşımıza çıkabilir. Tabi ki bir önceki büyüyü anlamak konusunda bahsettiğimiz detaylar da burada geçerliliğini korumaktadır.

Evde Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Evde büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusu da tıpkı büyüyü anlamak konusunda bahsi gecen meselelere benzemekle birlikte bariz bir takım farklılıklar içermektedir. Evde büyü olduğunun en belirgin örneği evin dışında son derece huzurlu, rahat ve neşe saçan biriyken eve girince karamsarlık, korku ve çabuk sinirlenen bir yapıya bürünüyor olmaktır. Bu ve buna benzer bir çok sebep evde büyü olduğunu açıklama yolunda eldeki en önemli verileri oluşturmaktadır.

Evli çiftler için evde büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusu da son derece yerindedir ki burada çiftlere mi yoksa eve mi büyü yapıldığı iyi anlaşılabilmektedir. Eğer ki karı koca dışarıda son derece iyi anlaşıp ta aynı çatı altına girince sürekli didişip birbirine sataşıyor ve kavga ediyorlarsa bu evde büyü olabileceği sinyallerini vermektedir. Aynı zamanda evde büyü olduğunu anlamanın bir çok yolundan birisi de belirli zamanlarda sesler duyup duymadığınızdır.

Eğer ki evinizde kimse yokken ayak sesleri, tıkırtılar, çocuk gülüşmeleri gibi sesler duymaya başladıysanız evde büyü olduğu aşikardır. Bu işaretler de evinizi cinlerin mesken tutmaya başladığının işareti olarak kabul etmek mümkündür. Evde büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusunun cevaplarından birisi de o evde hem huzurun olmaması hem de kazanılan parada bereket olmamasıdır.

Çünkü evdeki büyü sürekli içinize bir dert bir elem verecek, hayattan mutluluk duymayacak ve şükretmeyeceksiniz. Böyle bir büyü bir çok kişi tarafından yapılabildiği gibi şu kişi yapmıştır demeniz de büyünün size bir oyunu olabilmektedir. Onun için en doğru seçenek olarak ben Medyum Rahime Hocanızı arayabilir ve gerekli büyü bakımını yaptırıp işin aslını astarını öğrenebilirsiniz.

Aşk Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Aşk büyüsü nasıl anlaşılır sorusu muhakkak ki medyumların en çok aldığı sorular arasında yer almaktadır. Özellikle aşk büyüleri konusu tüm dünyada en merak edilen büyüler arasında yer almaktadır. Aşk büyüleri hemen hemen her medyum tarafından yapılabilmesinin yanında elbette ki etkileri ve şiddetleri farklılık göstermektedir.

Bu sebepten dolayı da her aşk büyüsü farklı etkiler gösterebilmektedir. Kimi aşk büyüleri papaz büyüsü yöntemleri ile yapılmakta, kimi aşk büyüleri ise ak büyü yöntemleri ve vefk gibi işlemler kullanılarak yapılmaktadır. Hal böyle olunca bunların her birisinin aynı etkide olması ve aynı süre geçerliliğini koruması asla ama asla doğru olmayacaktır. Medyum Rahime Hoca olarak internet sitemde hizmet vermeye başladığım günde de ve ondan yıllar yıllar öncesi atıldığım bu ilim hayatında da hep benzer örnekleri vermişimdir.

Zaman zaman da televizyonlara bile çıkan değişik meseleler bulunmaktadır. Bir kadının eşini ve çocuklarını bırakıp nasıl başkasına gittiğini, genç bir adamın annesinden daha büyük bir kadın ile kaçıp gittiğini de sıklıkla görmüşsünüzdür. Elbette ki aşk her yaşa yakışır ancak bazı insanlar yan yana geldiğinde bunun aykırılığı göze batar ki işte bu aşk büyüsü sebebiyledir. Peki aşk büyüsü nasıl anlaşılır diye soran kimseler de sadece bu örnekten yola çıkarak kendilerine cevap bulabilirler.

Aşk büyüsü yapılmışsa, normal şartlarda asla beraber olmayacak insanlar bir araya gelebilmektedir. Aşk büyüsü yapılmışsa fiziken birbirine uyumlu görünseler de fikren uyuşması imkansız insanlar bir araya gelebilir. Aşk büyüsü yapılan birisi sürekli malum kişiyi rüyalarında görmeye ve onunla olmaya başlar. Bu sebepten dolayı da sürekli karşı tarafı arzular ki bu da aşk büyüsü nasıl anlaşılır sorusuna cevap olabilecek niteliktedir. Aşk büyüsü yapılan kimse fikri hür olmayan kararlara imza atarak kendini sürekli o kişi karşısında aciz görmeye başlar.

Yorum Yap