1. Anasayfa
  2. Büyüler

Ağır Büyü Belirtileri

Ağır Büyü Belirtileri
Ağır Büyü Belirtileri

Ağır büyü belirtileri kişiyi çıkmaza sokan elini kolunu bağlayan, kısmetini kapatan ve her türlü olumsuzluğu üzerine çeken bir büyü çeşididir.

Genellikle kara büyü bu şekilde gözlemlendiği görülür ancak ak büyü de de bazen kişi çok fazla olumsuz durum yaşayabilmektedir.

Büyüler görece daha iyi bir niyetle yapılmış olabileceği gibi birinin gönlünü çelme, kendine bağlama ya da şirinlik gibi nedenlerle olabileceği gibi eşleri ayırma, kısmet bağlama ve ölüm gibi kötü niyetlerle de yapılabilmektedir.

Her iki durumda da kişi hem ruhsal hem de bedensel olumsuz şekilde etkilenir. Ak büyü de bazen kendine büyü yapıldığını bile anlamayabilir ancak diğeri çok fazla negatif etki barındırdığı için kendi üzerinde büyü olduğunu düşünmesi daha olasıdır.

Ağır Büyü Belirtileri Nelerdir?

Ağır büyü belirtileri nelerdir sorusunun cevabını size Medyum Rahime Hoca verecektir. Kötü bir olay ekseninde gelişen ve hayatınızın tümüne yayılan bu durum sizi adeta çıkmaza sürükleyecektir.

Ruhsal olarak çok daralması, maddi açıdan işsiz kalmanız, yakın çevrenizle ilişkilerinizin bozulması veya bitmesi mümkündür.

Yazı Arası Banner

Tepeden tırnağa büyünün etkisinde yapılan büyü çeşitlerinin yanında lokal yani sadece kısmetinizin bağlanması ya da bir ilişkinizin bitmesi için de yapılabilmektedir. Büyünün belirtileri şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Sürekli olarak içiniz daralıyorsa,
  • Evhamlı bir ruh haliniz varsa,
  • İçsesiniz sürekli size vesvese veriyorsa,
  • Ruhsal dinginliğinizi kaybettiyseniz,
  • Umutsuz ve mutsuz iseniz, sizin üzerinizde büyü olduğu anlamına gelebilir bu durum.

Ağır Büyü Belirtileri Nasıl Ortadan Kaldırılabilir?

Ağır büyü etkileri nasıl ortadan kaldırılabilir sorusunu soran kişiler üzerinde bir büyü olduğuna ikna olmuş kişilerdir. Herhangi bir medyum hocaya danışmış veya kendilerine yapılan muskayı bulmuş olabilirler.

Yapılması zor olan bu büyü çeşidinin negatif etkilerini ortadan kaldırmak da hayli güç ve emek isteyen bir uğraştır. Ancak uzman bir medyum hocadan danışmanlık almalı ve büyünün çeşidi öğrenilmeli ardından aynı işlemler tersten yapılmak suretiyle büyü bozulmalıdır.

Her büyünün amacı, etkisi, vücutta ve ruhta ağırlığı farklıdır. Ancak işin ehli bir hoca size şifa olacaktır. Siz kendi kendinize okumalar yapmaya devam etmeli ve bu durumdan kurtulmak için dualarınızı eksik etmemelisiniz. İyi niyetiniz ve tüm temiz kalbinizle bunu istemelisiniz.

Ağır Büyü Belirtilerini Ortadan Kaldıran Dualar ve İşlemler

Ağır büyü belirtilerini ortadan kaldıran dualar ve işlemler ancak ve ancak bakım yapan hoca tarafından belirlenmelidir ancak sizin çeşitli dualarla kendinizi korumanız gerekmektedir. Kuran-ı Kerim’deki çeşitli surelerin bu amaçla kullanıldığı bilinmelidir.

Ayetel Kürsi, Felak ve Nas sureleri, Esma-ül Hüsna’nın hemen hepsi ve cinlerin dayanamadığı ve ortamı terk ettiği ezanı okumanız size iyi gelecektir.

Ayrıca korunmak için üzerinizdeki büyüyü bozduktan sonra tamamen dualarla yapılan vefk işlemini yaptırabilir ve bir daha size kötü ruhların musallat olmayacağından emin olmanız mümkündür.

Teşhisinizi iyi koyan bir medyum hoca zaten size gerekli tavsiyelerde bulunup şifa verecektir. Siz de yakın bir süre içerisinde iyileşecek ve arınacaksınız.

Ağır Büyü Belirtilerini Yok Eden Medyum

Ağır büyü belirtilerini yok eden medyum öncelikle kendisi şifacı olmalıdır. Geleneksel yöntemleri bilip kendisi dua yapma, yazma ve uygulama işlemi yapabilecek donanımda olmalıdır.

Ruhsal olarak aydınlanmış, ilahi kanallardan gelen ışığı gönül gözüyle görebilecek birisi ancak sizin derdinizin dermanı olabilir. Medyumluğa ve hocalığa yıllarını vermiş uzmanımıza her daim ücretsiz bakım yaptırabilir sizde bir büyü ya da kötülük yapılmış mı?

İyi niyetle mi yoksa kötü niyetle mi yapılmış? Kim yapmış? Kurtulmak için ne yapabilirim? Gibi sorularınıza açık ve net cevaplar bulabilir eski mutlu yaşantınıza kısa sürede kavuşabilirsiniz. Her ne konuda danışmanlık istiyorsanız şifacı yoldaşınız yanınızdadır bunu bilmelisiniz.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir