1. Anasayfa
  2. Dualar

41 Ayetel Kürsi ile Bağlamak

41 Ayetel Kürsi ile Bağlamak
41 Ayetel Kürsi ile Bağlamak

41 Ayetel Kürsi ile bağlamak kişi üzerinde olumlu ve şifa verici etkilere vesile olur. Ayetel kürsi duasının mucizesinin kişiye etki etmesi ve gerçek şifa kaynağı olarak hastalıklarına derman olması için birtakım şifrelerin çözülerek oluşturulan enerjilerin kişiye ulaştırılması sağlanmalıdır.

Bu işlemlerin usulüne, ilmine ve ritüellerine uygun olarak yapılabilmesi için alanında uzman ve deneyimli medyum Rahime Hoca tarafından niyet edilerek başlatılması, okumaların hoca tarafından tamamlanması ve kişiye şifa verici enerjilerin ulaştırılması gerekir.

Medyum hoca tarafından Havas ve Ledün ilmine uygun gizli ve özel dualar okunarak ritüel başlatılır. Dua okuması ile kişi feraha ve rahata kavuşur.

41 Ayetel Kürsi ile Bağlamak Nedir?

41 Ayetel Kürsi ile Bağlamak Nedir?
41 Ayetel Kürsi ile Bağlamak Nedir?

41 Ayetel Kürsi ile bağlamak nedir, okuma sonrası kişilerde neler yaşanır gibi konuların cevapları araştırılır ve öğrenilmek istenir. 41 adet Ayetel Kürsi okuması özel bir ritüeldir.

Bu özel ritüel mukaddes ilimlerde, Ledün ilminde ve Havas ilminde yapılan çok özel uygulamaları içerir. Kişilerin ev okumaları aynı sonucu sağlamaz. Bu ritüel ilimlerin özel ve gizli uygulamalarının yapılmasıyla kişilere etki edecek enerjileri açığa çıkarır ve güçlü etkiler yükler.

Medyum hoca tarafından başlatılan ritüellerden bazıları ev okumaları şeklinde kişi okumalarıyla tamamlanabilir. Bu kişinin durumuna göre medyum tarafından belirlenen bir süreçtir.

Yazı Arası Banner

Öncelikle kişiye bakım çalışması yapılır ve kişi için en uygun ritüele, okuma gününe ve şekline karar verilir. Kişinin ihtiyacı olan ritüel belirlendikten sonra okumalar başlatılır.

41 Ayetel Kürsi ile Bağlananların Yaşadıkları Ne Şekilde Gelişir?

41 Ayetel Kürsi ile Bağlananların Yaşadıkları Ne Şekilde Gelişir?
41 Ayetel Kürsi ile Bağlananların Yaşadıkları Ne Şekilde Gelişir?

41 Ayetel Kürsi ile bağlananların yaşadıkları ne şekilde gelişir okumalar tamamlanınca kişilerde görülen etkiler nelerdir merak edilen konulardır.

Kişilerin yaşadığı psikolojik ve fiziksel her türlü olumsuz etki, üzerinde oluşan negatif enerji ve ters gelişen olaylar zinciri, düzelir ve yoluna girer. Negatif enerjiler kişiden uzaklaşır ve kişiye olumlu enerjiler etki eder.

Medyum hoca tarafından okunan Ayetel Kürsi okumaları güne ve süreye göre okundukça kişide her gün gelişmeler yaşanır. Medyum okuması tamamlanınca kişinin evde okuması için özel dua ve ritüeller verilerek kişinin şükretmesi, kalbini arındırması ve içinin ferahlaması sağlanır.

Okumalar tamamlanınca her türlü olumsuzluk, kötü etki, ters giden işler düzelerek kişiye şifa sağlanır. Endişe şüphe ve korkular yerini umuda, nurani ışığa ve arınmaya bırakır.

41 Ayetel Kürsi Okuyanların Yaşadığı Belirtiler

41 Ayetel Kürsi Okuyanların Yaşadığı Belirtiler
41 Ayetel Kürsi Okuyanların Yaşadığı Belirtiler

41 Ayetel Kürsi okuyanların yaşadığı belirtiler okuma yapılırken hissedilir.

Kişi okumalar tamamlanınca yaşadığı gelişmeler ve belirtiler:

  • Arınarak umutları ve kalbi temizlenir.
  • Geleceğe umut ve inançla bakar.
  • Endişe ve şüphelerden arınarak dirayet oluşur.
  • Kişinin kendine özgüveni artar.
  • Hastalıkları şifa bulur ve iyileşir.
  • Psikolojik olarak sıkıntı, arıza ve olumsuz yaşanan olaylar geçer.
  • Kişinin gördüğü hayal, halüsinasyon ve gölgeler kaybolur.
  • Kişinin ruhsal, bedensel dengesi düzelir ve her türlü sağlığa kavuşur.

41 Ayetel Kürsi Nasıl Okunur?

41 Ayetel Kürsi Nasıl Okunur?
41 Ayetel Kürsi Nasıl Okunur?

41 Ayetel Kürsi nasıl okunur, medyum hoca kişiye yaptığı bakım çalışması sonucunda okuma şekli, günü, süresi, ritüel ve ek dualar tespit edilerek belirlenir.

Kişinin yaşadığı olumsuz etkilerin giderilmesi için 41 Ayetel Kürsi’ye başlanmadan önce rahatlama ve huzur sağlaması amacıyla Ledün İlminin özel dualarından bir dizi okunarak kişiye pozitif koruyucu enerjilerin ulaşması sağlanır.

Kişiye ulaşan olumlu enerjiler Ayetel Kürsi okunma süresi boyunca kişiye huzur sağlar ve görünmeyen varlıkların rahatsız edici etkilerinden ve tesirlerinden korur.

Kişinin olumsuz hissetmesine, hayal ve halüsinasyon görmesine neden olan varlıklar uzak tutularak 41 Ayetel Kürsi okuması tamamlanır, kişiye şifa verilir. Medyum hoca kişi için koruyucu duaları tamamlayarak ömür boyu kalıcı etki sağlar.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir