1. Ana Sayfa
  2. Büyüler
  3. Bağlama büyüsü

Bağlama büyüsü

Bağlama büyüsü nedir? Bağlanma büyüsü kaç günde etki eder? Bağlanma büyüsü tesiri nasıl ortaya çıkar? Bana bağlama büyüsü yapılmış ne yapmalıyım? Bağlama büyüleri nasıl yapılır? Bağlama büyüsü nasıl bozulur? Bu yazımda sizlerden gelen bu tip sorulara Medyum Rahime Hoca olarak ilmimiz müsaadesince cevap vermeye çalışacak ve konu hakkında sizlerin de bilgi sahibi olmasına yardımcı olacağım.

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü adından da anlaşılacağı gibi birini bağlama ya da bir kimseyi bir başka kimseye bağlı hale getirme ya da evi ve iş yerini bağlama gibi konularda kullanılan büyüler içinde yer almaktadır. Bana ulaşarak Medyum Rahime Hanım, bağlama büyüsü nedir ve nasıl yapılır gibi çok fazla soru gelmektedir. Değerli okurum ve değerli danışanlarım. Evvele büyü konusunun derinliğini ve bağlama büyüsü işleminin de gücünü kavramanız gerekmektedir. Bağlama büyüsü aşk ve gönül konularında çokça kullanılan bir işlemdir. Misal verecek olursak özellikle evli bayan kardeşlerimiz eşlerinin dışarıda onları aldatmaması için ya da aldatıyorsa yuvalarının yıkılmaması için bağlama büyüsü yaptırabilmektedir.

Bağlama büyüsü yapıldığında bu kişi evine ve eşine bağlı ve kesinlikle aldatmayacak bir birey haline gelmektedir. Bağlama büyüsü işleminde gaye kişinin nefsani duygularını yalnızca bir kimseye yani eşine bağlı hale getirmektir. Bunun yanında bazı kişiler de biz medyumlar ile iletişime geçerek sevdiği kadını kendine bağlama ya da sevdiği adamı bağlama büyüsü gibi taleplerde bulunmaktadır. Bir medyum olarak burada yapmamız gereken en önemli ayrım kişinin samimiyetine ve kalbinden geçen duyguların ciddiyetine bakmak olacaktır.

Daha sonra özel büyü yöntemleri ile aşk büyüsü işlemine benzer bağlama büyüsü yapılarak iki kişi birbirine gönül ve nefsani duyguları olarak bağlanabilir. Diğer yandan kişilerin cinsel isteklerini bağlama, iktidarsız yapmak için bağlama büyüsü gibi işlemlerin de yapıldığı açık ve nettir. Bağlanma büyüsü hakkında bilgiler vereceğimiz bu serinin devamında sizler için farklı bağlama büyülerine de değineceğiz.

Bağlanma büyüsü kaç günde etki eder?

Bağlanma büyüsü kaç günde etki eder sorusu şahsıma olduğu kadar medyumluk yapan her arkadaşımıza sıklıkla sorulan sorular arasında yer alıyor. Burada insanların genellikle duymak istedikleri ya da bazı kimselerin onlara taahhüt ettikleri zamanlarda takılı kaldıklarını görüyoruz. Şahsen ben Medyum Rahime Hoca olarak yaptığım bağlama büyüsü kaç günde etki eder sorusuna kesin bir cevap vermekten kendimi men ediyorum. Çünkü genel konuşmak gerekirse on ila on beş günde etki etmesi gereken bir bağlama büyüsü yaptıran kişinin inancı ve büyüye duyduğu bağlılığın derecesine göre etki edecektir.

Büyü bir inanma ve bağlılık isteyen konudur. Özellikle sizinle alakası olmayan ya da sizi hiç düşünmeyen bir bayana ya da erkeğe bağlanma büyüsü yapmak istediğinizde buna tüm kalbinizle inanmanız ve büyü yapılırken de niyetinizi sağlam tutmanız gerekir. Diğer yandan bağlanma büyüsü kaç günde etki eder sorusuna kullanılan malzemelere göre de farklılık gösterebilir şeklinde cevap vermek mümkündür. Örneğin domuz yağı ile yapılan bağlama büyüsü ile ceylan ödü kullanılarak yapılan bağlama büyüsü farklı şekillerde etki edebilmektedir. Bu güne kadar bana danışan tüm insanlara bağlama büyüsü konusunda yardımcı olmayı başardım.

Bu yolun başı her zaman ilimdir. Daha sonra cesaret ve feraset gelmektedir. En son da danışana düşen ise inanmak ve tam olarak kalbi bağlılıktır. Bağlanma büyüsü kaç günde etki eder sorusunu medyumlar ile paylaşan birisi öncelikle yaptırdığı bağlama büyüsü işlemine kalbi olarak tam inanç beslemeli ve ondan gelecek faydaya kesin olarak bel bağlamalıdır. Bu sayede bazen üç günde bazen de otuz günde etki eden bağlama büyüleri olmaktadır.

Bağlama büyüsü tesiri

Bağlanma büyüsü tesiri özellikle bağlanma büyüsü yaptırmak isteyen danışanlarımın en çok merak ettiği konudur. Medyum Rahime Hoca şu veya bu şekilde bir etki eder diye cevap versin diyen birçok danışanım için bu yazıyı kaleme alma gereği duymaktayım. Bağlanma büyüsü tesiri öncelikle kim için kime yapıldığı, kişilerin arasındaki yıldız uyumu, aralarında oluşması muhtemel bir elektriğin şiddeti, daha sonra da kullanılan malzemenin çeşidine göre değişmektedir. Daha öncede bahsettiğimiz gibi birçok farklı madde kullanılarak bağlama büyüsü yapılabilir. En iyi medyumlar zümresinde sizlerin bana layık gördüğü bu lütufa da dayanarak en güzel ve en tesirli büyüler konusunda sizlere hizmet vermekten asla geri durmamaktayım. Burada anlatmak istediğim medyum ile danışanı arasındaki güven bağının sağlamlığıdır.

Bağlanma büyüsü tesiri malzeme çeşidinden sonra sizin bu büyüye inanmanız ile doğru orantılı olarak tesir edecektir. Bazı danışanlarım ömür boyu süren bağlama büyüsü yaptırmak istediğini ifade ederek başvurmaktadır. Bu şekilde bir büyü yapıldığında ilk bilmeniz gereken konu ise büyü yapılırkenki niyetinizin ömür boyu sürüp sürmeyeceği ile de ilgilidir. İnsanlar yapısı gereği bazen ulaşamadıkları bir güzelliğe kavuştuklarında nankörlük ederek ondan bıkabilmektedirler. Bu durum bağlama büyüsü için de geçerlidir. Bağlanma büyüsü tesiri kişi bu büyüye inandığı ve bağlılığını koruduğu sürece kuvvetlenerek etkisine devam edecektir. Ancak bana Rahime Hocam ben bir yıl sürecek bir bağlama büyüsü istiyorum gibi taleplerle de gelen insanlar bulunmaktadır. Burada ise büyü hazırlanırken kullanılan tılsımlı sözler ve bir nevi kodlama diyeceğimiz yazımlar ona göre ayarlanabilmektedir.

Bana bağlama büyüsü yapılmış

Bana bağlama büyüsü yapılmış diye başvuran çok sayıda danışanım bulunuyor. Özellikle de bağlama büyüsü hakkında bazı yazılar okuyan ve hiç ilgisi olmayacak kimselere karşı ilgi ve alaka duymaya başladığını hatta hem kalben hem bedenen o kişiyle olmak istediğini söyleyen insanlar bana ulaşmaktadır. Medyum Rahime Hanım bana bağlama büyüsü yapılmış ne yapmalıyım şeklinde yardım istemektedirler. Burada yapmamız gereken ilk konu bu kişinin söylediği kanıya nereden vardığını sormak oluyor. Eğer ki danışanım olması gereken işaretleri taşıyorsa ve hayaller ya da unutkanlık gibi durumlar da başladıysa hemen büyü bakımı yapmaktayım.

Genellikle de bana bağlama büyüsü yapılmış diyen kimselerde bağlama büyüsü ya da başka bir büyü çıkmaktadır. Bazen de insanların kuruntuları onların yanlış bir kanıya varmasına sebep olabilmektedir. Bağlama büyüsü ya da diğer bir adıyla bağlanma büyüsü işlemleri çok ciddi ve özenle incelenmesi gereken işlemlerdir. Bağlama büyüsü bozma konusunda sunduğum çözümler tüm danışanlarım için can suyu olarak nitelendirilebilir. Zira büyü yapılan birisi özelliklede konumuza binaen bağlama büyüsü yapılan bir birey bu büyü bozulduğunda kuş gibi hafifleyecek ve kendini belki de birkaç gün rahat ve huzurlu bir uykuya teslim edecektir.

Genellikle büyü bozma işlemi yaptığımda bu konuda baştan danışanımı uyarmakta ve mümkünse iş yerinden bir gün izin almasını istemekteyim. Bazen de buna imkanı olmayan danışanlarım için farklı birkaç özel tılsım ile bu durumu büyü vesilesi ile atlatmasında yardımcı olmaktayım. Konumuzun da başında dediğim gibi bana bağlama büyüsü yapılmış demek illaki bağlama büyüsü olmayacağı gibi bazen çok daha tehlikeli bir büyü yapıldığını da bize anlatıyor olabilir. Bu sebeple insanların özellikle uzman medyumlar ile çalışmasını ve bağlama büyüleri konusunda şahsım da başta olmak üzere ulaşarak bilgi almalarını tavsiye etmekteyim.

Yorum Yap

Yorum Yap