1. Anasayfa
 2. Büyüler

Büyü Yapılan Kişi Ne Hisseder?

Büyü yapılması kadar büyü yapılan kişinin neler hissettiği de çok önemlidir. Medyum Rahime Hoca bu yazımızda sizlere büyü yapılan kişi ne hisseder sorusunun cevabını verecektir. Özellikle bu konuyla alakalı olarak merak ettiğiniz bir çok şeyi yazımızın devamında bulabilirsiniz...

Büyü Yapılan Kişi Ne Hisseder?
Büyü Yapılan Kişi Ne Hisseder?

Büyü yapılan kişi ne hisseder sorusu kendisine büyü yapıldığından şüphe duyan kişilerin cevabını aradıkları sorulardan birisidir. Medyum Rahime Hoca özellikle bu konuda çok hassas olunması gerektiğini belirtmektedir. İnsanlar kendilerine büyü yapılan ilk zamanlarda bunu hissedebilirler. Yada aurası çok güçlü olan kimselerin bunu hissetmesi nadir de olsa karşılaşılan bir durumdur. Medyumların bir çoğu bu gibi durumlar için başvuran insanlara bakım yapmakta ve net cevaplar verebilmektedirler. Bir kimse kendisinde büyü olduğundan şüphe duyuyorsa kesinlikle bununla alakalı olarak doğru medyuma danışmalıdır.

Medyumlar insanlardan gelen büyü yapılan kişi ne hisseder sorusunu çok ciddiye almalıdırlar. Çünkü büyülerin yüzlerce farklı yapılış yolu olduğu gibi kişiden kişiye değişen etkileri de vardır. Bu da daha önce bahsettiğimiz aura ve doğal güç ile alakalı bir durumdur. Fakat eninde sonunda büyüye teslim olmayacak kimse yoktur. Peygamberler bile büyü ile hasta yataklarına düşürülmüşlerdir. Medyum Rahime Hoca özellikle insanların büyü tesirine girdiklerinde sinirli olduklarının altını çizmektedir. Bu geçici de olabilir kalıcı da olabilir. Medyumlar bu etkiler ile alakalı şunları da dile getirmektedirler.

 • Büyü yapılan kişi sinirli ve sürekli tartışır hale gelebilir.
 • Özellikle kara büyüler insanlarda fiziksel etkiler de ortaya çıkarırlar.
 • Büyü yapılan insanlar giderek hissizleşirler.
 • Kendilerine yapılan büyüye göre hayatları şekil almaya başlar.
 • Özellikle de aşırı uyku, aşırı halsizlik ve kabuslar görmeye başlarlar.

Büyü Yapılan İnsandaki Belirtiler

Büyü yapılan insandaki belirtiler oldukça fazladır. Bu belirtiler çok olmasından ziyade farklılıklar göstermektedir. Yani bir kimsede olan değişiklik başkasında olmadığı gibi daha farklı şekillerde de kendisini gösterebilir. Bir çoğumuz büyü ile yüzleşemeyecek kadar zayıf ve düşük auralıyızdır. Ancak bazı insanlar ise yine farkında olmadan büyüye karşı güçlü direnç gösterebilmektedir. Medyum rahime Hoca bu gibi durumlarda çoğunlukla dışarıdan gözlem yapılmasının daha doğru olacağını ifade etmektedir.

Bir çoğumuz bu gibi tehlikeli bir durumla karşılaştığımızda ne yapacağımızı bilemeyiz. Ancak büyü yapılan insandaki belirtileri ayırt edebiliriz. Örneğin çok iyi tanıdığımız birisine büyü yapıldığında ondaki değişimleri gözlemleyebiliriz. Yada kendimize büyü yapıldığında ilk başlarda bunun farkına varmamız daha kolay olabilir. Bir çok kimse büyü yapılan insandaki belirtiler ile ilgili fikre de sahip olabilir. Büyü yapılan insanlar agresif, geçimsiz ve kavgacı olabilirler. Birden bire ilişkilerini sonlandırabilir ya da sizi aldatabilirler. Bu büyünün en büyük etkilerinden olabilir.

Elbette ki bu ardına sığınılacak bir bahane değildir. Çünkü büyü yapılan insan ben düzeldim diyerek düzelmez. Bununla alakalı olarak çok ciddi mesai harcamalı ve iyi bir medyuma giderek bu konuda çare aramalıdır. Büyü yapılan insanlar bazen çok halsiz bazen de sürekli uyumak isteyebilir. Birisine durduk yere kafayı takıp ondan sebepsiz intikam alma duygusuna kapılabilir. Hiç ummadığı kişiler ile ilişki yaşamak isteyebilirler.

Büyünün Vücuttaki Belirtileri

Büyünün vücuttaki belirtileri bu büyüler ile alakalı olarak en çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Çünkü bir çok insan büyü sonucunda başına geleceklerden çok vücudunda olup bitecek olanları merak etmektedir. Bunlar elbette ki kişiden kişiye ya da yapılan büyüye göre değişiklikler gösterebilmektedir. Özellikle Medyum Rahime Hoca’nın bahsettiğine göre kara büyüler vücutta değişik hasarlar ortaya çıkarabilmektedir. Yine de bunların neredeyse tamamı ortadan kaldırılması mümkün olan hasarlardan oluşmaktadır.

Yazı Arası Banner

Büyünün vücuttaki belirtileri başında hiç şüphesiz ki sebepsiz sivilceler ve akneler gelmektedir. Özellikle sizin güzelliğinizi ve yakışıklılığınızı ortadan kaldırmak için de bu büyüler yapılmış olabilirler. Bir diğer yandan ise vücudunuz sanki çok ağır işlerde alışmışçasına yorgun düşebilir. Medyum Rahime Hoca bir çok büyünün etkilerini kendi vücudunda sentezlemiş bir medyumdur. Çünkü kendisine de büyü yapıldığı bilinmektedir. Yine de o acıları deneyimlemek için başlarda müdahale etmediği bildirilmektedir.

Büyünün vücuttaki belirtileri değişik uzuv yaralanmaları, deride kabarmalar, deriye çizilerek yazılan bir takım yazılar, görme bulanıklığı, sarhoşluk etkisi ve saymakla bitmeyecek kadar çok belirtilerdir. Bu belirtiler herkeste olmak zorunda değildir. Ama yine de herkesin büyü ile karşılaştığında yaşadığı ufak çaplı da olsa belirtiler vardır. Medyum Rahime Hoca özellikle bu konuda çok hassas olunmasının büyük önem taşıdığını bildirmiştir.

Büyü Yapılan Kişi Kendini Nasıl Hisseder?

Büyü yapılan kişi kendini nasıl hisseder sorusu elbette ki çok önemli bir sorudur. Çünkü büyü başınıza geldiğinde bunu anlamanız hiç de kolay olmayacaktır. Elbette ki her insanın yaşadığı bir takım etkiler olsa da ilk önce büyüden şüphelenecek çok az sayı da insan bulunur. Büyü yapılan kişi yapılan büyüye göre farklı şeyler hissedebilir. Ancak iyi görünen ve iyi hissetmeniz istenen bir büyü bile ilk başta bazı acılar verebilecektir. Bunun zamanla çabucak unutulacağı tahmin edilmektedir.

Medyum Rahime Hoca bir çok konuda danışanlarının iyi hissetmesi için çalışan medyumların başında gelir. Bu sebeple de kendisine sorulan en önemli soruların başında büyü yapılan kişi kendini nasıl hisseder sorusu gelmektedir. Bu soruya büyüye göre değişik cevabını vermek en kolayıdır. Çünkü bu son derece doğrudur. Bazı büyüler vardır ki sizi üç gün yataktan kaldırmaz, bazen de öyle büyüler vardır ki üç gün yatağa sokmaz. Elbette ki burada en önemli olan husus ise doğru medyum ile çalışarak buna bir çözüm bulmaktır. Bu konuyla alakalı şunları bilmek yararlı olacaktır.

 • Büyü yapılan kişi bazen kendisini ölü gibi hissetmektedir.
 • Bazı büyüye maruz kalan kimseler kendisine zarar verecek durumlara düşebilirler.
 • Bir insana büyü yapılmışsa o kimse sürekli uyumak isteyebilir.
 • Bazı durumlarda da büyü yapılan insanların hiç uyuyamadıkları bildirilir.
 • Büyü yapılan kimseler bazen kendilerini çok kötü hisseder bazen de hiç bir şey hissetmezler.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir