1. Anasayfa
  2. Dualar

3 Günde Geri Döndüren Dua

3 Günde Geri Döndüren Dua
3 Günde Geri Döndüren Dua

3 günde geri döndüren dua ile artık sevdiklerinize daha yakınsınız. Medyum Rahime Hoca bu duanın içeriği, nasıl yapılması gerektiğine dair bilgiler verecektir.

Hayat olduğu sürece biz mucizeleri yaşayacağız bunlardan biri de niçin sizinki olmasın? Herkesin hayattaki amacı farklıdır ve kendisi için iyi olana yönelir ancak bazen istediklerine kavuşamaz. Bu aşamada medyum hocamıza danışıp yönlendirme isteyebilirsiniz.

Artık hayalinizde yaşattığınız ya da şu an ayrı olduğunuz sevgili ya da eşiniz size koşacak hem de kulunuz olacak kapınızda. Bunu yılların tecrübesine dayanarak söylüyoruz biz mutluluk dağıtan şifacılar olarak.

Mucizelerin kapısı size de açılacak ve bu enerjiyle siz de farklı bir enerji alanına girecek mucizeleri deneyimleme imkânına sahip olacaksınız.

3 Günde Geri Döndüren Dua Nedir?

3 Günde Geri Döndüren Dua Nedir?
3 Günde Geri Döndüren Dua Nedir?

3 günde geri döndüren dua nedir? Sorusu arası soğuk olan, tartışmış ya da ciddi kavgalar etmiş çiftlerden biri tarafından diğerini ilişkiye tekrar davet etmek için yapılan bir duadır.

Hakkıyla yapılırsa sevgili ya da eş çok kısa süre içinde geri dönecektir. Kadersel bir süreç olup ilahi planda varsa siz bunu yaşarsınız. Ancak dualar ve çeşitli bu yapma ritüellerini özümseyip buna uygun yapılmalıdır.

Yazı Arası Banner

Mucizeler yaratan dualar şunlardır:

  • Kuran-ı Kerim’in kalbi Yasin suresi,
  • Salat-ı Tuncina duası,
  • “La ilahe illa ente Subhaneke” tesbih edilmeli 1001 kez,
  • “Estağfirullah min külli ma kerihallah” duası,
  • “Allahümme inni eselüke tevfika ehlil hüda” ile başlayan dua okunmalıdır.
  • Eğer aşk ilişkisi ise Ya Vedüd okunmalıdır en az 1001 kez.

Yasin Suresi’ni okumak için : https://kuran.diyanet.gov.tr/mushaf/kuran-meal-2/yasin-suresi-36/ayet-1/diyanet-isleri-baskanligi-meali-1

3 Günde Geri Döndüren Dua Belirtileri Nelerdir?

3 Günde Geri Döndüren Dua Belirtileri Nelerdir?
3 Günde Geri Döndüren Dua Belirtileri Nelerdir?

3 günde geri döndüren dua belirtileri nelerdir diye merak edenler için bu etkilerin yüksek bir enerji frekansında gerçekleştiğini söylemek mümkündür. Farkında olmadığınız enerji alanları ve kanallarının farkına varacak ruhsal bir arınma yaşayacaksınız.

Zor veya imkansız olarak size görünen bir durum için kendinizi bu kadar üzmeye gerek yoktur. Her zor durumun içinden kurtulmak için bir duası vardır. Siz de bu duaları evinizde uygulayarak hayatınıza güzellikleri çekebilirsiniz.

Ancak okunması, anlaşılması ve etki alanı oluşturabilmesi açısından uzmanlık konusu olan bu durumun üstesinden gelebilmeniz için alanında yetkin olan medyum hocamıza danışabilir, bir ücretsiz bakım yaptırabilir, duru görü, telkin gibi özel uygulama alanları olan konularda yardım almaktan çekinmemelisiniz. 

3 Günde Geri Döndüren Dua Etkileri Nelerdir?

3 Günde Geri Döndüren Dua Etkileri Nelerdir?
3 Günde Geri Döndüren Dua Etkileri Nelerdir?

3 günde geri döndüren dua etkileri nelerdir? Sorusunu soranlar bu duaları okumaya başlamış ve mucize değişimlere tanık olmuş çiftler tarafından merak edilmektedir. Enerji alanınız genişleyecek farklı bir duygulanım ve aura alanına sahip olacaksınız.

Önce farkında olmadığınız insan ve nesneleri fark edecek bir farkındalık süreci başlayacaktır sizin için. Olumlu olan kişileri artık hayatınıza çekecek olumsuz olanları devre dışı bırakacaksınız. Bütünüyle şifalanacak ve sevdiğiniz kişiye odaklanacak ve huzurun ve tabii ki de mutluluğun emek istediğini bir kez daha anlayacaksınız.

Derinliğiniz ve hayata olumlu bakış açınız sayesinde eskisinden daha anlamlı yaşayacak,  değer yaratma sürecine girecek ve hayatta iz bırakma ihtiyacı hissedeceksiniz.

3 Günde Geri Döndüren Dua Nasıl Okunur?

3 Günde Geri Döndüren Dua Nasıl Okunur?
3 Günde Geri Döndüren Dua Nasıl Okunur?

3 günde geri döndüren dua nasıl okunur? Sorusu oldukça kompleks, üstesinden gelinmesi zor ve profesyonel bir medyum hoca tarafından cevaplanması gereken bir konu alanıdır.

Kişiyi, günü, geceyi, dünyayı ve evreni farklı zamanlarda farklı etkileyen önemli enerjiler vardır. Bu enerji alanını olumlu açıdan değerlendirebilmek için astroloji, numeroloji, ebced gibi farklı alanlarda bilgisi olan, evereni bütüncül açıdan değerlendirebilecek potansiyelde bir medyum hoca gereklidir.

Başvuracağınız kişinin öncelikle yapması gereken şey sizin enerji alanınızı iyi yorumlamak, doğum haritanızdaki olumlu ve olumsuz enerjileri tespit etmektir. Size iyi gelecek ya da korunmanız için gereken durumlar daha sonra gelmektedir.

Yazı Sonu Banner

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir